ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 365.119 RON | 52.438 RON | 154.322 RON | 518.132 RON | 460.769 RON | 824.579 RON | 2 |
| 2024 | 361.597 RON | 61.500 RON | 163.829 RON | 529.525 RON | 406.678 RON | 772.374 RON | 3 |
| 2023 | 367.472 RON | 114.397 RON | 28.386 RON | 297.233 RON | 442.027 RON | 710.874 RON | 3 |
| 2022 | 326.855 RON | 103.644 RON | 22.680 RON | 308.264 RON | 700.894 RON | 986.478 RON | 3 |
| 2020 | 324.242 RON | 137.506 RON | 36.779 RON | 330.337 RON | 441.431 RON | 734.989 RON | 3 |
| 2019 | 334.670 RON | 110.952 RON | 19.214 RON | 341.374 RON | 317.427 RON | 639.587 RON | 3 |
| 2018 | 394.401 RON | 146.271 RON | 34.176 RON | 352.908 RON | 211.521 RON | 530.253 RON | 3 |
| 2017 | 424.437 RON | 168.035 RON | 30.312 RON | 363.945 RON | 517.463 RON | 851.096 RON | 3 |
| 2016 | 1.005.982 RON | 232.647 RON | 55.480 RON | 374.062 RON | 573.781 RON | 892.363 RON | 3 |
| 2015 | 3.253.045 RON | 342.224 RON | 56.213 RON | 388.004 RON | 1.500.392 RON | 1.832.183 RON | — |
| 2014 | 2.950.438 RON | 278.634 RON | 120.370 RON | 406.241 RON | 1.204.088 RON | 1.489.959 RON | 13 |
| 2013 | 2.955.814 RON | 233.868 RON | 137.770 RON | 430.973 RON | 918.122 RON | 1.211.325 RON | 13 |
| 2012 | 3.212.776 RON | 240.933 RON | 200.667 RON | 477.956 RON | 718.029 RON | 995.318 RON | — |
| 2011 | 3.037.651 RON | 122.529 RON | 358.379 RON | 509.814 RON | 871.479 RON | 1.022.914 RON | 13 |
| 2010 | 3.145.801 RON | 152.082 RON | 265.457 RON | 588.591 RON | 577.251 RON | 900.385 RON | 13 |
| 2009 | 3.717.080 RON | 139.064 RON | 962.224 RON | 638.357 RON | 1.071.392 RON | 747.525 RON | 13 |
| 2008 | 3.745.387 RON | 93.918 RON | 1.265.153 RON | 687.912 RON | 1.185.702 RON | 608.461 RON | 15 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 365.119 RON | 361.597 RON | 367.472 RON | 326.855 RON | 324.242 RON | 334.670 RON | 394.401 RON | 424.437 RON | 1.005.982 RON | 3.253.045 RON | 2.950.438 RON | 2.955.814 RON | 3.212.776 RON | 3.037.651 RON | 3.145.801 RON | 3.717.080 RON | 3.745.387 RON |
| Venituri totale | 365.119 RON | 361.855 RON | 367.472 RON | 326.855 RON | 326.764 RON | 334.670 RON | 394.401 RON | 425.152 RON | 1.222.700 RON | 3.276.881 RON | 2.976.206 RON | 2.978.774 RON | 3.236.378 RON | 3.063.463 RON | 3.159.330 RON | 3.743.493 RON | 3.782.956 RON |
| Cheltuieli totale | 307.868 RON | 295.904 RON | 249.474 RON | 220.432 RON | 187.100 RON | 220.370 RON | 245.801 RON | 249.036 RON | 954.308 RON | 2.878.602 RON | 2.644.336 RON | 2.705.564 RON | 2.949.077 RON | 2.920.828 RON | 2.977.643 RON | 3.577.597 RON | 3.669.392 RON |
| Profit brut | 57.251 RON | 65.951 RON | 117.998 RON | 106.423 RON | 139.664 RON | 114.300 RON | 148.600 RON | 176.116 RON | 268.392 RON | 398.279 RON | 331.870 RON | 273.210 RON | 287.301 RON | 142.635 RON | 181.687 RON | 165.896 RON | 113.564 RON |
| Profit net | 52.438 RON | 61.500 RON | 114.397 RON | 103.644 RON | 137.506 RON | 110.952 RON | 146.271 RON | 168.035 RON | 232.647 RON | 342.224 RON | 278.634 RON | 233.868 RON | 240.933 RON | 122.529 RON | 152.082 RON | 139.064 RON | 93.918 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 518.132 RON | 529.525 RON | 297.233 RON | 308.264 RON | 330.337 RON | 341.374 RON | 352.908 RON | 363.945 RON | 374.062 RON | 388.004 RON | 406.241 RON | 430.973 RON | 477.956 RON | 509.814 RON | 588.591 RON | 638.357 RON | 687.912 RON |
| Active circulante | 460.769 RON | 406.678 RON | 442.027 RON | 700.894 RON | 441.431 RON | 317.427 RON | 211.521 RON | 517.463 RON | 573.781 RON | 1.500.392 RON | 1.204.088 RON | 918.122 RON | 718.029 RON | 871.479 RON | 577.251 RON | 1.071.392 RON | 1.185.702 RON |
| Stocuri | 400.674 RON | 371.025 RON | 314.776 RON | 280.248 RON | 175.757 RON | 138.335 RON | 88.814 RON | 416.155 RON | 395.105 RON | 557.204 RON | 728.501 RON | 651.137 RON | 584.588 RON | 798.792 RON | 515.183 RON | 906.198 RON | 997.216 RON |
| Creante | -8.819 RON | -17.868 RON | -17.868 RON | -17.868 RON | -17.066 RON | -17.807 RON | -17.868 RON | -17.868 RON | 8.953 RON | 48.729 RON | 50.296 RON | 211.661 RON | 51.868 RON | 25.778 RON | 29.026 RON | 2.645 RON | 30.677 RON |
| Casa si conturi la banci | 68.914 RON | 53.521 RON | 145.119 RON | 438.514 RON | 282.740 RON | 196.899 RON | 140.575 RON | 119.176 RON | 169.723 RON | 894.459 RON | 425.291 RON | 55.324 RON | 81.573 RON | 46.909 RON | 33.042 RON | 162.549 RON | 157.809 RON |
| Datorii totale | 154.322 RON | 163.829 RON | 28.386 RON | 22.680 RON | 36.779 RON | 19.214 RON | 34.176 RON | 30.312 RON | 55.480 RON | 56.213 RON | 120.370 RON | 137.770 RON | 200.667 RON | 358.379 RON | 265.457 RON | 962.224 RON | 1.265.153 RON |
| Capitaluri proprii | 824.579 RON | 772.374 RON | 710.874 RON | 986.478 RON | 734.989 RON | 639.587 RON | 530.253 RON | 851.096 RON | 892.363 RON | 1.832.183 RON | 1.489.959 RON | 1.211.325 RON | 995.318 RON | 1.022.914 RON | 900.385 RON | 747.525 RON | 608.461 RON |
| Capital subscris varsat | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 154.890 RON | 154.890 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON | 31.010 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 13 | 13 | — | 13 | 13 | 13 | 15 |
2 contracte atribuite, in valoare de 1.360 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
1.360 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:20).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.