ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În temeiul prevederilor art.346 alin.1 cod proc.penală, constată legalitatea sesizării instanţei prin rechizitoriul Parchetului de pe lângă Judecătoria Râmnicu Sărat nr. 212/291/P/2023 din 14.10.2024 prin care s-a dispus trimiterea în judecată, în stare de libertate, a inculpatei STĂNESCU PRINŢESA, sub aspectul săvârşirii infracţiunii de furt, prevăzută şi pedepsită de art. 228 alin. 1 C.pen.. Constată legalitatea administrării probelor şi a efectuării actelor de urmărire penală, precum şi competenţa instanţei. Dispune începerea judecăţii cu privire la inculpata STĂNESCU PRINŢESA, sub aspectul săvârşirii infracţiunii furt, prevăzută şi pedepsită de art. 228 alin. 1 C.pen Încheierea se comunică, de îndată, Parchetului de pe lângă Judecătoria Râmnicu Sărat, inculpatei şi persoanelor vătămate. Cu drept de contestaţie în termen de 3 zile de la data comunicării încheierii, conform prevederilor art.347 alin.1 cod proc.penală. Pronunţată în camera de consiliu, astăzi, 18.03.2025.
Amână judecarea cauzei la data de 01.10.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 11.06.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 16.04.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 19.02.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 30.10.2025.
Anulează cererea. Cu drept de cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare, cererea privind exercitarea căii de atac se va depune la Judecătoria Râmnicu Sărat. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 396 alin. (2) Cod procedură civilă astăzi, 29.01.2025
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.713.246 RON | 1.075.539 RON | 1.131.613 RON | 4.737.783 RON | 3.474.337 RON | 7.091.102 RON | 58 |
| 2024 | 11.820.594 RON | 949.713 RON | 181.583 RON | 5.075.224 RON | 3.533.495 RON | 6.015.563 RON | 60 |
| 2023 | 12.075.625 RON | 818.363 RON | 1.349.908 RON | 4.355.219 RON | 2.484.944 RON | 5.500.850 RON | 60 |
| 2022 | 12.171.858 RON | 755.158 RON | 2.350.066 RON | 4.162.791 RON | 2.859.167 RON | 4.682.487 RON | 56 |
| 2021 | 8.357.673 RON | 613.603 RON | 2.102.719 RON | 4.143.687 RON | 2.507.344 RON | 4.558.907 RON | 50 |
| 2020 | 7.367.192 RON | 877.962 RON | 1.654.885 RON | 3.806.548 RON | 1.783.046 RON | 3.945.304 RON | 44 |
| 2019 | 6.296.511 RON | 541.840 RON | 1.835.966 RON | 3.557.857 RON | 1.334.855 RON | 3.067.341 RON | 39 |
| 2018 | 6.900.309 RON | 888.448 RON | 1.342.877 RON | 3.553.642 RON | 409.404 RON | 2.630.764 RON | 42 |
| 2017 | 4.615.953 RON | 382.269 RON | 1.301.335 RON | 3.001.697 RON | 615.323 RON | 2.326.280 RON | 35 |
| 2016 | 2.980.907 RON | 88.228 RON | 882.129 RON | 2.741.882 RON | 160.195 RON | 2.030.543 RON | 35 |
| 2015 | 3.271.377 RON | 143.954 RON | 944.646 RON | 2.735.037 RON | 141.330 RON | 1.942.316 RON | 36 |
| 2014 | 2.730.246 RON | 68.860 RON | 1.123.779 RON | 2.737.182 RON | 174.364 RON | 1.798.362 RON | 34 |
| 2013 | 2.727.792 RON | 92.832 RON | 1.108.227 RON | 2.695.689 RON | 132.635 RON | 1.730.692 RON | 35 |
| 2012 | 2.552.792 RON | 486 RON | 1.255.742 RON | 2.668.426 RON | 202.587 RON | 1.625.866 RON | 37 |
| 2011 | 2.234.737 RON | 5.306 RON | 1.136.804 RON | 2.504.556 RON | 247.032 RON | 1.625.379 RON | 40 |
| 2010 | 2.063.767 RON | 35.512 RON | 473.676 RON | 1.886.087 RON | 156.490 RON | 1.580.041 RON | 28 |
| 2009 | 1.794.177 RON | 226.233 RON | 517.214 RON | 1.879.357 RON | 135.096 RON | 1.516.691 RON | 26 |
| 2008 | 1.408.673 RON | 19.633 RON | 909.644 RON | 1.497.152 RON | 104.449 RON | 727.932 RON | 26 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 12.713.246 RON | 11.820.594 RON | 12.075.625 RON | 12.171.858 RON | 8.357.673 RON | 7.367.192 RON | 6.296.511 RON | 6.900.309 RON | 4.615.953 RON | 2.980.907 RON | 3.271.377 RON | 2.730.246 RON | 2.727.792 RON | 2.552.792 RON | 2.234.737 RON | 2.063.767 RON | 1.794.177 RON | 1.408.673 RON |
