ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Amână pronunţarea în cauză la data de 14.08.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.08.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.08.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 10.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.05.2026.
Amână pronuntarea la data de 27.05.2026.
Fată de cererea de amânare acordă termen.
Pentru a se obtine relatiile solicitate acordă termen.
efectuare expertiză
cerere amanare
cerere de amanare
administrare probe
cerere de amânare
având în vedere forma de protest adoptată prin Hotărârea Adunării generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Călăraşi nr. 4 din data de 26.08.2025
solicitare dosar executare
Admite recursul. Casează decizia recurată şi rejudecând: Obligă pe intimată la plata către recurentă a sumei de 906 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la data de 09.11.2023. MAM/MMI
Amână pronunţarea la data de 26.10.2023. MAM/MMI
Admite cererea de chemare în judecată. Respinge cererea reconvenţională ca neîntemeiată. Dispune obligarea pârâtei-reclamante la plata către reclamanta-pârâtă a sumei de 39.600 lei reprezentând contravaloarea chiriei aferente perioadei iulie 2016 – iulie 2019 conform contractului de închiriere nr. 8363/22.01.2003. Dispune obligarea pârâtei la plata dobânzii legale penalizatoare, conform art. 3 alin. 2 din OG nr. 13/2011 aferentă sumelor datorate cu titlu de chirie lunară în valoare de 1.100 lei datorată în perioada iulie 2016-iulie 2019 de la scadenţă până la plata efectivă. Dispune obligarea pârâtei-reclamante la plata către reclamanta-pârâta a sumei de 4067, datorată cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru (şi onorariu de avocat. Cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare, ce se depune la Judecătoria Călăraşi. Pronunţată astăti, 31.03.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
amana pronuntarea la 31.03.2021
amana pronunarea la 24.03.2021
pentru ca parata sa ia cunostinta de inscrisurile depuse la acest termen amana cauza la 10.03.2021, ora 11,00
pentru ca parata sa depuna înscrisuri amana cauza la 04.11.2020, ora 11,00
suspendat de drept în baza art.42 alin.2 din Decretul Pre?edintelui României 195/2020 privind instituirea stării de urgenţă pe teritoriul României, pe toată perioada stării de urgenţă
Pentru administrare probe
Pentru solu?ionarea cererii de strămutare a amânat cauza.
Pentru solutionarea cererii de strămutare a amânat cauza.
Admite excepţia necompeten?ei materiale specializate a completului C2 stagiar, invocată din oficiu. Trimite dosarul nr.5052/202/2019, având ca obiect preten?ii, în vederea repartizării aleatorii către un complet competent din cadrul Judecătoriei Călăra?i. Fără cale de atac. Pronunţată în camera de consiliu astăzi, 24.07.2019.
Admite apelul declarat de apelanta societatea Steroli S.R.L. împotriva Sentinţei civile nr.727 pronunţată în data de 31.03.2021 de Judecătoria Călăraşi în dosarul cu nr.5052/202/2019 în contradictoriu cu intimata Predescu Octavia Eugenia pe care o schimbă în tot şi rejudecând: Admite cererea reconvenţională formulată de pârâta – reclamantă societatea Steroli S.R.L.. în contradictoriu reclamanta - pârâtă Predescu Octavia Eugenia. Constată încetat contractul de închiriere înregistrat la Administraţia Finanţelor Publice Călăraşi sub nr.8363/22.01.2003. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta - pârâtă Predescu Octavia Eugenia în contradictoriu pârâta – reclamantă societatea Steroli S.R.L., ca neîntemeiată. Obligă intimata Predescu Octavia Eugenia la plata către apelanta societatea Steroli S.R.L. a sumei de 7561 lei cu titlu de cheltuieli de judecată ( fond + apel). Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Tribunalul Călăraşi – secţia civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 30.03.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.03.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 16.03.2023.
Admite cererea de amânare formulată de apărătorul apelantei pentru a lua la cunoştinţă de obiecţiunile la raportul de expertiză.
Pentru comunicarea raportului de experiză.
