ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64.341 RON | -97.623 RON | 148.247 RON | 12.072 RON | 39.001 RON | -96.861 RON | 2 |
| 2024 | 183.927 RON | -80.594 RON | 92.340 RON | 12.409 RON | 79.118 RON | 762 RON | 3 |
| 2023 | 105.918 RON | -137.277 RON | 44.373 RON | 12.745 RON | 112.181 RON | 81.356 RON | 3 |
| 2022 | 201.954 RON | -48.233 RON | 45.388 RON | 24.190 RON | 347.948 RON | 327.334 RON | 4 |
| 2021 | 155.304 RON | -115.057 RON | 60.404 RON | 35.919 RON | 399.486 RON | 375.566 RON | 5 |
| 2020 | 146.249 RON | -55.991 RON | 87.516 RON | 48.666 RON | 528.812 RON | 490.624 RON | 5 |
| 2019 | 265.516 RON | -52.002 RON | 232.577 RON | 61.898 RON | 716.446 RON | 546.615 RON | 6 |
| 2018 | 263.121 RON | -28.470 RON | 269.213 RON | 19.640 RON | 847.859 RON | 598.617 RON | 7 |
| 2017 | 349.343 RON | -340 RON | 270.875 RON | 28.321 RON | 869.360 RON | 627.087 RON | 8 |
| 2016 | 570.300 RON | 134.778 RON | 287.161 RON | 40.939 RON | 873.257 RON | 627.427 RON | 7 |
| 2015 | 326.571 RON | 31.421 RON | 78.025 RON | 41.372 RON | 739.504 RON | 703.070 RON | 6 |
| 2014 | 577.465 RON | 113.704 RON | 123.949 RON | 62.252 RON | 731.715 RON | 671.649 RON | 8 |
| 2013 | 318.438 RON | -8.086 RON | 237.788 RON | 85.717 RON | 709.610 RON | 557.944 RON | 7 |
| 2012 | 987.701 RON | 365.996 RON | 86.813 RON | 137.242 RON | 621.728 RON | 673.173 RON | 8 |
| 2011 | 519.374 RON | 77.806 RON | 120.202 RON | 179.631 RON | 715.209 RON | 307.177 RON | 9 |
| 2010 | 668.676 RON | 183.651 RON | 189.010 RON | 59.012 RON | 428.570 RON | 190.196 RON | 10 |
| 2009 | 530.087 RON | 96.558 RON | 84.634 RON | 61.872 RON | 295.118 RON | 216.315 RON | 10 |
| 2008 | 527.321 RON | 77.908 RON | 123.234 RON | 79.986 RON | 209.562 RON | 119.758 RON | 10 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 64.341 RON | 183.927 RON | 105.918 RON | 201.954 RON | 155.304 RON | 146.249 RON | 265.516 RON | 263.121 RON | 349.343 RON | 570.300 RON | 326.571 RON | 577.465 RON | 318.438 RON | 987.701 RON | 519.374 RON | 668.676 RON | 530.087 RON | 527.321 RON |
| Venituri totale | 64.341 RON | 173.075 RON | 90.869 RON | 199.654 RON | 149.206 RON | 167.012 RON | 270.392 RON | 297.706 RON | 354.921 RON | 575.904 RON | 331.559 RON | 578.112 RON | 327.027 RON | 790.854 RON | 689.945 RON | 736.080 RON | 544.453 RON | 551.714 RON |
| Cheltuieli totale | 161.320 RON | 251.848 RON | 227.108 RON | 245.907 RON | 262.741 RON | 221.530 RON | 319.512 RON | 323.332 RON | 351.850 RON | 427.564 RON | 292.234 RON | 440.690 RON | 333.370 RON | 347.852 RON | 588.527 RON | 515.928 RON | 420.006 RON | 454.983 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.071 RON | 148.340 RON | 39.325 RON | 137.422 RON | 0 RON | 443.002 RON | 101.418 RON | 220.152 RON | 124.447 RON | 96.731 RON |
| Pierdere bruta | 96.979 RON | 78.773 RON | 136.239 RON | 46.253 RON | 113.535 RON | 54.518 RON | 49.120 RON | 25.626 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 6.343 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 134.778 RON | 31.421 RON | 113.704 RON | 0 RON | 365.996 RON | 77.806 RON | 183.651 RON | 96.558 RON | 77.908 RON |
