ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Pentru lipsa raportului de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 10.09.2026.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 25.06.2026.
Pentru a se lua cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosar, amână judecarea cauzei la data de 28.05.2026.
Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 14 mai 2026, Completul C4, sala 1, ora 13:00. Pronunţată, astăzi, 19 februarie 2026, la sediul Judecătoriei Drăgă?ani, judeţul Vâlcea.
În baza art. 318 alin. 15 C.proc.pen., admite cererea Parchetului de pe lângă Judecătoria Buftea. Confirmă solu?ia de renun?are la urmărirea penală dispusă prin ordonanţa nr. 1466/166/P/2022 din data de 18.11.2025 a Parchetului de pe lângă Judecătoria Buftea. În baza art. 275 alin. (3) C.proc.pen., cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 13.01.2026.
termen preschimbat la data de 13.01.2026
Ia act de renun?area la judecarea cererii de chemare în judecată formulată de petentul B.E.J. NEAŢU MĂDĂLINA ANGELA privind pe creditorul CONSREP CONSTRUCT S.R.L. în contradictoriu cu ter?ul poprit AGRILAND RURAL SERV S.R.L. ?i cu debitorul urmărit BIRUINTA OLTENIEI COOPERATIVA AGRICOLA. Cu recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, cererea de recurs urmând a se depune la Judecătoria Caracal. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei azi, 16.06.2025.
Amânat în vederea comunicării cererii de renunţare la judecată.
Amânat pentru a fi citat petentul.
Amânat în vederea emiterii unei adrese către ANAF.
Ia act de renun?area reclamatului la judecarea cererii de chemare în judecată. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare, la Judecătoria Caracal. Pronun?ată azi, 29/01/2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor , de grefa instan?ei
Ia act de renunţarea la judecata cauzei având ca obiect cererea de validare a popririi formulată de BEJ Neaţu Mădălina Angela, privind pe creditoarea CONSREP CONSTRUCT S.R.L, , în contradictoriu cu terţul poprit Iliescu Ionuţ-Cătălin Întreprindere Individuală, şi cu debitorul Biruin?a Olteniei Cooperativa Agricolă,. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Caracal. Pronunţată astăzi, 13.02.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.271.321 RON | 513.554 RON | 12.691.420 RON | 13.021.747 RON | 18.842.731 RON | 18.196.068 RON | 45 |
| 2024 | 10.005.743 RON | 590.858 RON | 14.223.135 RON | 13.792.690 RON | 19.179.984 RON | 17.682.514 RON | 46 |
| 2023 | 21.065.528 RON | 2.670.504 RON | 9.725.100 RON | 11.740.674 RON | 16.157.153 RON | 17.091.656 RON | 49 |
| 2022 | 30.753.278 RON | 5.940.363 RON | 6.796.341 RON | 8.160.798 RON | 13.979.728 RON | 14.421.153 RON | 55 |
| 2021 | 33.918.648 RON | 4.874.441 RON | 12.546.359 RON | 7.694.002 RON | 17.287.102 RON | 10.820.789 RON | 66 |
| 2020 | 10.564.449 RON | 1.010.461 RON | 5.178.947 RON | 4.563.145 RON | 12.903.270 RON | 9.410.348 RON | 72 |
| 2019 | 23.164.748 RON | 1.870.648 RON | 4.352.817 RON | 4.736.074 RON | 11.830.915 RON | 9.389.887 RON | 65 |
| 2018 | 26.817.490 RON | 4.008.591 RON | 7.721.443 RON | 3.470.057 RON | 15.779.776 RON | 8.969.989 RON | 60 |
| 2017 | 11.564.715 RON | 1.773.108 RON | 1.903.601 RON | 2.608.990 RON | 8.221.843 RON | 8.661.398 RON | 52 |