Pentru lipsa raportului de expertiză.
Pentru efectuarea raportului de expertiză.
Admite cererea de amânare formulată de apelantă.
Admite cererea de abţinere formulată de doamna judecător Călin Silviana Camelia. Prezenta încheiere nu este supusă niciunei căi de atac. Dată în Camera de Consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 05.07.2021.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.478.224 RON | 134.246 RON | 187.930 RON | 157.131 RON | 451.743 RON | 420.944 RON | 6 |
| 2024 | 1.644.174 RON | 136.466 RON | 274.368 RON | 196.776 RON | 500.756 RON | 423.164 RON | 6 |
| 2023 | 1.831.754 RON | 446.789 RON | 295.065 RON | 262.527 RON | 766.025 RON | 733.487 RON | 6 |
| 2022 | 1.585.825 RON | 194.487 RON | 366.439 RON | 178.233 RON | 669.391 RON | 481.185 RON | 7 |
| 2021 | 1.173.393 RON | 113.593 RON | 572.815 RON | 200.204 RON | 776.503 RON | 400.291 RON | 8 |
| 2020 | 1.120.478 RON | 55.237 RON | 523.660 RON | 222.754 RON | 646.442 RON | 341.935 RON | 8 |
| 2019 | 1.233.924 RON | 137.551 RON | 536.980 RON | 221.464 RON | 743.366 RON | 424.249 RON | 7 |
| 2018 | 1.018.119 RON | 57.719 RON | 428.313 RON | 170.981 RON | 605.350 RON | 344.417 RON | 7 |
| 2017 | 922.264 RON | 61.536 RON | 453.024 RON | 179.880 RON | 622.506 RON | 345.761 RON | 7 |
| 2016 | 871.613 RON | 106.682 RON | 463.224 RON | 188.035 RON | 565.912 RON | 284.225 RON | 7 |
| 2015 | 971.858 RON | 38.179 RON | 432.358 RON | 88.945 RON | 520.956 RON | 177.543 RON | 8 |
| 2014 | 972.450 RON | 40.672 RON | 379.188 RON | 245.515 RON | 460.932 RON | 327.259 RON | 6 |
| 2013 | 1.072.904 RON | 43.425 RON | 372.478 RON | 261.039 RON | 441.451 RON | 330.012 RON | — |
| 2012 | 1.171.193 RON | 159.938 RON | 369.024 RON | 278.291 RON | 538.000 RON | 447.267 RON | 8 |
| 2011 | 1.114.443 RON | 134.639 RON | 311.177 RON | 147.816 RON | 584.698 RON | 421.337 RON | 7 |
| 2010 | 950.639 RON | 108.908 RON | 236.556 RON | 149.261 RON | 489.079 RON | 401.784 RON | 7 |
| 2009 | 971.563 RON | -61.149 RON | 321.429 RON | 142.529 RON | 449.615 RON | 293.229 RON | 8 |
| 2008 | 1.347.352 RON | 209.961 RON | 300.586 RON | 184.369 RON | 581.546 RON | 491.286 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.478.224 RON | 1.644.174 RON | 1.831.754 RON | 1.585.825 RON | 1.173.393 RON | 1.120.478 RON | 1.233.924 RON | 1.018.119 RON | 922.264 RON | 871.613 RON | 971.858 RON | 972.450 RON | 1.072.904 RON | 1.171.193 RON | 1.114.443 RON | 950.639 RON | 971.563 RON | 1.347.352 RON |
| Venituri totale | 1.479.687 RON | 1.648.603 RON | 1.835.020 RON | 1.630.612 RON | 1.179.233 RON | 1.127.465 RON | 1.278.449 RON | 1.024.886 RON | 968.644 RON | 983.612 RON | 977.023 RON | 972.608 RON | 1.072.985 RON | 1.187.570 RON | 1.114.449 RON | 950.663 RON | 974.589 RON | 1.358.092 RON |
| Cheltuieli totale | 1.302.950 RON | 1.465.184 RON | 1.372.650 RON | 1.422.079 RON | 1.055.027 RON | 1.061.842 RON | 1.128.113 RON | 956.917 RON | 895.387 RON | 876.192 RON | 936.342 RON | 924.126 RON | 1.021.288 RON | 997.142 RON | 953.499 RON | 826.370 RON | 1.027.855 RON | 1.103.205 RON |
