ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 15% |
| persoană | 40% |
| firmă | 35% |
| persoană | 10% |
| 4 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 589.052 RON | 46.078 RON | — | 45.443 RON | 26.351 RON | — |
| 2022 | — | -49.773 RON | 848.148 RON | 40.429 RON | 245.018 RON | -562.701 RON | 2 |
| 2021 | 155.629 RON | -48.642 RON | 1.158.800 RON | 312.394 RON | 432.643 RON | -413.100 RON | 8 |
| 2020 | 1.879.545 RON | -643.366 RON | 1.485.436 RON | 728.050 RON | 387.397 RON | -364.458 RON | 58 |
| 2019 | 5.714.807 RON | 103.604 RON | 1.489.697 RON | 860.340 RON | 2.115.337 RON | 1.548.004 RON | 138 |
| 2018 | 10.051.757 RON | -715.598 RON | 3.141.770 RON | 1.301.842 RON | 2.341.689 RON | 569.093 RON | 146 |
| 2017 | 14.404.772 RON | -520.470 RON | 3.550.117 RON | 1.477.823 RON | 3.289.623 RON | 1.284.691 RON | 189 |
| 2016 | 17.877.131 RON | -548.426 RON | 3.890.980 RON | 1.653.906 RON | 3.971.372 RON | 1.805.161 RON | 1 |
| 2015 | 23.140.532 RON | 671.680 RON | 6.123.897 RON | 1.793.093 RON | 6.624.076 RON | 2.353.587 RON | 230 |
| 2014 | 10.256.154 RON | -277.202 RON | 4.224.863 RON | 1.109.656 RON | 4.742.224 RON | 1.681.908 RON | 216 |
| 2013 | 11.540.678 RON | 202.314 RON | 1.699.922 RON | 1.096.630 RON | 2.497.531 RON | 1.945.369 RON | 243 |
| 2012 | 16.024.401 RON | 698.451 RON | 3.460.746 RON | 1.292.421 RON | 3.865.385 RON | 1.743.055 RON | 278 |
| 2011 | 15.483.287 RON | 877.842 RON | 4.256.421 RON | 1.165.167 RON | 4.111.963 RON | 1.044.604 RON | 239 |
| 2010 | 11.375.989 RON | 1.172.021 RON | 4.732.085 RON | 754.618 RON | 4.158.986 RON | 205.868 RON | 190 |
| 2009 | 15.159.555 RON | 1.257.628 RON | 4.649.661 RON | 846.971 RON | 2.759.208 RON | -966.153 RON | 175 |
| 2008 | 25.424.399 RON | -1.391.769 RON | 12.114.905 RON | 1.014.385 RON | 8.884.549 RON | -2.177.552 RON | 210 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 155.629 RON | 1.879.545 RON | 5.714.807 RON | 10.051.757 RON | 14.404.772 RON | 17.877.131 RON | 23.140.532 RON | 10.256.154 RON | 11.540.678 RON | 16.024.401 RON | 15.483.287 RON | 11.375.989 RON | 15.159.555 RON | 25.424.399 RON |
| Venituri totale | 840.212 RON | 235.964 RON | 820.446 RON | 2.034.354 RON | 6.695.522 RON | 9.851.645 RON | 14.293.309 RON | 18.230.646 RON | 23.438.374 RON | 10.936.319 RON | 11.581.107 RON | 16.553.365 RON | 16.381.661 RON | 11.528.339 RON | 14.838.468 RON | 25.368.744 RON |
| Cheltuieli totale | 234.496 RON | 283.383 RON | 869.088 RON | 2.677.720 RON | 6.591.918 RON | 10.567.243 RON | 14.813.779 RON | 18.779.072 RON | 22.664.666 RON | 11.213.521 RON | 11.328.162 RON | 15.709.514 RON | 15.325.478 RON | 10.258.330 RON | 13.566.173 RON | 26.760.513 RON |
| Profit brut | 605.716 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 103.604 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 773.708 RON | 0 RON | 252.945 RON | 843.851 RON | 1.056.183 RON | 1.270.009 RON | 1.272.295 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 47.419 RON | 48.642 RON | 643.366 RON | 0 RON | 715.598 RON | 520.470 RON | 548.426 RON | 0 RON | 277.202 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 1.391.769 RON |