| 2016 | 4.675.517 RON | -1.738.456 RON | 3.391.457 RON | 3.479.851 RON | 7.311.354 RON | 6.888.291 RON | 59 |
| 2015 | 27.045.062 RON | 2.181.840 RON | 5.455.264 RON | 4.541.068 RON | 10.080.166 RON | 8.626.747 RON | 122 |
| 2014 | 30.175.545 RON | 2.652.911 RON | 9.219.856 RON | 6.628.977 RON | 11.694.904 RON | 8.544.907 RON | 136 |
| 2013 | 24.836.066 RON | 2.879.284 RON | 7.119.765 RON | 6.628.245 RON | 9.349.339 RON | 7.891.995 RON | 155 |
| 2012 | 29.056.526 RON | 3.470.904 RON | 9.616.523 RON | 4.851.785 RON | 13.175.364 RON | 7.509.390 RON | 173 |
| 2011 | 35.156.804 RON | 3.576.215 RON | 7.341.211 RON | 2.227.310 RON | 12.265.089 RON | 6.538.486 RON | 157 |
| 2010 | 19.100.216 RON | 1.754.024 RON | 4.794.588 RON | 3.426.414 RON | 8.587.629 RON | 6.296.159 RON | 134 |
| 2009 | 20.719.899 RON | 2.396.675 RON | 4.128.056 RON | 2.574.415 RON | 6.768.168 RON | 4.542.134 RON | 118 |
| 2008 | 17.231.433 RON | 799.465 RON | 4.471.104 RON | 3.319.414 RON | 4.266.202 RON | 3.057.960 RON | 145 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 19.271.321 RON | 10.005.743 RON | 21.065.528 RON | 30.753.278 RON | 33.918.648 RON | 10.564.449 RON | 23.164.748 RON | 26.817.490 RON | 11.564.715 RON | 4.675.517 RON | 27.045.062 RON | 30.175.545 RON | 24.836.066 RON | 29.056.526 RON | 35.156.804 RON | 19.100.216 RON | 20.719.899 RON | 17.231.433 RON |
| Venituri totale | 20.713.103 RON | 16.071.637 RON | 24.200.233 RON | 30.673.753 RON | 33.492.337 RON | 14.690.282 RON | 21.324.264 RON | 29.912.952 RON | 10.772.774 RON | 5.929.467 RON | 25.201.623 RON | 33.664.156 RON | 25.231.573 RON | 29.266.859 RON | 35.309.305 RON | 18.524.419 RON | 21.389.759 RON | 17.280.818 RON |
| Cheltuieli totale | 20.134.140 RON | 15.386.367 RON | 21.527.310 RON | 24.154.143 RON | 27.898.383 RON | 13.500.013 RON | 19.177.387 RON | 25.541.434 RON | 8.999.666 RON | 7.667.923 RON | 23.019.783 RON | 30.810.020 RON | 21.827.569 RON | 25.251.949 RON | 31.108.983 RON | 16.476.969 RON | 18.560.632 RON | 16.360.484 RON |
| Profit brut | 578.963 RON | 685.270 RON | 2.672.923 RON | 6.519.610 RON | 5.593.954 RON | 1.190.269 RON | 2.146.877 RON | 4.371.518 RON | 1.773.108 RON | 0 RON | 2.181.840 RON | 2.854.136 RON | 3.404.004 RON | 4.014.910 RON | 4.200.322 RON | 2.047.450 RON | 2.829.127 RON | 920.334 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.738.456 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 513.554 RON | 590.858 RON | 2.670.504 RON | 5.940.363 RON | 4.874.441 RON | 1.010.461 RON | 1.870.648 RON | 4.008.591 RON | 1.773.108 RON | 0 RON | 2.181.840 RON | 2.652.911 RON | 2.879.284 RON | 3.470.904 RON | 3.576.215 RON | 1.754.024 RON | 2.396.675 RON | 799.465 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.738.456 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 13.021.747 RON | 13.792.690 RON | 11.740.674 RON | 8.160.798 RON | 7.694.002 RON | 4.563.145 RON | 4.736.074 RON | 3.470.057 RON | 2.608.990 RON | 3.479.851 RON | 4.541.068 RON | 6.628.977 RON | 6.628.245 RON | 4.851.785 RON | 2.227.310 RON | 3.426.414 RON | 2.574.415 RON | 3.319.414 RON |
