ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.243.702 RON | 219.980 RON | 123.860 RON | 1.274.216 RON | 369.536 RON | 1.519.892 RON | 22 |
| 2024 | 3.375.822 RON | 147.241 RON | 165.762 RON | 1.320.035 RON | 409.474 RON | 1.563.747 RON | 22 |
| 2023 | 3.437.486 RON | 348.308 RON | 256.638 RON | 1.386.445 RON | 336.699 RON | 1.466.506 RON | 25 |
| 2022 | 2.670.630 RON | 276.604 RON | 247.101 RON | 1.261.026 RON | 304.274 RON | 1.318.199 RON | 23 |
| 2021 | 2.474.581 RON | 300.265 RON | 381.234 RON | 1.319.091 RON | 332.791 RON | 1.241.595 RON | 25 |
| 2020 | 2.082.744 RON | 141.735 RON | 199.710 RON | 1.303.221 RON | 249.767 RON | 1.353.278 RON | 31 |
| 2019 | 2.881.977 RON | 434.216 RON | 462.932 RON | 1.328.531 RON | 395.944 RON | 1.261.543 RON | 32 |
| 2018 | 2.715.080 RON | 605.340 RON | 434.012 RON | 1.275.818 RON | 335.521 RON | 1.177.327 RON | 30 |
| 2017 | 2.331.894 RON | 212.920 RON | 462.421 RON | 1.294.972 RON | 139.436 RON | 971.987 RON | 30 |
| 2016 | 2.196.973 RON | 344.121 RON | 739.529 RON | 1.309.588 RON | 189.008 RON | 759.067 RON | 29 |
| 2015 | 1.681.161 RON | 278.931 RON | 440.436 RON | 1.344.451 RON | 114.888 RON | 1.019.111 RON | 25 |
| 2014 | 1.121.615 RON | 23.143 RON | 86.687 RON | 548.597 RON | 199.137 RON | 698.422 RON | 21 |
| 2013 | 1.120.938 RON | 31.932 RON | 128.244 RON | 590.969 RON | 196.594 RON | 698.422 RON | — |
| 2012 | 1.144.226 RON | 32.852 RON | 132.485 RON | 640.722 RON | 116.648 RON | 666.490 RON | 20 |
| 2011 | 988.412 RON | 41.324 RON | 102.979 RON | 629.981 RON | 138.545 RON | 665.547 RON | 20 |
| 2010 | 918.809 RON | 60.944 RON | 144.057 RON | 641.842 RON | 126.438 RON | 624.223 RON | 15 |
| 2009 | 873.414 RON | 96.486 RON | 582.899 RON | 680.074 RON | 154.915 RON | 263.479 RON | 15 |
| 2008 | 748.451 RON | 54.423 RON | 486.438 RON | 527.723 RON | 124.485 RON | 166.993 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.243.702 RON | 3.375.822 RON | 3.437.486 RON | 2.670.630 RON | 2.474.581 RON | 2.082.744 RON | 2.881.977 RON | 2.715.080 RON | 2.331.894 RON | 2.196.973 RON | 1.681.161 RON | 1.121.615 RON | 1.120.938 RON | 1.144.226 RON | 988.412 RON | 918.809 RON | 873.414 RON | 748.451 RON |
| Venituri totale | 3.254.295 RON | 3.412.483 RON | 3.530.055 RON | 2.827.051 RON | 2.543.485 RON | 2.157.614 RON | 2.911.939 RON | 2.744.564 RON | 2.369.708 RON | 2.204.037 RON | 1.702.428 RON | 1.137.795 RON | 1.124.614 RON | 1.154.343 RON | 1.019.851 RON | 933.999 RON | 896.080 RON | 749.738 RON |
| Cheltuieli totale | 3.001.510 RON | 3.237.862 RON | 3.146.968 RON | 2.523.744 RON | 2.218.745 RON | 1.999.550 RON | 2.448.607 RON | 2.111.777 RON | 2.139.063 RON | 1.792.984 RON | 1.370.368 RON | 1.109.950 RON | 1.086.371 RON | 1.115.099 RON | 969.786 RON | 856.005 RON | 780.339 RON | 684.564 RON |
| Profit brut | 252.785 RON | 174.621 RON | 383.087 RON | 303.307 RON | 324.740 RON | 158.064 RON | 463.332 RON | 632.787 RON | 230.645 RON | 411.053 RON | 332.060 RON | 27.845 RON | 38.243 RON | 39.244 RON | 50.065 RON | 77.994 RON | 115.741 RON | 65.174 RON |
