ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
com. Arieşeni, loc. Arieşeni
oraşul Ștei
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.004.556 RON | 153.492 RON | 271.592 RON | 247.866 RON | 198.717 RON | 174.991 RON | 3 |
| 2024 | 1.112.546 RON | 225.853 RON | 45.105 RON | 126.360 RON | 168.756 RON | 250.011 RON | 3 |
| 2023 | 876.595 RON | 217.296 RON | 217.498 RON | 98.450 RON | 141.199 RON | 22.151 RON | 3 |
| 2022 | 618.176 RON | -153.322 RON | 335.806 RON | 54.477 RON | 86.183 RON | -195.146 RON | 3 |
| 2021 | 595.660 RON | 54.557 RON | 182.162 RON | 49.706 RON | 90.632 RON | -41.824 RON | 2 |
| 2020 | 462.873 RON | -117.880 RON | 351.182 RON | 37.149 RON | 217.652 RON | -96.381 RON | 2 |
| 2019 | 519.780 RON | 43.262 RON | 91.254 RON | 56.613 RON | 99.402 RON | 64.761 RON | 2 |
| 2018 | 516.528 RON | 17.067 RON | 93.589 RON | 83.328 RON | 105.540 RON | 95.279 RON | 3 |
| 2017 | 413.652 RON | 2.110 RON | 114.857 RON | 105.648 RON | 89.531 RON | 80.322 RON | 3 |
| 2016 | 366.181 RON | 4.615 RON | 24.947 RON | — | 107.774 RON | 82.827 RON | 3 |
| 2015 | 402.381 RON | 48.869 RON | 86.652 RON | 20.574 RON | 193.159 RON | 127.081 RON | 3 |
| 2014 | 281.721 RON | 16.355 RON | 250.741 RON | 43.528 RON | 285.425 RON | 78.212 RON | 4 |
| 2013 | 685.510 RON | 200.421 RON | 369.153 RON | 66.482 RON | 364.527 RON | 61.856 RON | 9 |
| 2012 | 733.011 RON | -10.042 RON | 548.260 RON | 282.777 RON | 138.899 RON | -126.584 RON | 10 |
| 2011 | 750.275 RON | -3.231 RON | 584.987 RON | 360.339 RON | 99.563 RON | -125.085 RON | 9 |
| 2010 | 541.395 RON | -9.343 RON | 476.328 RON | 265.375 RON | 89.100 RON | -121.853 RON | 7 |
| 2009 | 472.746 RON | -69.371 RON | 465.662 RON | 281.752 RON | 71.400 RON | -112.510 RON | 7 |
| 2008 | 172.557 RON | -78.049 RON | 437.295 RON | 278.768 RON | 115.388 RON | -43.139 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.004.556 RON | 1.112.546 RON | 876.595 RON | 618.176 RON | 595.660 RON | 462.873 RON | 519.780 RON | 516.528 RON | 413.652 RON | 366.181 RON | 402.381 RON | 281.721 RON | 685.510 RON | 733.011 RON | 750.275 RON | 541.395 RON | 472.746 RON | 172.557 RON |
| Venituri totale | 1.013.981 RON | 1.172.655 RON | 919.275 RON | 663.337 RON | 668.689 RON | 480.493 RON | 543.541 RON | 539.687 RON | 439.441 RON | 380.912 RON | 417.162 RON | 295.765 RON | 1.049.612 RON | 814.654 RON | 785.702 RON | 556.798 RON | 473.153 RON | 173.222 RON |
| Cheltuieli totale | 830.916 RON | 917.834 RON | 693.077 RON | 810.026 RON | 607.443 RON | 595.000 RON | 494.843 RON | 517.225 RON | 432.937 RON | 372.488 RON | 360.184 RON | 276.870 RON | 844.404 RON | 824.696 RON | 788.933 RON | 559.691 RON | 539.657 RON | 251.271 RON |
| Profit brut | 183.065 RON | 254.821 RON | 226.198 RON | 0 RON | 61.246 RON | 0 RON | 48.698 RON | 22.462 RON | 6.504 RON | 8.424 RON | 56.978 RON | 18.895 RON | 205.208 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 146.689 RON | 0 RON | 114.507 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 10.042 RON | 3.231 RON | 2.893 RON | 66.504 RON | 78.049 RON |
| Profit net | 153.492 RON | 225.853 RON | 217.296 RON | 0 RON | 54.557 RON | 0 RON | 43.262 RON | 17.067 RON | 2.110 RON | 4.615 RON | 48.869 RON | 16.355 RON | 200.421 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 153.322 RON | 0 RON | 117.880 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.042 RON | 3.231 RON | 9.343 RON | 69.371 RON | 78.049 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 247.866 RON | 126.360 RON | 98.450 RON | 54.477 RON | 49.706 RON | 37.149 RON | 56.613 RON | 83.328 RON | 105.648 RON | — | 20.574 RON | 43.528 RON | 66.482 RON | 282.777 RON | 360.339 RON | 265.375 RON | 281.752 RON | 278.768 RON |
| Active circulante | 198.717 RON | 168.756 RON | 141.199 RON | 86.183 RON | 90.632 RON | 217.652 RON | 99.402 RON | 105.540 RON | 89.531 RON | 107.774 RON | 193.159 RON | 285.425 RON | 364.527 RON | 138.899 RON | 99.563 RON | 89.100 RON | 71.400 RON | 115.388 RON |
| Stocuri | 164.277 RON | 130.837 RON | 90.601 RON | 56.218 RON | 67.522 RON | 75.927 RON | 55.889 RON | 62.561 RON | 62.234 RON | 78.811 RON | 94.231 RON | 126.611 RON | 114.779 RON | 118.463 RON | 90.231 RON | 58.937 RON | 19.188 RON | 14.605 RON |
| Creante | 24.517 RON | 9.698 RON | 34.545 RON | 25.877 RON | 14.783 RON | 29.833 RON | 8.676 RON | 6.040 RON | 19.651 RON | 12.605 RON | 79.604 RON | 154.139 RON | 237.956 RON | 11.978 RON | 200 RON | 7.555 RON | 43.051 RON | 86.446 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.923 RON | 28.221 RON | 16.053 RON | 4.088 RON | 8.327 RON | 111.892 RON | 34.837 RON | 36.939 RON | 7.646 RON | 16.358 RON | 19.324 RON | 4.675 RON | 11.792 RON | 8.458 RON | 9.132 RON | 22.608 RON | 9.161 RON | 14.337 RON |
| Datorii totale | 271.592 RON | 45.105 RON | 217.498 RON | 335.806 RON | 182.162 RON | 351.182 RON | 91.254 RON | 93.589 RON | 114.857 RON | 24.947 RON | 86.652 RON | 250.741 RON | 369.153 RON | 548.260 RON | 584.987 RON | 476.328 RON | 465.662 RON | 437.295 RON |
| Capitaluri proprii | 174.991 RON | 250.011 RON | 22.151 RON | -195.146 RON | -41.824 RON | -96.381 RON | 64.761 RON | 95.279 RON | 80.322 RON | 82.827 RON | 127.081 RON | 78.212 RON | 61.856 RON | -126.584 RON | -125.085 RON | -121.853 RON | -112.510 RON | -43.139 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | — | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 9 | 10 | 9 | 7 | 7 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1.148 de contracte atribuite, in valoare de 309.871 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 305.101 lei.
Achizitii directe
1.110 contracte
303.991 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
38 de contracte
5.880 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 12:45).