ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăfostă | 100% |
| persoanăadministratorfostă | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea reclamantei la judecarea cererii de chemare în judecată. Cu drept de a formula recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea se va depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi,24.03.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.325.607 RON | 3.353.531 RON | 4.071.260 RON | 11.136.570 RON | 8.825.534 RON | 16.448.264 RON | 32 |
| 2024 | 18.492.928 RON | 1.615.464 RON | 2.601.528 RON | 9.019.125 RON | 6.885.120 RON | 13.721.433 RON | 34 |
| 2023 | 21.755.492 RON | 2.904.158 RON | 4.014.722 RON | 6.496.050 RON | 8.843.346 RON | 12.781.128 RON | 34 |
| 2022 | 23.410.712 RON | 3.260.768 RON | 2.574.719 RON | 5.195.632 RON | 7.991.386 RON | 11.338.969 RON | 35 |
| 2021 | 19.643.386 RON | 4.353.700 RON | 1.129.221 RON | 2.517.301 RON | 8.109.064 RON | 9.752.201 RON | 35 |
| 2020 | 16.364.139 RON | 4.825.881 RON | 2.094.878 RON | 1.533.381 RON | 6.899.795 RON | 6.672.033 RON | 28 |
| 2019 | 8.165.800 RON | 1.817.638 RON | 1.509.830 RON | 807.320 RON | 3.214.478 RON | 2.539.152 RON | 17 |
| 2018 | 5.914.733 RON | 515.945 RON | 1.368.215 RON | 551.836 RON | 2.170.075 RON | 1.330.613 RON | 18 |
| 2017 | 5.416.110 RON | 878.227 RON | 1.187.939 RON | 620.114 RON | 1.869.241 RON | 1.339.668 RON | 18 |
| 2016 | 5.276.709 RON | 1.371.221 RON | 672.090 RON | 456.087 RON | 1.598.447 RON | 1.395.942 RON | 15 |
| 2015 | 2.913.405 RON | 456.659 RON | 688.404 RON | 227.940 RON | 1.007.322 RON | 556.037 RON | 12 |
| 2014 | 1.252.060 RON | 210.339 RON | 328.580 RON | 261.228 RON | 414.769 RON | 261.778 RON | 9 |
| 2013 | 2.439.655 RON | 131.762 RON | 303.239 RON | 137.087 RON | 211.946 RON | 51.439 RON | 5 |
| 2012 | 319.861 RON | 65.174 RON | 323.566 RON | 46.157 RON | 196.030 RON | -80.613 RON | 4 |
| 2011 | 300.981 RON | 44.216 RON | 192.020 RON | 34.104 RON | 10.863 RON | -145.787 RON | 3 |
| 2010 | 286.776 RON | -31.712 RON | 249.051 RON | 37.478 RON | 20.952 RON | -190.004 RON | 3 |
| 2009 | 234.073 RON | -107.338 RON | 314.265 RON | 107.343 RON | 5.229 RON | -158.292 RON | 4 |
| 2008 | 358.496 RON | -122.446 RON | 280.343 RON | 173.487 RON | 13.647 RON | -50.954 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 20.325.607 RON | 18.492.928 RON | 21.755.492 RON | 23.410.712 RON | 19.643.386 RON | 16.364.139 RON | 8.165.800 RON | 5.914.733 RON | 5.416.110 RON | 5.276.709 RON | 2.913.405 RON | 1.252.060 RON | 2.439.655 RON | 319.861 RON | 300.981 RON | 286.776 RON | 234.073 RON | 358.496 RON |
| Venituri totale | 20.356.416 RON | 18.535.057 RON | 21.774.326 RON | 23.428.833 RON | 19.746.004 RON | 16.497.501 RON | 8.231.775 RON | 5.941.170 RON | 5.426.905 RON | 5.281.153 RON | 2.919.449 RON | 1.257.013 RON | 2.444.072 RON | 323.630 RON | 311.184 RON | 314.641 RON | 242.800 RON | 376.145 RON |
| Cheltuieli totale | 16.518.496 RON | 16.664.937 RON | 18.458.362 RON | 19.726.811 RON | 14.772.484 RON | 10.999.946 RON | 6.126.586 RON | 5.357.350 RON | 4.466.986 RON | 3.695.932 RON | 2.375.856 RON | 1.001.396 RON | 2.297.276 RON | 258.456 RON | 266.968 RON | 341.478 RON | 345.805 RON | 498.591 RON |
| Profit brut | 3.837.920 RON | 1.870.120 RON | 3.315.964 RON | 3.702.022 RON | 4.973.520 RON | 5.497.555 RON | 2.105.189 RON | 583.820 RON | 959.919 RON | 1.585.221 RON | 543.593 RON | 255.617 RON | 146.796 RON | 65.174 RON | 44.216 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.837 RON | 103.005 RON | 122.446 RON |
