ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 379.954 RON | 2.863 RON | 20.081 RON | 28.602 RON | 194.175 RON | 202.696 RON | 4 |
| 2024 | 391.269 RON | 21.110 RON | 14.302 RON | 32.964 RON | 181.171 RON | 199.833 RON | 4 |
| 2023 | 400.202 RON | 7.917 RON | 39.566 RON | 30.852 RON | 187.437 RON | 178.723 RON | 5 |
| 2022 | 341.032 RON | -1.702 RON | 35.049 RON | 32.616 RON | 173.238 RON | 170.805 RON | 4 |
| 2021 | 271.035 RON | -10.115 RON | 21.886 RON | 34.381 RON | 160.012 RON | 172.507 RON | 4 |
| 2020 | 310.998 RON | 17.733 RON | 17.857 RON | 36.145 RON | 164.334 RON | 182.622 RON | 6 |
| 2019 | 311.784 RON | 38.932 RON | 25.443 RON | 37.909 RON | 152.423 RON | 164.889 RON | 6 |
| 2018 | 307.616 RON | 23.070 RON | 28.966 RON | 39.673 RON | 115.248 RON | 125.955 RON | 5 |
| 2017 | 257.024 RON | 3.473 RON | 34.441 RON | 41.437 RON | 95.891 RON | 102.887 RON | 7 |
| 2016 | 262.621 RON | 29.538 RON | 10.472 RON | 43.498 RON | 66.387 RON | 99.413 RON | 7 |
| 2015 | 185.475 RON | -6.300 RON | 11.779 RON | 49.701 RON | 31.953 RON | 69.875 RON | 7 |
| 2014 | 181.458 RON | 33.281 RON | 10.042 RON | 58.711 RON | 27.506 RON | 76.175 RON | 6 |
| 2013 | 147.439 RON | 3.263 RON | 52.524 RON | 64.640 RON | 27.096 RON | 39.212 RON | 6 |
| 2012 | 116.368 RON | -16.293 RON | 56.375 RON | 74.488 RON | 17.836 RON | 35.949 RON | 6 |
| 2011 | 117.875 RON | -12.080 RON | 57.966 RON | 87.114 RON | 23.094 RON | 52.242 RON | 7 |
| 2010 | 116.999 RON | -24.184 RON | 59.289 RON | 59.481 RON | 24.191 RON | 24.383 RON | 7 |
| 2009 | 152.443 RON | -23.954 RON | 73.576 RON | 71.424 RON | 50.719 RON | 48.567 RON | 7 |
| 2008 | 215.130 RON | 1.406 RON | 55.358 RON | 84.450 RON | 43.429 RON | 72.521 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 379.954 RON | 391.269 RON | 400.202 RON | 341.032 RON | 271.035 RON | 310.998 RON | 311.784 RON | 307.616 RON | 257.024 RON | 262.621 RON | 185.475 RON | 181.458 RON | 147.439 RON | 116.368 RON | 117.875 RON | 116.999 RON | 152.443 RON | 215.130 RON |
| Venituri totale | 379.975 RON | 398.898 RON | 419.609 RON | 341.035 RON | 271.038 RON | 322.253 RON | 353.073 RON | 307.617 RON | 257.025 RON | 263.684 RON | 190.518 RON | 206.292 RON | 151.051 RON | 120.027 RON | 118.036 RON | 117.022 RON | 152.484 RON | 224.379 RON |
| Cheltuieli totale | 371.835 RON | 369.963 RON | 407.683 RON | 339.302 RON | 278.428 RON | 301.629 RON | 311.019 RON | 281.573 RON | 250.964 RON | 231.520 RON | 191.231 RON | 166.821 RON | 143.588 RON | 136.320 RON | 130.116 RON | 137.958 RON | 170.639 RON | 217.364 RON |
| Profit brut | 8.140 RON | 28.935 RON | 11.926 RON | 1.733 RON | 0 RON | 20.624 RON | 42.054 RON | 26.044 RON | 6.061 RON | 32.164 RON | 0 RON | 39.471 RON | 7.463 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 7.015 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.390 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 16.293 RON | 12.080 RON | 20.936 RON | 18.155 RON | — |
| Profit net | 2.863 RON | 21.110 RON | 7.917 RON | 0 RON | 0 RON | 17.733 RON | 38.932 RON | 23.070 RON | 3.473 RON | 29.538 RON | 0 RON | 33.281 RON | 3.263 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 1.406 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.702 RON | 10.115 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.300 RON | 0 RON | 0 RON | 16.293 RON | 12.080 RON | 24.184 RON | 23.954 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 28.602 RON | 32.964 RON | 30.852 RON | 32.616 RON | 34.381 RON | 36.145 RON | 37.909 RON | 39.673 RON | 41.437 RON | 43.498 RON | 49.701 RON | 58.711 RON | 64.640 RON | 74.488 RON | 87.114 RON | 59.481 RON | 71.424 RON | 84.450 RON |
| Active circulante | 194.175 RON | 181.171 RON | 187.437 RON | 173.238 RON | 160.012 RON | 164.334 RON | 152.423 RON | 115.248 RON | 95.891 RON | 66.387 RON | 31.953 RON | 27.506 RON | 27.096 RON | 17.836 RON | 23.094 RON | 24.191 RON | 50.719 RON | 43.429 RON |
| Stocuri | 129.395 RON | 120.081 RON | 109.971 RON | 125.625 RON | 138.140 RON | 129.619 RON | 109.368 RON | 86.865 RON | 75.728 RON | 48.350 RON | 28.154 RON | 16.531 RON | 6.204 RON | 9.441 RON | 14.152 RON | 16.376 RON | 27.035 RON | 30.821 RON |
| Creante | 28.589 RON | 15.839 RON | 23.614 RON | 21.603 RON | 15.386 RON | 27.613 RON | 21.378 RON | 17.117 RON | 15.651 RON | 8.542 RON | 1.618 RON | 7.179 RON | 15.538 RON | 6.866 RON | 5.420 RON | 7.664 RON | 23.186 RON | 2.388 RON |
| Casa si conturi la banci | 36.191 RON | 45.251 RON | 53.852 RON | 26.010 RON | 6.486 RON | 7.102 RON | 21.677 RON | 11.266 RON | 4.512 RON | 9.495 RON | 2.181 RON | 3.796 RON | 5.354 RON | 1.529 RON | 3.522 RON | 151 RON | 498 RON | 10.220 RON |
| Datorii totale | 20.081 RON | 14.302 RON | 39.566 RON | 35.049 RON | 21.886 RON | 17.857 RON | 25.443 RON | 28.966 RON | 34.441 RON | 10.472 RON | 11.779 RON | 10.042 RON | 52.524 RON | 56.375 RON | 57.966 RON | 59.289 RON | 73.576 RON | 55.358 RON |
| Capitaluri proprii | 202.696 RON | 199.833 RON | 178.723 RON | 170.805 RON | 172.507 RON | 182.622 RON | 164.889 RON | 125.955 RON | 102.887 RON | 99.413 RON | 69.875 RON | 76.175 RON | 39.212 RON | 35.949 RON | 52.242 RON | 24.383 RON | 48.567 RON | 72.521 RON |
| Capital subscris varsat | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.403 RON | — | 10.403 RON | 10.403 RON | — | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.403 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 6 | 6 | 5 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
64 de contracte atribuite, in valoare de 90.862 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 8.203 lei.
Achizitii directe
1 contract
8.202 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
63 de contracte
82.660 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 08:33).