ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sc. I, parter, ap. 1
Parter, ap. 25
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.054.402 RON | 16.718 RON | 943.842 RON | 2.277.638 RON | 1.969.987 RON | 3.053.348 RON | 11 |
| 2024 | 3.770.620 RON | 552.616 RON | 674.721 RON | 1.892.317 RON | 1.853.047 RON | 3.036.630 RON | 12 |
| 2023 | 4.273.329 RON | 36.364 RON | 828.142 RON | 1.625.676 RON | 1.704.817 RON | 2.484.015 RON | 13 |
| 2022 | 2.979.636 RON | 5.410 RON | 999.043 RON | 1.753.728 RON | 1.771.813 RON | 2.447.651 RON | 13 |
| 2021 | 2.325.906 RON | 4.935 RON | 1.028.273 RON | 1.692.870 RON | 1.896.025 RON | 2.442.241 RON | 15 |
| 2020 | 1.704.816 RON | 21.744 RON | 1.210.205 RON | 1.697.364 RON | 2.117.579 RON | 2.437.306 RON | 16 |
| 2019 | 1.168.372 RON | 7.787 RON | 951.307 RON | 1.753.472 RON | 5.221.980 RON | 5.817.767 RON | 15 |
| 2018 | 1.472.996 RON | 4.827 RON | 3.363.745 RON | 1.932.938 RON | 4.591.361 RON | 2.907.980 RON | 17 |
| 2017 | 1.136.319 RON | 12.097 RON | 3.253.504 RON | 2.110.182 RON | 4.334.405 RON | 2.897.757 RON | 17 |
| 2016 | 1.840.681 RON | 10.329 RON | 2.455.588 RON | 1.721.666 RON | 3.932.622 RON | 2.864.621 RON | 16 |
| 2015 | 2.129.577 RON | 18.230 RON | 2.679.773 RON | 1.765.742 RON | 4.143.155 RON | 2.854.292 RON | 17 |
| 2014 | 1.072.420 RON | 10.185 RON | 2.425.192 RON | 1.610.405 RON | 4.071.611 RON | 2.836.062 RON | 16 |
| 2013 | 1.315.134 RON | 50.514 RON | 1.920.848 RON | 1.348.500 RON | 3.385.124 RON | 2.825.877 RON | 16 |
| 2012 | 1.286.571 RON | 8.951 RON | 1.476.576 RON | 1.316.383 RON | 2.918.066 RON | 2.760.767 RON | 16 |
| 2011 | 1.025.138 RON | 8.284 RON | 1.171.207 RON | 1.335.997 RON | 2.587.026 RON | 2.751.816 RON | 16 |
| 2010 | 851.828 RON | 6.317 RON | 846.748 RON | 1.346.401 RON | 2.192.380 RON | 2.692.033 RON | 14 |
| 2009 | 1.064.217 RON | 4.757 RON | 1.465.516 RON | 1.356.515 RON | 1.894.717 RON | 1.785.716 RON | 19 |
| 2008 | 1.120.031 RON | 47.840 RON | 1.503.146 RON | 1.407.121 RON | 1.076.831 RON | 980.959 RON | 18 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.054.402 RON | 3.770.620 RON | 4.273.329 RON | 2.979.636 RON | 2.325.906 RON | 1.704.816 RON | 1.168.372 RON | 1.472.996 RON | 1.136.319 RON | 1.840.681 RON | 2.129.577 RON | 1.072.420 RON | 1.315.134 RON | 1.286.571 RON | 1.025.138 RON | 851.828 RON | 1.064.217 RON | 1.120.031 RON |
| Venituri totale | 2.182.695 RON | 3.816.818 RON | 4.313.355 RON | 3.153.784 RON | 2.408.460 RON | 1.811.276 RON | 1.267.733 RON | 1.529.723 RON | 1.268.134 RON | 1.884.822 RON | 2.201.927 RON | 1.079.621 RON | 1.318.673 RON | 1.292.372 RON | 1.055.422 RON | 895.593 RON | 1.097.629 RON | 1.548.116 RON |
| Cheltuieli totale | 2.162.426 RON | 3.171.150 RON | 4.270.926 RON | 3.136.543 RON | 2.401.468 RON | 1.785.322 RON | 1.258.211 RON | 1.520.687 RON | 1.253.226 RON | 1.871.989 RON | 2.179.727 RON | 1.067.269 RON | 1.258.074 RON | 1.280.904 RON | 1.044.410 RON | 881.862 RON | 1.087.139 RON | 1.500.276 RON |
| Profit brut | 20.269 RON | 645.668 RON | 42.429 RON | 17.241 RON | 6.992 RON | 25.954 RON | 9.522 RON | 9.036 RON | 14.908 RON | 12.833 RON | 22.200 RON | 12.352 RON | 60.599 RON | 11.468 RON | 11.012 RON | 13.731 RON | 10.490 RON | 47.840 RON |
