ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
mun. Feteşti
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2023 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2022 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2017 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2015 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| 2012 | 98.737 RON | 98.737 RON | 3.436.426 RON | 1.731.080 RON | 352.277 RON | -1.808.602 RON | — |
| 2011 | 1.388.013 RON | -1.375.423 RON | 2.880.510 RON | 1.731.080 RON | 253.540 RON | -1.351.423 RON | 33 |
| 2010 | 3.056.607 RON | -606.289 RON | 3.425.448 RON | 2.459.201 RON | 1.403.351 RON | 437.104 RON | 41 |
| 2009 | 5.261.201 RON | 11.653 RON | 3.179.761 RON | 2.435.862 RON | 1.893.690 RON | 1.053.589 RON | 50 |
| 2008 | 6.885.859 RON | 95.868 RON | 2.942.332 RON | 2.513.259 RON | 1.556.911 RON | 1.041.936 RON | 68 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 98.737 RON | 1.388.013 RON | 3.056.607 RON | 5.261.201 RON | 6.885.859 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 98.737 RON | 2.032.733 RON | 4.655.209 RON | 7.869.633 RON | 9.807.224 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 3.408.156 RON | 5.254.393 RON | 7.845.448 RON | 9.689.167 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 98.737 RON | 0 RON | — | 24.185 RON | 118.057 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.375.423 RON | 599.184 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 98.737 RON | 0 RON | — | 11.653 RON | 95.868 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.375.423 RON | 606.289 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.731.080 RON | 1.731.080 RON | 2.459.201 RON | 2.435.862 RON | 2.513.259 RON |
| Active circulante | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 352.277 RON | 253.540 RON | 1.403.351 RON | 1.893.690 RON | 1.556.911 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 128.587 RON | 128.587 RON | 1.147.976 RON | 1.558.217 RON | 1.396.812 RON |
| Creante | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 186.441 RON | 87.704 RON | 239.922 RON | 277.106 RON | 156.854 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 37.249 RON | 37.249 RON | 15.453 RON | 58.367 RON | 3.245 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 493 RON | 10.793 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.436.426 RON | 2.880.510 RON | 3.425.448 RON | 3.179.761 RON | 2.942.332 RON |
| Provizioane | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 455.533 RON | 455.533 RON | — | — | — |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 96.695 RON | 96.695 RON |
| Capitaluri proprii | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | -1.808.602 RON | -1.351.423 RON | 437.104 RON | 1.053.589 RON | 1.041.936 RON |
| Capital subscris varsat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 24.000 RON | 24.000 RON | 24.000 RON | 24.000 RON | 24.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 33 | 41 | 50 | 68 |