ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea având ca obiect „validare poprire” formulată de petentul SCPEJ Goslan şi Stîngă în contradictoriu cu debitorul Niculăescu Marius, terţ poprit fiind Gerimpex com S.R.L.şi creditor fiind Frankfurter Inkasso Gesellschaft MBH. Validează poprirea înfiinţată de SCPEJ Goslan şi Stîngă prin adresa de înfiinţare poprire din data de 10.09.2025, emisă în dosar de executare nr. 3920/2020. Obligă terţul poprit să achite creditorului, sumele datorate debitorului ajunse la scaden?ă de la data la care aceste sume au devenit scadente până la data de 10.12.2025 (data încetării raportului de muncă cu debitorul), până la concurenţa sumei de 13.023,42 lei. Obligă terţul poprit la plata către petent a sumei de 20 lei reprezentând cheltuieli de judecată (taxă de timbru). Respinge în rest cererea ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la sediul Judecătoriei Târgovişte sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată azi, 30.04.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.04.2026.
În temeiul art. 230 C.pr.civ., preschimbă termenul de judecată stabilit iniţial la data de 10.04.2026, pentru data de 24.04.2026, ora 09:30, în şedinţă publică, pentru când vor fi citate părţile. Cale de atac o dată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei, azi 10.12.2025.
Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 24.11.2026, ora 09:00, pentru a se pune în discuţie cererea de înlocuire formulată de expert Niţă Constantin.
Amână cauza şi acordă termen la data de 30.06.2026, camera de consiliu, ora 13:15.
Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 11.06.2026, ora 11:00.
Amână cauza şi acordă termen la data de 12.05.2026, camera de consiliu, ora 11:00.
Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 21.04.2026, ora 09:00.
Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 03.02.2026, ora 09:00.
Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 03.12.2025, ora 11:00, având în vedere că prezenta cauză nu se regăseşte printre cele enumerate cu titlu de excepţie în cadrul art. 3 al Hotărârii nr. 5/26.08.2025 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Dâmboviţa, neavând caracter urgent.
Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 16.09.2025, ora 09:00.
Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 27.05.2024, ora 09:00.
Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 25.02.2025, ora 09:00, în vederea îndeplinirii procedurii de citare.
Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 20.11.2024, ora 09:00, în vederea îndeplinirii procedurii de citare.
Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 18.09.2024, ora 09:00, pentru a se lua cunoştinţă de înscrisuri.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.312.922 RON | 204.146 RON | 881.176 RON | 1.545.275 RON | 893.209 RON | 1.557.308 RON | 11 |
| 2024 | 2.068.003 RON | -543.429 RON | 952.704 RON | 1.654.692 RON | 651.175 RON | 1.353.163 RON | 11 |
| 2023 | 1.699.542 RON | 115.658 RON | 444.629 RON | 1.725.943 RON | 1.162.812 RON | 2.444.126 RON | 12 |
| 2022 | 1.619.761 RON | 537.327 RON | 538.547 RON | 1.632.656 RON | 1.323.612 RON | 2.433.918 RON | 9 |
| 2021 | 1.797.695 RON | 426.022 RON | 724.446 RON | 1.658.524 RON | 1.361.649 RON | 2.308.627 RON | 9 |
| 2020 | 1.470.631 RON | 201.852 RON | 1.056.989 RON | 1.541.847 RON | 1.391.246 RON | 1.882.605 RON | 10 |
| 2019 | 1.788.682 RON | 308.843 RON | 946.633 RON | 1.568.722 RON | 1.048.700 RON | 1.680.753 RON | 11 |
| 2018 | 1.886.665 RON | 367.560 RON | 1.286.673 RON | 1.625.367 RON | 1.023.532 RON | 1.371.910 RON | 13 |
| 2017 | 1.502.855 RON | -819.917 RON | 1.335.251 RON | 1.669.148 RON | 661.038 RON | 1.004.350 RON | 14 |
| 2016 | 1.467.899 RON | 6.995 RON | 1.308.969 RON | 1.737.362 RON | 1.417.837 RON | 1.850.424 RON | 17 |
| 2015 | 1.485.050 RON | 204.784 RON | 1.420.334 RON | 1.827.031 RON | 1.409.580 RON | 1.817.271 RON | 22 |
| 2014 | 1.274.073 RON | 2.416 RON | 1.507.361 RON | 1.758.818 RON | 1.360.284 RON | 1.612.487 RON | 20 |
| 2013 | 1.486.907 RON | 24.453 RON | 1.309.625 RON | 1.854.351 RON | 1.059.465 RON | 1.610.071 RON | 20 |
| 2012 | 1.463.799 RON | 23.699 RON | 924.359 RON | 1.652.398 RON | 796.326 RON | 1.524.365 RON | 26 |
| 2011 | 1.394.628 RON | -233.934 RON | 590.674 RON | 1.574.385 RON | 515.759 RON | 1.500.178 RON | 22 |
| 2010 | 1.557.110 RON | -103.700 RON | 260.618 RON | 1.234.983 RON | 764.996 RON | 1.763.908 RON | 22 |
| 2009 | 2.006.934 RON | 145.223 RON | 327.149 RON | 1.109.862 RON | 978.417 RON | 1.807.840 RON | 26 |