| Pierdere neta | 97.623 RON | 80.594 RON | 137.277 RON | 48.233 RON | 115.057 RON | 55.991 RON | 52.002 RON | 28.470 RON | 340 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.086 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 12.072 RON | 12.409 RON | 12.745 RON | 24.190 RON | 35.919 RON | 48.666 RON | 61.898 RON | 19.640 RON | 28.321 RON | 40.939 RON | 41.372 RON | 62.252 RON | 85.717 RON | 137.242 RON | 179.631 RON | 59.012 RON | 61.872 RON | 79.986 RON |
| Active circulante | 39.001 RON | 79.118 RON | 112.181 RON | 347.948 RON | 399.486 RON | 528.812 RON | 716.446 RON | 847.859 RON | 869.360 RON | 873.257 RON | 739.504 RON | 731.715 RON | 709.610 RON | 621.728 RON | 715.209 RON | 428.570 RON | 295.118 RON | 209.562 RON |
| Stocuri | 29 RON | 29 RON | 12.744 RON | 27.779 RON | 30.090 RON | 36.179 RON | 30.329 RON | 35.556 RON | 21.592 RON | 17.098 RON | 14.809 RON | 19.854 RON | 22.693 RON | 22.440 RON | 228.634 RON | 94.535 RON | 42.777 RON | 44.099 RON |
| Creante | 37.588 RON | 77.557 RON | 74.313 RON | 54.868 RON | 63.310 RON | 58.406 RON | 75.243 RON | 78.034 RON | 113.489 RON | 108.406 RON | 93.717 RON | 52.794 RON | 96.183 RON | 59.256 RON | 73.075 RON | 115.204 RON | 36.352 RON | 37.718 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.384 RON | 1.532 RON | 25.124 RON | 265.301 RON | 306.086 RON | 434.227 RON | 610.874 RON | 734.269 RON | 734.279 RON | 747.753 RON | 630.978 RON | 659.067 RON | 590.734 RON | 540.032 RON | 413.500 RON | 218.831 RON | 215.989 RON | 127.745 RON |
| Cheltuieli in avans | 313 RON | 1.575 RON | 803 RON | 584 RON | 565 RON | 662 RON | 848 RON | 331 RON | 281 RON | 392 RON | 219 RON | 1.631 RON | 405 RON | 1.016 RON | 1.278 RON | 653 RON | 526 RON | 767 RON |
| Datorii totale | 148.247 RON | 92.340 RON | 44.373 RON | 45.388 RON | 60.404 RON | 87.516 RON | 232.577 RON | 269.213 RON | 270.875 RON | 287.161 RON | 78.025 RON | 123.949 RON | 237.788 RON | 86.813 RON | 120.202 RON | 189.010 RON | 84.634 RON | 123.234 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 468.739 RON | 109.029 RON | 56.567 RON | 47.323 RON |
| Capitaluri proprii | -96.861 RON | 762 RON | 81.356 RON | 327.334 RON | 375.566 RON | 490.624 RON | 546.615 RON | 598.617 RON | 627.087 RON | 627.427 RON | 703.070 RON | 671.649 RON | 557.944 RON | 673.173 RON | 307.177 RON | 190.196 RON | 216.315 RON | 119.758 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 6 | 7 | 8 | 7 | 6 | 8 | 7 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
7 contracte atribuite, in valoare de 279.629 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 15.451 lei.
Achizitii directe
1 contract
15.450 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
264.179 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.925 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 03:32).