| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.814.030 RON | 237.875 RON | 339.173 RON | 465.605 RON | 299.495 RON | 425.927 RON | 4 |
| 2024 | 1.183.373 RON | 51.806 RON | 355.824 RON | 322.902 RON | 355.874 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 322.952 RON |
| 3 |
| 2023 | 1.642.690 RON | 51.965 RON | 343.324 RON | 378.473 RON | 274.996 RON | 310.145 RON | 4 |
| 2022 | 1.860.478 RON | 108.444 RON | 452.353 RON | 449.958 RON | 374.575 RON | 372.180 RON | 4 |
| 2021 | 2.024.521 RON | 412.841 RON | 398.540 RON | 560.096 RON | 751.022 RON | 912.578 RON | 4 |
| 2020 | 1.314.852 RON | 95.739 RON | 447.649 RON | 474.919 RON | 611.654 RON | 659.737 RON | 3 |
| 2019 | 1.049.051 RON | 40.751 RON | 533.927 RON | 527.637 RON | 530.244 RON | 563.998 RON | 3 |
| 2018 | 1.201.982 RON | 174.698 RON | 204.005 RON | 267.270 RON | 439.169 RON | 523.247 RON | 4 |
| 2017 | 1.347.612 RON | 86.220 RON | 311.340 RON | 371.072 RON | 288.817 RON | 348.549 RON | 7 |
| 2016 | 1.131.589 RON | 115.617 RON | 209.271 RON | 240.033 RON | 231.567 RON | 262.329 RON | 6 |
| 2015 | 671.029 RON | 5.307 RON | 244.761 RON | 152.756 RON | 238.717 RON | 146.712 RON | 5 |
| 2014 | 712.005 RON | 121 RON | 64.826 RON | 162.630 RON | 36.343 RON | 141.406 RON | 3 |
| 2013 | 924.745 RON | 445 RON | 246.796 RON | 163.916 RON | 224.721 RON | 141.841 RON | 4 |
| 2012 | 1.252.925 RON | 1.302 RON | 253.833 RON | 171.161 RON | 229.109 RON | 146.437 RON | 4 |
| 2011 | 1.118.811 RON | 559 RON | 176.568 RON | 181.732 RON | 139.426 RON | 144.590 RON | 4 |
| 2010 | 1.000.079 RON | 1.395 RON | 168.675 RON | 193.139 RON | 121.968 RON | 146.432 RON | 3 |
| 2009 | 610.052 RON | 1.078 RON | 173.187 RON | 206.476 RON | 123.272 RON | 156.561 RON | 4 |
| 2008 | 509.034 RON | -9.177 RON | 144.376 RON | 177.062 RON | 89.744 RON | 122.430 RON | 6 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.814.030 RON | 1.183.373 RON | 1.642.690 RON | 1.860.478 RON | 2.024.521 RON | 1.314.852 RON | 1.049.051 RON | 1.201.982 RON | 1.347.612 RON | 1.131.589 RON | 671.029 RON | 712.005 RON | 924.745 RON | 1.252.925 RON | 1.118.811 RON | 1.000.079 RON | 610.052 RON | 509.034 RON |
| Venituri totale | 1.894.198 RON | 1.295.643 RON | 1.768.183 RON | 1.958.114 RON | 2.058.932 RON | 1.501.412 RON | 1.080.028 RON | 1.541.679 RON | 1.384.739 RON | 1.157.549 RON | 677.684 RON | 726.252 RON | 927.903 RON | 1.253.794 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.619.525 RON | 1.234.440 RON | 1.701.986 RON | 1.833.889 RON | 1.629.469 RON | 1.393.558 RON | 1.029.877 RON | 1.351.564 RON | 1.285.038 RON | 1.023.654 RON | 671.330 RON | 726.108 RON | 927.373 RON | 1.252.404 RON | ||||
| Profit brut | 274.673 RON | 61.203 RON | 66.197 RON | 124.225 RON | 429.463 RON | 107.854 RON | 50.151 RON | 190.115 RON | 99.701 RON | 133.895 RON | 6.354 RON | 144 RON | 530 RON | 1.390 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 237.875 RON | 51.806 RON | 51.965 RON | 108.444 RON | 412.841 RON | 95.739 RON | 40.751 RON | 174.698 RON | 86.220 RON | 115.617 RON | 5.307 RON | 121 RON | 445 RON | 1.302 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 465.605 RON | 322.902 RON | 378.473 RON | 449.958 RON | 560.096 RON | 474.919 RON | 527.637 RON | 267.270 RON | 371.072 RON | 240.033 RON | 152.756 RON | 162.630 RON | 163.916 RON | 171.161 RON | ||||
| Active circulante | 299.495 RON | 355.874 RON | 274.996 RON | 374.575 RON | 751.022 RON | 611.654 RON | 530.244 RON | 439.169 RON | 288.817 RON | 231.567 RON | 238.717 RON | 36.343 RON | 224.721 RON | 229.109 RON | ||||
| Stocuri | 36.266 RON | 4.321 RON | 66.131 RON | 90.093 RON | 13.429 RON | 15.109 RON | 48.285 RON | 27.395 RON | 60.411 RON | 68.630 RON | 98.024 RON | 39.838 RON | 140.492 RON | 132.439 RON | ||||
| Creante | 194.924 RON | 208.949 RON | 137.938 RON | 179.842 RON | 294.858 RON | 330.085 RON | 314.556 RON | 282.470 RON | 96.896 RON | 52.619 RON | 85.077 RON | 33.205 RON | 59.516 RON | 95.762 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 68.305 RON | 142.604 RON | 70.927 RON | 104.640 RON | 442.735 RON | 266.460 RON | 167.403 RON | 129.304 RON | 131.510 RON | 110.318 RON | 55.616 RON | -36.700 RON | 24.713 RON | 908 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 20.813 RON | 40.044 RON | 20.813 RON | — | — | — | 7.259 RON | — | — | ||||
| Datorii totale | 339.173 RON | 355.824 RON | 343.324 RON | 452.353 RON | 398.540 RON | 447.649 RON | 533.927 RON | 204.005 RON | 311.340 RON | 209.271 RON | 244.761 RON | 64.826 RON | 246.796 RON | 253.833 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 425.927 RON | 322.952 RON | 310.145 RON | 372.180 RON | 912.578 RON | 659.737 RON | 563.998 RON | 523.247 RON | 348.549 RON | 262.329 RON | 146.712 RON | 141.406 RON | 141.841 RON | 146.437 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | — | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 | 6 | 5 | 3 | 4 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 1.120.013 RON |
