ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 98% |
| persoană | 2% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39.731 RON | 2.012 RON | 25.876 RON | 0 RON | 31.278 RON | 5.421 RON | 0 |
| 2024 | 146.802 RON | 8.643 RON | 438 RON | — | 25.331 RON | 24.909 RON | — |
| 2023 | 328.797 RON | 25.706 RON | 349 RON | — | 27.116 RON | 26.767 RON | — |
| 2022 | 131.273 RON | 7.185 RON | 14.017 RON | — | 29.805 RON | 15.788 RON | — |
| 2021 | 75.524 RON | -4.302 RON | 12.414 RON | — | 26.280 RON | 13.866 RON | — |
| 2020 | 117.162 RON | 281 RON | 1.596 RON | — | 19.764 RON | 18.168 RON | — |
| 2019 | 194.156 RON | 5.998 RON | 19.385 RON | — | 37.272 RON | 17.887 RON | 1 |
| 2018 | 139.447 RON | 3.083 RON | 10.077 RON | — | 29.725 RON | 21.088 RON | 1 |
| 2017 | 250.185 RON | 9.501 RON | 12.202 RON | — | 33.921 RON | 18.005 RON | 1 |
| 2016 | 157.255 RON | -1.652 RON | 6.811 RON | — | 35.315 RON | 8.504 RON | — |
| 2015 | 226.978 RON | 17.477 RON | 3.564 RON | — | 41.118 RON | 37.931 RON | — |
| 2014 | 91.639 RON | 2.186 RON | 37.856 RON | 242 RON | 58.068 RON | 20.454 RON | — |
| 2013 | 74.169 RON | -3.694 RON | 11.974 RON | 242 RON | 30.000 RON | 18.268 RON | — |
| 2012 | 232.441 RON | -424 RON | 74.640 RON | — | 96.965 RON | 21.962 RON | — |
| 2011 | 195.185 RON | 7.998 RON | 1.509 RON | — | 23.895 RON | 22.386 RON | — |
| 2010 | 92.540 RON | 5.455 RON | 6.547 RON | — | 20.935 RON | 14.388 RON | — |
| 2009 | 36.546 RON | -10.690 RON | 804 RON | — | 9.737 RON | 8.933 RON | — |
| 2008 | 29.359 RON | -3.700 RON | 1.268 RON | 316 RON | 20.575 RON | 19.623 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 39.731 RON | 146.802 RON | 328.797 RON | 131.273 RON | 75.524 RON | 117.162 RON | 194.156 RON | 139.447 RON | 250.185 RON | 157.255 RON | 226.978 RON | 91.639 RON | 74.169 RON | 232.441 RON | 195.185 RON | 92.540 RON | 36.546 RON | 29.359 RON |
| Venituri totale | 39.780 RON | 146.802 RON | 328.797 RON | 131.273 RON | 75.524 RON | 117.163 RON | 194.156 RON | 139.447 RON | 250.187 RON | 157.255 RON | 226.985 RON | 91.708 RON | 77.180 RON | 232.543 RON | 195.253 RON | 92.591 RON | 36.546 RON | 29.359 RON |
| Cheltuieli totale | 37.307 RON | 136.513 RON | 297.585 RON | 120.230 RON | 77.720 RON | 113.743 RON | 186.217 RON | 134.969 RON | 234.316 RON | 154.189 RON | 202.689 RON | 86.773 RON | 78.589 RON | 232.071 RON | 185.053 RON | 85.486 RON | 45.769 RON | 33.059 RON |
| Profit brut | 2.473 RON | 10.289 RON | 31.212 RON | 11.043 RON | 0 RON | 3.420 RON | 7.939 RON | 4.478 RON | 15.871 RON | 3.066 RON | 24.296 RON | 4.935 RON | 0 RON | 472 RON | 10.200 RON | 7.105 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.196 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 1.409 RON | 0 RON | 0 RON | — | 9.223 RON | 3.700 RON |
| Profit net | 2.012 RON | 8.643 RON | 25.706 RON | 7.185 RON | 0 RON | 281 RON | 5.998 RON | 3.083 RON | 9.501 RON | 0 RON | 17.477 RON | 2.186 RON | 0 RON | 0 RON | 7.998 RON | 5.455 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.302 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.652 RON | 0 RON | 0 RON | 3.694 RON | 424 RON | 0 RON | — | 10.690 RON | 3.700 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 242 RON | 242 RON | — | — | — | — | 316 RON |
| Active circulante | 31.278 RON | 25.331 RON | 27.116 RON | 29.805 RON | 26.280 RON | 19.764 RON | 37.272 RON | 29.725 RON | 33.921 RON | 35.315 RON | 41.118 RON | 58.068 RON | 30.000 RON | 96.965 RON | 23.895 RON | 20.935 RON | 9.737 RON | 20.575 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 7.732 RON | — | 666 RON | 22.513 RON | 9.722 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 29.014 RON | 9 RON | 1.988 RON | 23.971 RON | 22.761 RON | 16.073 RON | 31.993 RON | 18.989 RON | 30.930 RON | 985 RON | 4.713 RON | 28.083 RON | 1.706 RON | 85.293 RON | 1.771 RON | 16.728 RON | — | 2.215 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.264 RON | 25.322 RON | 25.128 RON | 5.834 RON | 3.519 RON | 3.691 RON | 5.279 RON | 3.004 RON | 2.991 RON | 33.664 RON | 13.892 RON | 20.263 RON | 28.294 RON | 11.672 RON | 22.124 RON | 4.207 RON | 9.737 RON | 18.360 RON |
| Cheltuieli in avans | 19 RON | 16 RON | — | — | — | — | — | 1.440 RON | — | — | 377 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 25.876 RON | 438 RON | 349 RON | 14.017 RON | 12.414 RON | 1.596 RON | 19.385 RON | 10.077 RON | 12.202 RON | 6.811 RON | 3.564 RON | 37.856 RON | 11.974 RON | 74.640 RON | 1.509 RON | 6.547 RON | 804 RON | 1.268 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 3.714 RON | 20.000 RON | — | — | — | 363 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 5.421 RON | 24.909 RON | 26.767 RON | 15.788 RON | 13.866 RON | 18.168 RON | 17.887 RON | 21.088 RON | 18.005 RON | 8.504 RON | 37.931 RON | 20.454 RON | 18.268 RON | 21.962 RON | 22.386 RON | 14.388 RON | 8.933 RON | 19.623 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
5 contracte atribuite, in valoare de 56.142 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
2 contracte
22.596 lei
Achizitii offline
3 contracte
33.545 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 23:07).