| Profit net | 219.980 RON | 147.241 RON | 348.308 RON | 276.604 RON | 300.265 RON | 141.735 RON | 434.216 RON | 605.340 RON | 212.920 RON | 344.121 RON | 278.931 RON | 23.143 RON | 31.932 RON | 32.852 RON | 41.324 RON | 60.944 RON | 96.486 RON | 54.423 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.274.216 RON | 1.320.035 RON | 1.386.445 RON | 1.261.026 RON | 1.319.091 RON | 1.303.221 RON | 1.328.531 RON | 1.275.818 RON | 1.294.972 RON | 1.309.588 RON | 1.344.451 RON | 548.597 RON | 590.969 RON | 640.722 RON | 629.981 RON | 641.842 RON | 680.074 RON | 527.723 RON |
| Active circulante | 369.536 RON | 409.474 RON | 336.699 RON | 304.274 RON | 332.791 RON | 249.767 RON | 395.944 RON | 335.521 RON | 139.436 RON | 189.008 RON | 114.888 RON | 199.137 RON | 196.594 RON | 116.648 RON | 138.545 RON | 126.438 RON | 154.915 RON | 124.485 RON |
| Stocuri | 74.800 RON | 84.474 RON | 75.013 RON | 73.063 RON | 56.329 RON | 40.867 RON | 70.678 RON | 64.771 RON | 66.538 RON | 54.503 RON | 55.932 RON | 110.644 RON | 102.226 RON | 61.040 RON | 72.873 RON | 72.876 RON | 56.690 RON | 55.687 RON |
| Creante | 88.384 RON | 80.272 RON | 46.119 RON | 30.716 RON | 63.144 RON | 44.702 RON | 51.791 RON | 46.590 RON | 21.530 RON | 8.409 RON | 23.379 RON | 7.345 RON | 32.899 RON | 22.274 RON | 6.370 RON | 14.997 RON | 14.970 RON | 7.691 RON |
| Casa si conturi la banci | 206.352 RON | 244.728 RON | 215.567 RON | 200.495 RON | 213.318 RON | 164.198 RON | 273.475 RON | 224.160 RON | 51.368 RON | 126.096 RON | 35.577 RON | 81.148 RON | 61.469 RON | 33.334 RON | 59.302 RON | 38.565 RON | 83.255 RON | 61.107 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 208 RON | 37.375 RON | 39.103 RON | 41.605 RON | — | — | 11.389 RON | 1.223 RON |
| Datorii totale | 123.860 RON | 165.762 RON | 256.638 RON | 247.101 RON | 381.234 RON | 199.710 RON | 462.932 RON | 434.012 RON | 462.421 RON | 739.529 RON | 440.436 RON | 86.687 RON | 128.244 RON | 132.485 RON | 102.979 RON | 144.057 RON | 582.899 RON | 486.438 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 29.053 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.519.892 RON | 1.563.747 RON | 1.466.506 RON | 1.318.199 RON | 1.241.595 RON | 1.353.278 RON | 1.261.543 RON | 1.177.327 RON | 971.987 RON | 759.067 RON | 1.019.111 RON | 698.422 RON | 698.422 RON | 666.490 RON | 665.547 RON | 624.223 RON | 263.479 RON | 166.993 RON |
| Capital subscris varsat | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | — | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 22 | 22 | 25 | 23 | 25 | 31 | 32 | 30 | 30 | 29 | 25 | 21 | — | 20 | 20 | 15 | 15 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 1.316 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
1.316 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 23:07).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.