| 1.002.966 RON |
| 615.030 RON |
| 561.879 RON |
| 1.119.454 RON |
| 995.121 RON |
| 608.219 RON |
| 571.056 RON |
| 559 RON |
| 7.845 RON |
| 6.811 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 9.177 RON |
| 559 RON |
| 1.395 RON |
| 1.078 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 9.177 RON |
| 181.732 RON |
| 193.139 RON |
| 206.476 RON |
| 177.062 RON |
| 139.426 RON |
| 121.968 RON |
| 123.272 RON |
| 89.744 RON |
| 89.668 RON |
| 62.276 RON |
| 48.358 RON |
| 42.049 RON |
| 47.575 RON |
| 51.654 RON |
| 23.536 RON |
| 17.440 RON |
| 2.183 RON |
| 8.038 RON |
| 51.378 RON |
| 30.255 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 176.568 RON |
| 168.675 RON |
| 173.187 RON |
| 144.376 RON |
| 144.590 RON |
| 146.432 RON |
| 156.561 RON |
| 122.430 RON |
| 40.000 RON |
| 40.000 RON |
| 40.000 RON |
| 40.000 RON |
| 3 |
| 4 |
| 6 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite cererea de emitere a ordonanţei de plată formulată de creditoarea HÎRGĂU PROD COM S.R.L., în contradictoriu cu debitoarea WASHPOINT NORD S.R.L. Ordonă debitoarei ca, în termen de 20 de zile de la comunicarea prezentei ordonanţe, să plătească creditoarei suma totală de 5.989,64 lei, din care 5.626,64 lei reprezintă penalităţi de întârziere aferente achitării cu întârziere a chiriilor din anul 2024, iar 363 lei reprezintă contravaloarea procedurii prealabile efectuate prin executor judecătoresc. Obligă debitoarea la plata către creditoare a sumei de 1.500 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, din care 200 lei reprezintă taxă judiciară de timbru, iar 1.300 lei reprezintă onorariu avocaţial. Executorie. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Suceava. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 11.08.2026.
Admite apelul. Schimbă în parte sentinţa civilă nr. 991 din 17 iunie 2022 a Tribunalului Suceava, în sensul că: Obligă reclamantul - pârât să plătească pârâtei - reclamante suma de 2741 lei reprezentând contravaloarea oglinzilor retrovizoare. Păstrează celelalte dispoziţii ale sentinţei care nu sunt contrare prezentei decizii. Obligă intimatul să plătească apelantei suma de 300 lei reprezentând cheltuieli de judecată din apel. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la 19.12.2023, ora 11:00. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la 6.12.2023, ora 1100. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică.
Preschimbă, din oficiu, termenul de judecată de la data de 23.11.2023, la data de 21.11.2023, ora 12,00 pentru când vor fi citate părţile. Fără cale de atac. Dată în camera de consiliu. Pronunţată în şedinţa publică.
Respinge, ca neîntemeiată, acţiunea având ca obiect „drepturi băneşti” formulată de reclamantul Maciujac Viorel în contradictoriu cu pârâta Hîrgău Prod Com SRL. Admite în parte cererea reconvenţională formulată de către pârâta Hîrgău Prod Com SRL în contradictoriu cu reclamantul Maciujac Viorel. Obligă reclamantul să predea societăţii pârâte CMR – urile aferente perioadei 01.12.2020 – 11.12.2020, încheiate pentru transporturile efectuate cu autovehiculul cu numărul de înmatriculare SV 30 BIH. Respinge, ca neîntemeiată, cererea de acordare a cheltuielilor de judecată formulată de către reclamant. Obligă reclamantul să achite pârâtei suma de 500 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, cererea urmând a fi depusă la Tribunalul Suceava. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 17.06.2022.
Amână pronunţarea la data de 17.06.2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 07.06.2022.
Amână pronunţarea la data de 07.06.2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 24.05.2022.
Amână pronunţarea la data de 24.05.2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 10.05.2022.
Se va cita martorul Hluşcu Adrian cu mandat de aducere, potrivit art. 313 Cod procedură civilă. Se va cita martorul Păduraru Marian la domiciliul său. Amână judecarea cauzei la data de 10 mai 2022, ora 9:00, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 22 martie 2022.
Se va cita martorul propus de reclamant, Hluşcu Adrian de la adresa indicată. Ia act de obligaţia asumată de pârâtă, prin apărător, în sensul că va fi asigurată prezenţa în instanţă a martorului Păduraru Marian, la următorul termen de judecată, în vederea audierii. Amână judecarea cauzei la data de 22 martie 2022, ora 9,00, la solicitarea reclamantului, pentru când părţile au termen în cunoştinţă.
2 contracte atribuite, in valoare de 8 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 10 lei.
Achizitii directe
2 contracte
8 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 152 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 00:37).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.