| Profit net | 589.052 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 103.604 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 671.680 RON | 0 RON | 202.314 RON | 698.451 RON | 877.842 RON | 1.172.021 RON | 1.257.628 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 49.773 RON | 48.642 RON | 643.366 RON | 0 RON | 715.598 RON | 520.470 RON | 548.426 RON | 0 RON | 277.202 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 1.391.769 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 40.429 RON | 312.394 RON | 728.050 RON | 860.340 RON | 1.301.842 RON | 1.477.823 RON | 1.653.906 RON | 1.793.093 RON | 1.109.656 RON | 1.096.630 RON | 1.292.421 RON | 1.165.167 RON | 754.618 RON | 846.971 RON | 1.014.385 RON |
| Active circulante | 45.443 RON | 245.018 RON | 432.643 RON | 387.397 RON | 2.115.337 RON | 2.341.689 RON | 3.289.623 RON | 3.971.372 RON | 6.624.076 RON | 4.742.224 RON | 2.497.531 RON | 3.865.385 RON | 4.111.963 RON | 4.158.986 RON | 2.759.208 RON | 8.884.549 RON |
| Stocuri | — | — | 22.989 RON | 74.798 RON | 410.267 RON | 1.221.400 RON | 1.829.478 RON | 2.284.761 RON | 3.210.675 RON | 2.360.995 RON | 982.660 RON | 1.826.324 RON | 1.720.096 RON | 843.096 RON | 890.172 RON | 4.158.260 RON |
| Creante | 23.322 RON | 169.138 RON | 275.910 RON | 278.328 RON | 1.562.144 RON | 1.087.384 RON | 1.380.543 RON | 1.470.568 RON | 2.513.797 RON | 1.665.345 RON | 689.595 RON | 1.731.447 RON | 2.336.934 RON | 2.888.888 RON | 1.693.367 RON | 3.665.572 RON |
| Casa si conturi la banci | 22.121 RON | 75.880 RON | 133.744 RON | 34.271 RON | 142.926 RON | 32.905 RON | 79.602 RON | 216.043 RON | 899.604 RON | 715.884 RON | 825.276 RON | 307.614 RON | 54.933 RON | 427.002 RON | 175.669 RON | 1.060.717 RON |
| Cheltuieli in avans | 26.986 RON | — | 663 RON | 5.531 RON | 62.024 RON | 67.332 RON | 67.362 RON | 70.863 RON | 60.315 RON | 54.891 RON | 51.130 RON | 45.995 RON | 23.895 RON | 24.349 RON | 77.329 RON | 38.419 RON |
| Datorii totale | 46.078 RON | 848.148 RON | 1.158.800 RON | 1.485.436 RON | 1.489.697 RON | 3.141.770 RON | 3.550.117 RON | 3.890.980 RON | 6.123.897 RON | 4.224.863 RON | 1.699.922 RON | 3.460.746 RON | 4.256.421 RON | 4.732.085 RON | 4.649.661 RON | 12.114.905 RON |
| Capitaluri proprii | 26.351 RON | -562.701 RON | -413.100 RON | -364.458 RON | 1.548.004 RON | 569.093 RON | 1.284.691 RON | 1.805.161 RON | 2.353.587 RON | 1.681.908 RON | 1.945.369 RON | 1.743.055 RON | 1.044.604 RON | 205.868 RON | -966.153 RON | -2.177.552 RON |
| Capital subscris varsat | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON | 68.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 2 | 8 | 58 | 138 | 146 | 189 | 1 | 230 | 216 | 243 | 278 | 239 | 190 | 175 | 210 |