| Profit net | 3.353.531 RON | 1.615.464 RON | 2.904.158 RON | 3.260.768 RON | 4.353.700 RON | 4.825.881 RON | 1.817.638 RON | 515.945 RON | 878.227 RON | 1.371.221 RON | 456.659 RON | 210.339 RON | 131.762 RON | 65.174 RON | 44.216 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.712 RON | 107.338 RON | 122.446 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 11.136.570 RON | 9.019.125 RON | 6.496.050 RON | 5.195.632 RON | 2.517.301 RON | 1.533.381 RON | 807.320 RON | 551.836 RON | 620.114 RON | 456.087 RON | 227.940 RON | 261.228 RON | 137.087 RON | 46.157 RON | 34.104 RON | 37.478 RON | 107.343 RON | 173.487 RON |
| Active circulante | 8.825.534 RON | 6.885.120 RON | 8.843.346 RON | 7.991.386 RON | 8.109.064 RON | 6.899.795 RON | 3.214.478 RON | 2.170.075 RON | 1.869.241 RON | 1.598.447 RON | 1.007.322 RON | 414.769 RON | 211.946 RON | 196.030 RON | 10.863 RON | 20.952 RON | 5.229 RON | 13.647 RON |
| Stocuri | 1.953.939 RON | 1.620.061 RON | 2.345.399 RON | 2.407.648 RON | 1.926.784 RON | 1.161.517 RON | 440.645 RON | 335.738 RON | 331.500 RON | 251.939 RON | 162.052 RON | 78.979 RON | 48 RON | 137.361 RON | 22 RON | — | — | 140 RON |
| Creante | 5.254.422 RON | 4.448.410 RON | 5.507.843 RON | 4.920.211 RON | 3.481.134 RON | 3.039.664 RON | 1.016.321 RON | 962.349 RON | 891.845 RON | 591.493 RON | 475.121 RON | 70.386 RON | 120.473 RON | 36.657 RON | 1.794 RON | 7.832 RON | 1.432 RON | 8.463 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.617.173 RON | 816.649 RON | 990.104 RON | 663.527 RON | 2.701.146 RON | 2.698.614 RON | 1.757.512 RON | 871.988 RON | 645.896 RON | 755.015 RON | 370.149 RON | 265.404 RON | 91.425 RON | 22.012 RON | 9.047 RON | 13.120 RON | 3.797 RON | 5.044 RON |
| Cheltuieli in avans | 572.266 RON | 433.562 RON | 1.471.300 RON | 741.516 RON | 269.903 RON | 348.581 RON | 42.030 RON | 50.585 RON | 45.535 RON | 17.420 RON | 13.101 RON | 9.509 RON | 5.645 RON | 766 RON | 1.266 RON | 617 RON | 43.401 RON | 42.255 RON |
| Datorii totale | 4.071.260 RON | 2.601.528 RON | 4.014.722 RON | 2.574.719 RON | 1.129.221 RON | 2.094.878 RON | 1.509.830 RON | 1.368.215 RON | 1.187.939 RON | 672.090 RON | 688.404 RON | 328.580 RON | 303.239 RON | 323.566 RON | 192.020 RON | 249.051 RON | 314.265 RON | 280.343 RON |
| Venituri in avans | 14.846 RON | 14.846 RON | 14.846 RON | 14.846 RON | 14.846 RON | 14.846 RON | 14.846 RON | 73.668 RON | 7.283 RON | 3.922 RON | 3.922 RON | 95.148 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 16.448.264 RON | 13.721.433 RON | 12.781.128 RON | 11.338.969 RON | 9.752.201 RON | 6.672.033 RON | 2.539.152 RON | 1.330.613 RON | 1.339.668 RON | 1.395.942 RON | 556.037 RON | 261.778 RON | 51.439 RON | -80.613 RON | -145.787 RON | -190.004 RON | -158.292 RON | -50.954 RON |
| Capital subscris varsat | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.500 RON | 21.210 RON | 21.210 RON | 21.210 RON | 21.210 RON | 21.210 RON |
| Nr. mediu salariati | 32 | 34 | 34 | 35 | 35 | 28 | 17 | 18 | 18 | 15 | 12 | 9 | 5 | 4 | 3 | 3 | 4 | 6 |
178 de contracte atribuite, in valoare de 10.076.604 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 6.207.612 lei.
Achizitii directe
148 de contracte
6.207.464 lei
Licitatii publice
1 contract
854.711 lei
Achizitii offline
29 de contracte
3.014.429 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:22).