ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158.903 RON | -60.153 RON | 131.597 RON | 5.080 RON | 81.902 RON | -44.615 RON | 2 |
| 2024 | 203.748 RON | -41.256 RON | 393.443 RON | 8.058 RON | 112.477 RON | -272.908 RON | 2 |
| 2023 | 166.651 RON | -59.877 RON | 335.856 RON | 11.710 RON | 92.149 RON | -231.652 RON | 2 |
| 2022 | 173.159 RON | -47.832 RON | 295.410 RON | 15.361 RON | 107.929 RON | -171.775 RON | 2 |
| 2021 | 128.200 RON | -37.626 RON | 253.849 RON | 19.013 RON | 110.893 RON | -123.943 RON | 2 |
| 2020 | 120.398 RON | -12.327 RON | 194.610 RON | 1.176 RON | 107.117 RON | -86.317 RON | 1 |
| 2019 | 137.071 RON | -31.930 RON | 199.026 RON | — | 125.036 RON | -73.990 RON | 2 |
| 2018 | 146.120 RON | -37.933 RON | 165.628 RON | — | 123.569 RON | -42.059 RON | 3 |
| 2017 | 164.921 RON | -11.425 RON | 144.343 RON | — | 140.218 RON | -4.125 RON | 2 |
| 2016 | 157.591 RON | 13.030 RON | 135.553 RON | -136 RON | 142.989 RON | 7.300 RON | 2 |
| 2015 | 130.610 RON | -8.238 RON | 124.893 RON | — | 119.163 RON | -5.730 RON | 2 |
| 2014 | 100.865 RON | -9.173 RON | 169.154 RON | 38.832 RON | 123.657 RON | -6.665 RON | 3 |
| 2013 | 146.957 RON | -11.777 RON | 168.503 RON | 36.812 RON | 121.489 RON | -10.202 RON | 3 |
| 2012 | 234.945 RON | -2.704 RON | 158.089 RON | 37.183 RON | 122.480 RON | 1.574 RON | 3 |
| 2011 | 252.475 RON | 396 RON | 153.876 RON | 24.613 RON | 133.542 RON | 4.279 RON | 3 |
| 2010 | 257.397 RON | 827 RON | 145.442 RON | 61.179 RON | 87.986 RON | 3.882 RON | 2 |
| 2009 | 231.148 RON | 547 RON | 140.925 RON | 66.507 RON | 74.907 RON | 3.055 RON | 2 |
| 2008 | 251.925 RON | 0 RON | 106.192 RON | 40.664 RON | 68.036 RON | 2.508 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 158.903 RON | 203.748 RON | 166.651 RON | 173.159 RON | 128.200 RON | 120.398 RON | 137.071 RON | 146.120 RON | 164.921 RON | 157.591 RON | 130.610 RON | 100.865 RON | 146.957 RON | 234.945 RON | 252.475 RON | 257.397 RON | 231.148 RON | 251.925 RON |
| Venituri totale | 154.473 RON | 196.260 RON | 166.861 RON | 153.160 RON | 139.960 RON | 114.532 RON | 133.521 RON | 148.652 RON | 164.307 RON | 163.951 RON | 124.878 RON | 105.169 RON | 144.536 RON | 232.203 RON | 294.904 RON | 264.131 RON | 236.972 RON | 335.534 RON |
| Cheltuieli totale | 213.038 RON | 235.478 RON | 225.071 RON | 199.260 RON | 176.304 RON | 125.667 RON | 164.080 RON | 185.123 RON | 174.082 RON | 147.757 RON | 129.198 RON | 111.290 RON | 152.490 RON | 234.907 RON | 294.362 RON | 258.429 RON | 232.018 RON | 335.534 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.194 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 542 RON | 5.702 RON | 4.954 RON | — |
| Pierdere bruta | 58.565 RON | 39.218 RON | 58.210 RON | 46.100 RON | 36.344 RON | 11.135 RON | 30.559 RON | 36.471 RON | 9.775 RON | 0 RON | — | 6.121 RON | 7.954 RON | 2.704 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.030 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 396 RON | 827 RON | 547 RON | — |
| Pierdere neta | 60.153 RON | 41.256 RON | 59.877 RON | 47.832 RON | 37.626 RON | 12.327 RON | 31.930 RON | 37.933 RON | 11.425 RON | 0 RON | 8.238 RON | 9.173 RON | 11.777 RON | 2.704 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 5.080 RON | 8.058 RON | 11.710 RON | 15.361 RON | 19.013 RON | 1.176 RON | — | — | — | -136 RON | — | 38.832 RON | 36.812 RON | 37.183 RON | 24.613 RON | 61.179 RON | 66.507 RON | 40.664 RON |
| Active circulante | 81.902 RON | 112.477 RON | 92.149 RON | 107.929 RON | 110.893 RON | 107.117 RON | 125.036 RON | 123.569 RON | 140.218 RON | 142.989 RON | 119.163 RON | 123.657 RON | 121.489 RON | 122.480 RON | 133.542 RON | 87.986 RON | 74.907 RON | 68.036 RON |
| Stocuri | 68.733 RON | 48.599 RON | 74.862 RON | 69.098 RON | 97.728 RON | 81.066 RON | 101.951 RON | 118.319 RON | 112.810 RON | 120.543 RON | 110.061 RON | 112.030 RON | 108.473 RON | 108.218 RON | 114.179 RON | 80.541 RON | 62.595 RON | 60.868 RON |
| Creante | 9.586 RON | 41.153 RON | 3.892 RON | 9.920 RON | 1.044 RON | 915 RON | 7.455 RON | 2.325 RON | 2.278 RON | 1.728 RON | 2.790 RON | 1.684 RON | 2.507 RON | — | 1.971 RON | 4.324 RON | 4.897 RON | 2.589 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.583 RON | 22.725 RON | 13.395 RON | 28.911 RON | 12.121 RON | 25.136 RON | 15.630 RON | 2.925 RON | 25.130 RON | 20.718 RON | 6.312 RON | 9.943 RON | 10.509 RON | 14.262 RON | 17.392 RON | 3.121 RON | 7.415 RON | 4.579 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 345 RON | 345 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 159 RON | 2.566 RON | — |
| Datorii totale | 131.597 RON | 393.443 RON | 335.856 RON | 295.410 RON | 253.849 RON | 194.610 RON | 199.026 RON | 165.628 RON | 144.343 RON | 135.553 RON | 124.893 RON | 169.154 RON | 168.503 RON | 158.089 RON | 153.876 RON | 145.442 RON | 140.925 RON | 106.192 RON |
| Capitaluri proprii | -44.615 RON | -272.908 RON | -231.652 RON | -171.775 RON | -123.943 RON | -86.317 RON | -73.990 RON | -42.059 RON | -4.125 RON | 7.300 RON | -5.730 RON | -6.665 RON | -10.202 RON | 1.574 RON | 4.279 RON | 3.882 RON | 3.055 RON | 2.508 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
87 de contracte atribuite, in valoare de 63.429 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 56.472 lei.
Achizitii directe
70 de contracte
56.402 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
17 contracte
7.027 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 13:13).