| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 538.994 RON | 58.735 RON | 269.557 RON | 210 RON | 82.332 RON | -187.015 RON | 2 |
| 2024 | 463.209 RON | -146.705 RON | 370.008 RON | 210 RON | 124.048 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -245.750 RON |
| 2 |
| 2023 | 395.991 RON | -55.118 RON | 153.273 RON | 210 RON | 54.018 RON | -99.045 RON | 2 |
| 2022 | 163.094 RON | -11.117 RON | 74.053 RON | 210 RON | 29.916 RON | -43.927 RON | 1 |
| 2021 | 102.301 RON | -22.170 RON | 62.424 RON | 210 RON | 29.404 RON | -32.810 RON | 1 |
| 2020 | 218.842 RON | 6.820 RON | 40.354 RON | 210 RON | 29.504 RON | -10.640 RON | 1 |
| 2019 | 234.537 RON | -9.272 RON | 51.345 RON | 210 RON | 33.675 RON | -17.460 RON | 2 |
| 2018 | 158.555 RON | -25.680 RON | 47.754 RON | 210 RON | 39.356 RON | -8.188 RON | 1 |
| 2017 | 169.295 RON | 4.490 RON | 20.891 RON | 210 RON | 38.173 RON | 17.492 RON | 1 |
| 2016 | 90.799 RON | -9.653 RON | 26.471 RON | 1.658 RON | 37.815 RON | 13.002 RON | 1 |
| 2015 | 70.289 RON | -3.213 RON | 16.015 RON | 1.658 RON | 37.011 RON | 22.654 RON | 1 |
| 2014 | 78.327 RON | 812 RON | 14.765 RON | 5.816 RON | 34.816 RON | 25.867 RON | 1 |
| 2013 | 90.672 RON | 4.986 RON | 13.523 RON | 10.184 RON | 28.394 RON | 25.055 RON | 2 |
| 2012 | 86.895 RON | 8.330 RON | 27.387 RON | 14.552 RON | 32.904 RON | 20.069 RON | 2 |
| 2011 | 126.168 RON | 11.883 RON | 29.997 RON | 18.921 RON | 22.815 RON | 11.739 RON | 2 |
| 2010 | 170.229 RON | 5.865 RON | 37.268 RON | 22.561 RON | 14.563 RON | -144 RON | 2 |
| 2009 | 174.155 RON | -6.249 RON | 36.261 RON | 17.844 RON | 12.408 RON | -6.009 RON | 2 |
| 2008 | 144.943 RON | 18.506 RON | 21.705 RON | 22.211 RON | 18.240 RON | 18.746 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 538.994 RON | 463.209 RON | 395.991 RON | 163.094 RON | 102.301 RON | 218.842 RON | 234.537 RON | 158.555 RON | 169.295 RON | 90.799 RON | 70.289 RON | 78.327 RON | 90.672 RON | 86.895 RON | 126.168 RON | 170.229 RON | 174.155 RON | 144.943 RON |
| Venituri totale | 539.345 RON | 463.866 RON | 395.991 RON | 163.094 RON | 102.301 RON | 219.112 RON | 234.537 RON | 158.555 RON | 169.295 RON | 90.817 RON | 70.289 RON | 78.327 RON | 90.673 RON | 86.896 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 464.429 RON | 596.655 RON | 447.149 RON | 171.815 RON | 121.402 RON | 208.044 RON | 241.463 RON | 182.649 RON | 163.105 RON | 98.654 RON | 71.393 RON | 75.165 RON | 83.048 RON | 76.979 RON | ||||
| Profit brut | 74.916 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.068 RON | 0 RON | 0 RON | 6.190 RON | 0 RON | 0 RON | 3.162 RON | 7.625 RON | 9.917 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 132.789 RON | 51.158 RON | 8.721 RON | 19.101 RON | 0 RON | 6.926 RON | 24.094 RON | 0 RON | 7.837 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 58.735 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.820 RON | 0 RON | 0 RON | 4.490 RON | 0 RON | 0 RON | 812 RON | 4.986 RON | 8.330 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 146.705 RON | 55.118 RON | 11.117 RON | 22.170 RON | 0 RON | 9.272 RON | 25.680 RON | 0 RON | 9.653 RON | 3.213 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 1.658 RON | 1.658 RON | 5.816 RON | 10.184 RON | 14.552 RON | ||||
| Active circulante | 82.332 RON | 124.048 RON | 54.018 RON | 29.916 RON | 29.404 RON | 29.504 RON | 33.675 RON | 39.356 RON | 38.173 RON | 37.815 RON | 37.011 RON | 34.816 RON | 28.394 RON | 32.904 RON | ||||
| Stocuri | 43.736 RON | 26.075 RON | 24.316 RON | 20.555 RON | 26.403 RON | 27.723 RON | 29.157 RON | 37.586 RON | 37.951 RON | 36.883 RON | 36.701 RON | 33.390 RON | 26.996 RON | 23.465 RON | ||||
| Creante | 34.941 RON | 97.696 RON | 10.079 RON | 5.330 RON | 550 RON | — | 1.180 RON | 1.180 RON | — | — | — | 1.052 RON | 334 RON | 8.416 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 3.655 RON | 277 RON | 19.623 RON | 4.031 RON | 2.451 RON | 1.781 RON | 3.338 RON | 590 RON | 222 RON | 932 RON | 310 RON | 374 RON | 1.064 RON | 1.023 RON | ||||
| Datorii totale | 269.557 RON | 370.008 RON | 153.273 RON | 74.053 RON | 62.424 RON | 40.354 RON | 51.345 RON | 47.754 RON | 20.891 RON | 26.471 RON | 16.015 RON | 14.765 RON | 13.523 RON | 27.387 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -187.015 RON | -245.750 RON | -99.045 RON | -43.927 RON | -32.810 RON | -10.640 RON | -17.460 RON | -8.188 RON | 17.492 RON | 13.002 RON | 22.654 RON | 25.867 RON | 25.055 RON | 20.069 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 126.169 RON |
| 170.230 RON |
| 174.157 RON |
| 145.215 RON |
| 110.500 RON |
| 160.508 RON |
| 175.181 RON |
| 123.079 RON |
| 15.669 RON |
| 9.722 RON |
| — |
| 22.136 RON |
| 0 RON |
| — |
| 1.024 RON |
| — |
| 11.883 RON |
| 5.865 RON |
| — |
| 18.506 RON |
| 0 RON |
| — |
| 6.249 RON |
| — |
| 18.921 RON |
| 22.561 RON |
| 17.844 RON |
| 22.211 RON |
| 22.815 RON |
| 14.563 RON |
| 12.408 RON |
| 18.240 RON |
| 20.783 RON |
| 13.582 RON |
| 11.577 RON |
| 14.343 RON |
| 66 RON |
| — |
| — |
| — |
| 1.966 RON |
| — |
| 831 RON |
| 3.897 RON |
| 29.997 RON |
| 37.268 RON |
| 36.261 RON |
| 21.705 RON |
| 11.739 RON |
| -144 RON |
| -6.009 RON |
| 18.746 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 2 |
| 2 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.