| 2008 | 2.759.184 RON | 360.072 RON | 514.582 RON | 1.243.938 RON | 852.119 RON | 1.667.112 RON | 20 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.312.922 RON | 2.068.003 RON | 1.699.542 RON | 1.619.761 RON | 1.797.695 RON | 1.470.631 RON | 1.788.682 RON | 1.886.665 RON | 1.502.855 RON | 1.467.899 RON | 1.485.050 RON | 1.274.073 RON | 1.486.907 RON | 1.463.799 RON | 1.394.628 RON | 1.557.110 RON | 2.006.934 RON | 2.759.184 RON |
| Venituri totale | 2.350.655 RON | 2.124.173 RON | 1.752.218 RON | 1.952.506 RON | 1.854.611 RON | 1.543.364 RON | 1.847.146 RON | 1.929.381 RON | 1.540.868 RON | 1.404.240 RON | 1.558.105 RON | 1.275.612 RON | 1.491.747 RON | 1.647.623 RON | 1.612.456 RON | 1.696.471 RON | 2.053.398 RON | 2.763.111 RON |
| Cheltuieli totale | 2.097.978 RON | 2.605.306 RON | 1.619.435 RON | 1.398.691 RON | 1.410.116 RON | 1.328.569 RON | 1.519.858 RON | 1.542.567 RON | 2.345.781 RON | 1.392.991 RON | 1.351.695 RON | 1.273.196 RON | 1.462.101 RON | 1.615.987 RON | 1.846.390 RON | 1.793.721 RON | 1.880.329 RON | 2.334.264 RON |
| Profit brut | 252.677 RON | 0 RON | 132.783 RON | 553.815 RON | 444.495 RON | 214.795 RON | 327.288 RON | 386.814 RON | 0 RON | 11.249 RON | 206.410 RON | 2.416 RON | 29.646 RON | 31.636 RON | 0 RON | — | 173.069 RON | 428.847 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 481.133 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 804.913 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 233.934 RON | 97.250 RON | — | — |
| Profit net | 204.146 RON | 0 RON | 115.658 RON | 537.327 RON | 426.022 RON | 201.852 RON | 308.843 RON | 367.560 RON | 0 RON | 6.995 RON | 204.784 RON | 2.416 RON | 24.453 RON | 23.699 RON | 0 RON | — | 145.223 RON | 360.072 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 543.429 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 819.917 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 233.934 RON | 103.700 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.545.275 RON | 1.654.692 RON | 1.725.943 RON | 1.632.656 RON | 1.658.524 RON | 1.541.847 RON | 1.568.722 RON | 1.625.367 RON | 1.669.148 RON | 1.737.362 RON | 1.827.031 RON | 1.758.818 RON | 1.854.351 RON | 1.652.398 RON | 1.574.385 RON | 1.234.983 RON | 1.109.862 RON | 1.243.938 RON |
| Active circulante | 893.209 RON | 651.175 RON | 1.162.812 RON | 1.323.612 RON | 1.361.649 RON | 1.391.246 RON | 1.048.700 RON | 1.023.532 RON | 661.038 RON | 1.417.837 RON | 1.409.580 RON | 1.360.284 RON | 1.059.465 RON | 796.326 RON | 515.759 RON | 764.996 RON | 978.417 RON | 852.119 RON |
| Stocuri | 316.374 RON | 273.563 RON | 834.510 RON | 672.659 RON | 583.310 RON | 501.124 RON | 486.106 RON | 399.017 RON | 311.549 RON | 1.010.890 RON | 990.972 RON | 746.124 RON | 605.819 RON | 480.585 RON | 181.172 RON | 86.871 RON | 88.002 RON | 33.134 RON |
| Creante | 331.074 RON | 325.197 RON | 318.274 RON | 324.872 RON | 303.011 RON | 267.169 RON | 281.784 RON | 321.761 RON | 339.484 RON | 279.431 RON | 400.420 RON | 296.861 RON | 292.243 RON | 302.800 RON | 331.120 RON | 591.082 RON | 532.730 RON | 589.235 RON |
| Casa si conturi la banci | 245.761 RON | 52.415 RON | 10.028 RON | 326.081 RON | 475.328 RON | 622.953 RON | 280.810 RON | 302.754 RON | 10.005 RON | 127.516 RON | 18.188 RON | 317.299 RON | 161.403 RON | 12.941 RON | 3.467 RON | 87.043 RON | 357.685 RON | 229.750 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 16.197 RON | 12.900 RON | 6.501 RON | 9.964 RON | 9.684 RON | 9.415 RON | 4.194 RON | 994 RON | 746 RON | 5.880 RON | — | 708 RON | 24.547 RON | 46.710 RON | 85.637 RON |
| Datorii totale | 881.176 RON | 952.704 RON | 444.629 RON | 538.547 RON | 724.446 RON | 1.056.989 RON | 946.633 RON | 1.286.673 RON | 1.335.251 RON | 1.308.969 RON | 1.420.334 RON | 1.507.361 RON | 1.309.625 RON | 924.359 RON | 590.674 RON | 260.618 RON | 327.149 RON | 514.582 RON |
| Capitaluri proprii | 1.557.308 RON | 1.353.163 RON | 2.444.126 RON | 2.433.918 RON | 2.308.627 RON | 1.882.605 RON | 1.680.753 RON | 1.371.910 RON | 1.004.350 RON | 1.850.424 RON | 1.817.271 RON | 1.612.487 RON | 1.610.071 RON | 1.524.365 RON | 1.500.178 RON | 1.763.908 RON | 1.807.840 RON | 1.667.112 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 11 | 12 | 9 | 9 | 10 | 11 | 13 | 14 | 17 | 22 | 20 | 20 | 26 | 22 | 22 | 26 | 20 |
34 de contracte atribuite, in valoare de 108.276 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
34 de contracte
108.276 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 02:17).