| Profit net | 16.718 RON | 552.616 RON | 36.364 RON | 5.410 RON | 4.935 RON | 21.744 RON | 7.787 RON | 4.827 RON | 12.097 RON | 10.329 RON | 18.230 RON | 10.185 RON | 50.514 RON | 8.951 RON | 8.284 RON | 6.317 RON | 4.757 RON | 47.840 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.277.638 RON | 1.892.317 RON | 1.625.676 RON | 1.753.728 RON | 1.692.870 RON | 1.697.364 RON | 1.753.472 RON | 1.932.938 RON | 2.110.182 RON | 1.721.666 RON | 1.765.742 RON | 1.610.405 RON | 1.348.500 RON | 1.316.383 RON | 1.335.997 RON | 1.346.401 RON | 1.356.515 RON | 1.407.121 RON |
| Active circulante | 1.969.987 RON | 1.853.047 RON | 1.704.817 RON | 1.771.813 RON | 1.896.025 RON | 2.117.579 RON | 5.221.980 RON | 4.591.361 RON | 4.334.405 RON | 3.932.622 RON | 4.143.155 RON | 4.071.611 RON | 3.385.124 RON | 2.918.066 RON | 2.587.026 RON | 2.192.380 RON | 1.894.717 RON | 1.076.831 RON |
| Stocuri | 591.162 RON | 321.327 RON | 160.112 RON | 1.307.247 RON | 1.599.887 RON | 1.708.775 RON | 4.999.204 RON | 4.380.638 RON | 4.072.862 RON | 3.598.509 RON | 3.440.420 RON | 3.513.386 RON | 3.060.735 RON | 2.785.576 RON | 2.410.385 RON | 1.947.867 RON | 1.472.044 RON | 829.224 RON |
| Creante | 579.168 RON | 542.008 RON | 665.860 RON | 276.428 RON | 203.431 RON | 268.410 RON | 192.337 RON | 225.367 RON | 277.806 RON | 281.866 RON | 664.821 RON | 309.674 RON | 284.988 RON | 61.864 RON | 148.737 RON | 133.354 RON | 303.574 RON | 132.113 RON |
| Casa si conturi la banci | 89.219 RON | 989.712 RON | 878.845 RON | 188.138 RON | 92.707 RON | 140.394 RON | 30.439 RON | -14.644 RON | -16.263 RON | 52.247 RON | 37.914 RON | 248.551 RON | 39.401 RON | 70.626 RON | 27.904 RON | 111.159 RON | 119.099 RON | 115.494 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 32.639 RON | 10.715 RON | 11.934 RON | 3.636 RON | 5.443 RON | — | — | — | — | — | 13.101 RON | 2.894 RON | — | — | — | 153 RON |
| Datorii totale | 943.842 RON | 674.721 RON | 828.142 RON | 999.043 RON | 1.028.273 RON | 1.210.205 RON | 951.307 RON | 3.363.745 RON | 3.253.504 RON | 2.455.588 RON | 2.679.773 RON | 2.425.192 RON | 1.920.848 RON | 1.476.576 RON | 1.171.207 RON | 846.748 RON | 1.465.516 RON | 1.503.146 RON |
| Venituri in avans | 250.435 RON | 34.013 RON | 50.975 RON | 89.562 RON | 130.315 RON | 171.068 RON | 211.821 RON | 252.574 RON | 293.326 RON | 334.079 RON | 374.832 RON | 420.762 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.053.348 RON | 3.036.630 RON | 2.484.015 RON | 2.447.651 RON | 2.442.241 RON | 2.437.306 RON | 5.817.767 RON | 2.907.980 RON | 2.897.757 RON | 2.864.621 RON | 2.854.292 RON | 2.836.062 RON | 2.825.877 RON | 2.760.767 RON | 2.751.816 RON | 2.692.033 RON | 1.785.716 RON | 980.959 RON |
| Capital subscris varsat | 2.100.000 RON | 2.100.000 RON | 2.100.000 RON | 2.100.000 RON | 2.100.000 RON | 2.100.000 RON | 5.502.200 RON | 2.600.200 RON | 2.600.200 RON | 2.600.200 RON | 2.600.200 RON | 2.600.200 RON | 2.600.200 RON | 2.600.200 RON | 2.600.200 RON | 2.600.200 RON | 1.700.200 RON | 900.200 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 12 | 13 | 13 | 15 | 16 | 15 | 17 | 17 | 16 | 17 | 16 | 16 | 16 | 16 | 14 | 19 | 18 |
85 de contracte atribuite, in valoare de 783.722 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 590.319 lei.
Achizitii directe
78 de contracte
590.241 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
193.481 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 09:30).