| Active circulante | 18.842.731 RON | 19.179.984 RON | 16.157.153 RON | 13.979.728 RON | 17.287.102 RON | 12.903.270 RON | 11.830.915 RON | 15.779.776 RON | 8.221.843 RON | 7.311.354 RON | 10.080.166 RON | 11.694.904 RON | 9.349.339 RON | 13.175.364 RON | 12.265.089 RON | 8.587.629 RON | 6.768.168 RON | 4.266.202 RON |
| Stocuri | 12.226.015 RON | 10.073.541 RON | 6.844.962 RON | 4.191.164 RON | 6.197.177 RON | 6.170.592 RON | 1.432.671 RON | 3.920.336 RON | 992.529 RON | 2.496.809 RON | 1.306.181 RON | 3.295.055 RON | 156.503 RON | 5.213 RON | 98.172 RON | 279.300 RON | 778.488 RON | 90.308 RON |
| Creante | 6.588.265 RON | 9.086.902 RON | 9.166.039 RON | 7.736.690 RON | 6.984.506 RON | 4.381.352 RON | 8.316.986 RON | 9.958.550 RON | 5.403.015 RON | 3.626.025 RON | 5.629.081 RON | 6.636.736 RON | 7.162.042 RON | 9.910.405 RON | 5.858.425 RON | 4.459.696 RON | 4.160.694 RON | 2.067.688 RON |
| Casa si conturi la banci | 28.451 RON | 19.541 RON | 146.152 RON | 2.051.874 RON | 4.105.419 RON | 2.351.326 RON | 2.081.258 RON | 1.900.890 RON | 1.826.299 RON | 1.188.520 RON | 3.144.904 RON | 1.763.113 RON | 2.030.794 RON | 3.259.746 RON | 6.308.492 RON | 3.848.633 RON | 1.828.986 RON | 2.108.206 RON |
| Cheltuieli in avans | 120.302 RON | 191.914 RON | 337.528 RON | 65.775 RON | 27.629 RON | 32.457 RON | 59.222 RON | 18.528 RON | 18.534 RON | 22.469 RON | 30.410 RON | 64.708 RON | 138.937 RON | 157.811 RON | 89.651 RON | 96.197 RON | 128.113 RON | 258.547 RON |
| Datorii totale | 12.691.420 RON | 14.223.135 RON | 9.725.100 RON | 6.796.341 RON | 12.546.359 RON | 5.178.947 RON | 4.352.817 RON | 7.721.443 RON | 1.903.601 RON | 3.391.457 RON | 5.455.264 RON | 9.219.856 RON | 7.119.765 RON | 9.616.523 RON | 7.341.211 RON | 4.794.588 RON | 4.128.056 RON | 4.471.104 RON |
| Provizioane | 1.069.681 RON | 1.215.027 RON | 1.358.758 RON | 922.884 RON | 1.636.333 RON | 2.901.058 RON | 2.883.507 RON | 2.576.929 RON | 284.368 RON | 533.926 RON | 569.633 RON | 623.826 RON | 1.104.761 RON | 1.059.047 RON | 702.353 RON | 1.019.493 RON | 800.506 RON | 315.099 RON |
| Venituri in avans | 27.611 RON | 43.912 RON | 59.841 RON | 65.923 RON | 5.252 RON | 8.519 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 18.196.068 RON | 17.682.514 RON | 17.091.656 RON | 14.421.153 RON | 10.820.789 RON | 9.410.348 RON | 9.389.887 RON | 8.969.989 RON | 8.661.398 RON | 6.888.291 RON | 8.626.747 RON | 8.544.907 RON | 7.891.995 RON | 7.509.390 RON | 6.538.486 RON | 6.296.159 RON | 4.542.134 RON | 3.057.960 RON |
| Capital subscris varsat | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON | 1.423.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 45 | 46 | 49 | 55 | 66 | 72 | 65 | 60 | 52 | 59 | 122 | 136 | 155 | 173 | 157 | 134 | 118 | 145 |
9 contracte atribuite, in valoare de 2.377.934 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
2.377.934 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 09:24).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
BOSTON CONSULT ENGINEERING SRLCUI 13722829 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
TEKNO EUROCONSTRUCT SRLCUI 13740329 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
INSTAL EXPERT SRLCUI 14451019 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
PETROTECH PROJECT SRLCUI 15522282 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 16 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.