ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
sat Balomiru de Câmp
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 30% |
| persoană | 70% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 137.402 RON | 4.777 RON | 70.715 RON | — | 50.624 RON | -20.091 RON | 2 |
| 2010 | 95.879 RON | -4.636 RON | 61.905 RON | — | 37.037 RON | -24.868 RON | 5 |
| 2009 | 76.609 RON | -30.637 RON | 28.370 RON | — | 8.138 RON | -20.232 RON | 2 |
| 2008 | 32.027 RON | 5.414 RON | 29.087 RON | 102 RON | 39.389 RON | 10.404 RON | 3 |
| Indicator | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 137.402 RON | 95.879 RON | 76.609 RON | 32.027 RON |
| Venituri totale | 137.402 RON | 97.030 RON | 43.173 RON | 53.644 RON |
| Cheltuieli totale | 132.625 RON | 98.441 RON | 72.343 RON | 46.967 RON |
| Profit brut | 4.777 RON | — | — | 6.677 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 1.411 RON | 29.170 RON | — |
| Profit net | 4.777 RON | — | — | 5.414 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 4.636 RON | 30.637 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 102 RON |
| Active circulante | 50.624 RON | 37.037 RON | 8.138 RON | 39.389 RON |
| Stocuri | 41.755 RON | 33.231 RON | 6.546 RON | 39.192 RON |
| Creante | 632 RON | 138 RON | 140 RON | 140 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.237 RON | 3.668 RON | 1.452 RON | 57 RON |
| Datorii totale | 70.715 RON | 61.905 RON | 28.370 RON | 29.087 RON |
| Capitaluri proprii | -20.091 RON | -24.868 RON | -20.232 RON | 10.404 RON |
| Capital subscris varsat | 350 RON | 350 RON | 350 RON | 350 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 5 | 2 | 3 |