ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 183.991 RON | 56.682 RON | 58.517 RON | 153.014 RON | 41.771 RON | 136.268 RON | 0 |
| 2024 | 197.940 RON | 29.498 RON | 59.789 RON | 157.500 RON | 34.653 RON | 132.364 RON | 1 |
| 2023 | 167.888 RON | 32.616 RON | 85.579 RON | 146.465 RON | 57.197 RON | 118.083 RON | 1 |
| 2022 | 197.241 RON | 71.066 RON | 100.438 RON | 149.308 RON | 36.597 RON | 85.467 RON | 0 |
| 2021 | 156.024 RON | 19.836 RON | 69.492 RON | 147.410 RON | 57.371 RON | 135.289 RON | 1 |
| 2020 | 134.282 RON | 5.642 RON | 45.645 RON | 151.564 RON | 75.850 RON | 181.769 RON | 1 |
| 2019 | 141.589 RON | 19.427 RON | 33.232 RON | 150.228 RON | 59.130 RON | 176.126 RON | 1 |
| 2018 | 191.730 RON | -8.815 RON | 38.020 RON | 128.628 RON | 60.291 RON | 156.699 RON | 1 |
| 2017 | 137.181 RON | -13.164 RON | 38.112 RON | 127.057 RON | 73.169 RON | 165.514 RON | 1 |
| 2016 | 225.442 RON | 13.121 RON | 57.430 RON | 130.710 RON | 115.119 RON | 191.799 RON | 1 |
| 2015 | 177.884 RON | 10.764 RON | 75.060 RON | 130.270 RON | 122.682 RON | 189.442 RON | 1 |
| 2014 | 172.896 RON | 33.146 RON | 68.634 RON | 128.399 RON | 152.059 RON | 211.824 RON | 1 |
| 2013 | 171.416 RON | 14.068 RON | 60.424 RON | 127.671 RON | 111.431 RON | 178.678 RON | 1 |
| 2012 | 146.000 RON | 10.035 RON | 88.650 RON | 116.548 RON | 136.713 RON | 164.611 RON | 2 |
| 2011 | 177.584 RON | 28.340 RON | 104.538 RON | 114.511 RON | 154.603 RON | 164.576 RON | 0 |
| 2010 | 147.797 RON | 33.594 RON | 69.046 RON | 113.824 RON | 91.458 RON | 136.236 RON | — |
| 2009 | 220.752 RON | 55.520 RON | 73.223 RON | 107.281 RON | 138.584 RON | 172.642 RON | — |
| 2008 | 289.613 RON | 65.137 RON | 113.889 RON | 87.716 RON | 143.295 RON | 117.122 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 183.991 RON | 197.940 RON | 167.888 RON | 197.241 RON | 156.024 RON | 134.282 RON | 141.589 RON | 191.730 RON | 137.181 RON | 225.442 RON | 177.884 RON | 172.896 RON | 171.416 RON | 146.000 RON | 177.584 RON | 147.797 RON | 220.752 RON | 289.613 RON |
| Venituri totale | 183.994 RON | 197.943 RON | 169.940 RON | 197.094 RON | 158.881 RON | 144.337 RON | 141.679 RON | 191.872 RON | 137.219 RON | 226.332 RON | 177.913 RON | 172.964 RON | 172.367 RON | 146.139 RON | 177.608 RON | 148.019 RON | 222.198 RON | 289.655 RON |
| Cheltuieli totale | 115.198 RON | 166.684 RON | 135.710 RON | 121.787 RON | 134.373 RON | 134.370 RON | 118.663 RON | 198.768 RON | 149.006 RON | 208.664 RON | 161.803 RON | 134.629 RON | 152.806 RON | 130.024 RON | 140.698 RON | 105.984 RON | 154.157 RON | 210.472 RON |
| Profit brut | 68.796 RON | 31.259 RON | 34.230 RON | 75.307 RON | 24.508 RON | 9.967 RON | 23.016 RON | 0 RON | 0 RON | 17.668 RON | 16.110 RON | 38.335 RON | 19.561 RON | 16.115 RON | 36.910 RON | 42.035 RON | 68.041 RON | 79.183 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.896 RON | 11.787 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 56.682 RON | 29.498 RON | 32.616 RON | 71.066 RON | 19.836 RON | 5.642 RON | 19.427 RON | 0 RON | 0 RON | 13.121 RON | 10.764 RON | 33.146 RON | 14.068 RON | 10.035 RON | 28.340 RON | 33.594 RON | 55.520 RON | 65.137 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.815 RON | 13.164 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 153.014 RON | 157.500 RON | 146.465 RON | 149.308 RON | 147.410 RON | 151.564 RON | 150.228 RON | 128.628 RON | 127.057 RON | 130.710 RON | 130.270 RON | 128.399 RON | 127.671 RON | 116.548 RON | 114.511 RON | 113.824 RON | 107.281 RON | 87.716 RON |
| Active circulante | 41.771 RON | 34.653 RON | 57.197 RON | 36.597 RON | 57.371 RON | 75.850 RON | 59.130 RON | 60.291 RON | 73.169 RON | 115.119 RON | 122.682 RON | 152.059 RON | 111.431 RON | 136.713 RON | 154.603 RON | 91.458 RON | 138.584 RON | 143.295 RON |
| Stocuri | 21.580 RON | 15.323 RON | 20.777 RON | 23.750 RON | 21.641 RON | 24.226 RON | 20.777 RON | 20.867 RON | 22.508 RON | 17.932 RON | 15.478 RON | 13.809 RON | 11.258 RON | 7.156 RON | 8.264 RON | 11.134 RON | 11.979 RON | 21.084 RON |
| Creante | 18.219 RON | 14.083 RON | 24.652 RON | 12.558 RON | 15.822 RON | 20.797 RON | 24.906 RON | 19.589 RON | 46.461 RON | 68.581 RON | 63.437 RON | 67.379 RON | 60.504 RON | 46.423 RON | 58.733 RON | 42.958 RON | 43.973 RON | 80.482 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.972 RON | 5.247 RON | 11.768 RON | 289 RON | 19.908 RON | 30.827 RON | 13.447 RON | 19.835 RON | 4.200 RON | 28.606 RON | 43.767 RON | 70.871 RON | 39.669 RON | 83.134 RON | 87.606 RON | 37.366 RON | 82.632 RON | 41.729 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 5.800 RON | 3.400 RON | 3.400 RON | 11.550 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 58.517 RON | 59.789 RON | 85.579 RON | 100.438 RON | 69.492 RON | 45.645 RON | 33.232 RON | 38.020 RON | 38.112 RON | 57.430 RON | 75.060 RON | 68.634 RON | 60.424 RON | 88.650 RON | 104.538 RON | 69.046 RON | 73.223 RON | 113.889 RON |
| Capitaluri proprii | 136.268 RON | 132.364 RON | 118.083 RON | 85.467 RON | 135.289 RON | 181.769 RON | 176.126 RON | 156.699 RON | 165.514 RON | 191.799 RON | 189.442 RON | 211.824 RON | 178.678 RON | 164.611 RON | 164.576 RON | 136.236 RON | 172.642 RON | 117.122 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | — | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1.234 de contracte atribuite, in valoare de 957.238 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 958.472 lei.
Achizitii directe
1.234 de contracte
957.238 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 14:50).