| Venituri totale | 16.906.415 RON | 14.854.502 RON | 15.044.512 RON | 16.420.121 RON | 10.358.696 RON | 9.029.159 RON | 7.301.290 RON | 8.632.447 RON | 5.657.930 RON | 3.545.152 RON | 3.860.359 RON | 3.508.271 RON | 3.492.890 RON | 3.449.883 RON | 3.076.988 RON | 2.634.622 RON | 2.254.806 RON | 1.741.080 RON |
| Cheltuieli totale | 15.625.762 RON | 13.727.949 RON | 14.066.999 RON | 15.515.445 RON | 9.624.651 RON | 7.987.160 RON | 6.651.575 RON | 7.622.861 RON | 5.202.372 RON | 3.439.658 RON | 3.685.195 RON | 3.425.603 RON | 3.381.594 RON | 3.448.682 RON | 3.069.694 RON | 2.585.502 RON | 1.986.502 RON | 1.716.895 RON |
| Profit brut | 1.280.653 RON | 1.126.553 RON | 977.513 RON | 904.676 RON | 734.045 RON | 1.041.999 RON | 649.715 RON | 1.009.586 RON | 455.558 RON | 105.494 RON | 175.164 RON | 82.668 RON | 111.296 RON | 1.201 RON | 7.294 RON | 49.120 RON | 268.304 RON | 24.185 RON |
| Profit net | 1.075.539 RON | 949.713 RON | 818.363 RON | 755.158 RON | 613.603 RON | 877.962 RON | 541.840 RON | 888.448 RON | 382.269 RON | 88.228 RON | 143.954 RON | 68.860 RON | 92.832 RON | 486 RON | 5.306 RON | 35.512 RON | 226.233 RON | 19.633 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.737.783 RON | 5.075.224 RON | 4.355.219 RON | 4.162.791 RON | 4.143.687 RON | 3.806.548 RON | 3.557.857 RON | 3.553.642 RON | 3.001.697 RON | 2.741.882 RON | 2.735.037 RON | 2.737.182 RON | 2.695.689 RON | 2.668.426 RON | 2.504.556 RON | 1.886.087 RON | 1.879.357 RON | 1.497.152 RON |
| Active circulante | 3.474.337 RON | 3.533.495 RON | 2.484.944 RON | 2.859.167 RON | 2.507.344 RON | 1.783.046 RON | 1.334.855 RON | 409.404 RON | 615.323 RON | 160.195 RON | 141.330 RON | 174.364 RON | 132.635 RON | 202.587 RON | 247.032 RON | 156.490 RON | 135.096 RON | 104.449 RON |
| Stocuri | 1.532.118 RON | 2.059.304 RON | 1.354.428 RON | 2.192.609 RON | 1.327.401 RON | 769.880 RON | 878.751 RON | 126.247 RON | 117.562 RON | 86.040 RON | 95.980 RON | 106.115 RON | 91.891 RON | 172.374 RON | 152.463 RON | 71.969 RON | 64.187 RON | 54.440 RON |
| Creante | 417.377 RON | 642.042 RON | 622.026 RON | 430.769 RON | 367.885 RON | 247.777 RON | 242.851 RON | 209.082 RON | 201.971 RON | 28.160 RON | 59.635 RON | 38.656 RON | 20.415 RON | 7.846 RON | 73.170 RON | 6.594 RON | 38.414 RON | 36.551 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.524.842 RON | 832.149 RON | 508.490 RON | 235.789 RON | 812.058 RON | 765.389 RON | 213.253 RON | 74.075 RON | 295.790 RON | 45.995 RON | -14.285 RON | 29.593 RON | 20.329 RON | 22.367 RON | 21.399 RON | 77.927 RON | 32.495 RON | 13.458 RON |
| Cheltuieli in avans | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 10.595 RON | 11.140 RON | 19.452 RON | 35.975 RON |
| Datorii totale | 1.131.613 RON | 181.583 RON | 1.349.908 RON | 2.350.066 RON | 2.102.719 RON | 1.654.885 RON | 1.835.966 RON | 1.342.877 RON | 1.301.335 RON | 882.129 RON | 944.646 RON | 1.123.779 RON | 1.108.227 RON | 1.255.742 RON | 1.136.804 RON | 473.676 RON | 517.214 RON | 909.644 RON |
| Provizioane | 0 RON | 2.422.168 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 7.091.102 RON | 6.015.563 RON | 5.500.850 RON | 4.682.487 RON | 4.558.907 RON | 3.945.304 RON | 3.067.341 RON | 2.630.764 RON | 2.326.280 RON | 2.030.543 RON | 1.942.316 RON | 1.798.362 RON | 1.730.692 RON | 1.625.866 RON | 1.625.379 RON | 1.580.041 RON | 1.516.691 RON | 727.932 RON |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 514.950 RON |
| Nr. mediu salariati | 58 | 60 | 60 | 56 | 50 | 44 | 39 | 42 | 35 | 35 | 36 | 34 | 35 | 37 | 40 | 28 | 26 | 26 |
14 contracte atribuite, in valoare de 3.072.580 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.383 lei.
Achizitii directe
1 contract
2.382 lei
Licitatii publice
12 contracte
3.046.005 lei
Achizitii offline
1 contract
24.193 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 10:33).