| Profit brut | 176.737 RON | 183.419 RON | 462.370 RON | 208.533 RON | 124.206 RON | 65.623 RON | 150.336 RON | 67.969 RON | 73.257 RON | 107.420 RON | 40.681 RON | 48.482 RON | 51.697 RON | 190.428 RON | 160.950 RON | 124.293 RON | — | 254.887 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 53.266 RON | — |
| Profit net | 134.246 RON | 136.466 RON | 446.789 RON | 194.487 RON | 113.593 RON | 55.237 RON | 137.551 RON | 57.719 RON | 61.536 RON | 106.682 RON | 38.179 RON | 40.672 RON | 43.425 RON | 159.938 RON | 134.639 RON | 108.908 RON | — | 209.961 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 61.149 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 157.131 RON | 196.776 RON | 262.527 RON | 178.233 RON | 200.204 RON | 222.754 RON | 221.464 RON | 170.981 RON | 179.880 RON | 188.035 RON | 88.945 RON | 245.515 RON | 261.039 RON | 278.291 RON | 147.816 RON | 149.261 RON | 142.529 RON | 184.369 RON |
| Active circulante | 451.743 RON | 500.756 RON | 766.025 RON | 669.391 RON | 776.503 RON | 646.442 RON | 743.366 RON | 605.350 RON | 622.506 RON | 565.912 RON | 520.956 RON | 460.932 RON | 441.451 RON | 538.000 RON | 584.698 RON | 489.079 RON | 449.615 RON | 581.546 RON |
| Stocuri | 186.247 RON | 181.521 RON | 257.684 RON | 243.357 RON | 220.029 RON | 191.178 RON | 156.931 RON | 112.921 RON | 86.897 RON | 86.730 RON | 68.329 RON | 74.135 RON | 55.111 RON | 131.146 RON | 93.437 RON | 75.180 RON | 69.356 RON | 219.103 RON |
| Creante | 157.757 RON | 192.501 RON | 436.656 RON | 409.866 RON | 533.520 RON | 449.362 RON | 575.812 RON | 480.548 RON | 486.619 RON | 428.893 RON | 411.697 RON | 372.626 RON | 348.029 RON | 399.820 RON | 486.653 RON | 407.176 RON | 375.157 RON | 357.531 RON |
| Casa si conturi la banci | 107.739 RON | 126.734 RON | 71.685 RON | 16.168 RON | 22.954 RON | 5.902 RON | 10.623 RON | 11.881 RON | 48.990 RON | 50.289 RON | 40.930 RON | 14.171 RON | 38.311 RON | 7.034 RON | 4.608 RON | 6.723 RON | 5.102 RON | 4.912 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 22.514 RON | 25.957 RON |
| Datorii totale | 187.930 RON | 274.368 RON | 295.065 RON | 366.439 RON | 572.815 RON | 523.660 RON | 536.980 RON | 428.313 RON | 453.024 RON | 463.224 RON | 432.358 RON | 379.188 RON | 372.478 RON | 369.024 RON | 311.177 RON | 236.556 RON | 321.429 RON | 300.586 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | 3.601 RON | 3.601 RON | 3.601 RON | 3.601 RON | 3.601 RON | 6.498 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 420.944 RON | 423.164 RON | 733.487 RON | 481.185 RON | 400.291 RON | 341.935 RON | 424.249 RON | 344.417 RON | 345.761 RON | 284.225 RON | 177.543 RON | 327.259 RON | 330.012 RON | 447.267 RON | 421.337 RON | 401.784 RON | 293.229 RON | 491.286 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | — | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 6 | — | 8 | 7 | 7 | 8 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
41 de contracte atribuite, in valoare de 25.073 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
41 de contracte
25.073 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 18:24).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.