ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
bl 7, parter
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 980.560 RON | 29.833 RON | 117.743 RON | 382.885 RON | 158.253 RON | 423.395 RON | 4 |
| 2024 | 963.236 RON | 56.376 RON | 83.267 RON | 247.771 RON | 410.557 RON | 575.061 RON | 5 |
| 2023 | 807.146 RON | 183.396 RON | 208.275 RON | 271.993 RON | 454.967 RON | 518.685 RON | 4 |
| 2022 | 598.367 RON | 127.447 RON | 194.986 RON | 179.195 RON | 383.480 RON | 367.689 RON | 3 |
| 2021 | 515.934 RON | 117.472 RON | 77.944 RON | 190.666 RON | 337.520 RON | 450.242 RON | 3 |
| 2020 | 356.319 RON | 87.590 RON | 57.722 RON | 192.404 RON | 198.089 RON | 332.771 RON | 2 |
| 2019 | 274.572 RON | 3.236 RON | 51.870 RON | 192.499 RON | 104.551 RON | 245.180 RON | 3 |
| 2018 | 225.183 RON | 8.474 RON | 22.200 RON | 133.914 RON | 132.750 RON | 244.464 RON | 3 |
| 2017 | 267.146 RON | 27.487 RON | 39.332 RON | 133.914 RON | 141.408 RON | 235.990 RON | 4 |
| 2016 | 202.965 RON | 41.776 RON | 65.537 RON | 135.304 RON | 138.736 RON | 208.503 RON | 4 |
| 2015 | 280.767 RON | 17.095 RON | 78.032 RON | 137.389 RON | 107.371 RON | 166.728 RON | 4 |
| 2014 | 224.635 RON | 28.794 RON | 110.658 RON | 106.331 RON | 153.960 RON | 149.633 RON | 1 |
| 2013 | 171.593 RON | 18.861 RON | 146.024 RON | 109.557 RON | 157.306 RON | 120.839 RON | 1 |
| 2012 | 124.641 RON | 389 RON | 137.409 RON | 113.031 RON | 126.356 RON | 101.978 RON | 3 |
| 2011 | 164.165 RON | 268 RON | 134.772 RON | 102.784 RON | 133.576 RON | 101.588 RON | 6 |
| 2010 | 205.484 RON | 1.884 RON | 128.800 RON | 92.806 RON | 137.314 RON | 101.320 RON | 4 |
| 2009 | 172.893 RON | 1.618 RON | 132.443 RON | 92.806 RON | 139.073 RON | 99.436 RON | 4 |
| 2008 | 180.789 RON | 11.716 RON | 140.498 RON | 90.286 RON | 148.031 RON | 97.819 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 980.560 RON | 963.236 RON | 807.146 RON | 598.367 RON | 515.934 RON | 356.319 RON | 274.572 RON | 225.183 RON | 267.146 RON | 202.965 RON | 280.767 RON | 224.635 RON | 171.593 RON | 124.641 RON | 164.165 RON | 205.484 RON | 172.893 RON | 180.789 RON |
| Venituri totale | 1.020.755 RON | 1.019.551 RON | 807.147 RON | 598.367 RON | 515.935 RON | 356.469 RON | 278.303 RON | 226.630 RON | 267.148 RON | 202.966 RON | 280.768 RON | 224.636 RON | 171.595 RON | 125.521 RON | 188.795 RON | 210.273 RON | 173.047 RON | 180.298 RON |
| Cheltuieli totale | 960.580 RON | 934.463 RON | 615.680 RON | 464.936 RON | 393.303 RON | 266.017 RON | 272.834 RON | 215.889 RON | 236.990 RON | 157.131 RON | 255.250 RON | 189.102 RON | 148.060 RON | 125.058 RON | 188.476 RON | 205.164 RON | 168.563 RON | 165.035 RON |
| Profit brut | 60.175 RON | 85.088 RON | 191.467 RON | 133.431 RON | 122.632 RON | 90.452 RON | 5.469 RON | 10.741 RON | 30.158 RON | 45.835 RON | 25.518 RON | 35.534 RON | 23.535 RON | 463 RON | 319 RON | 5.109 RON | 4.484 RON | 15.263 RON |
| Profit net | 29.833 RON | 56.376 RON | 183.396 RON | 127.447 RON | 117.472 RON | 87.590 RON | 3.236 RON | 8.474 RON | 27.487 RON | 41.776 RON | 17.095 RON | 28.794 RON | 18.861 RON | 389 RON | 268 RON | 1.884 RON | 1.618 RON | 11.716 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 382.885 RON | 247.771 RON | 271.993 RON | 179.195 RON | 190.666 RON | 192.404 RON | 192.499 RON | 133.914 RON | 133.914 RON | 135.304 RON | 137.389 RON | 106.331 RON | 109.557 RON | 113.031 RON | 102.784 RON | 92.806 RON | 92.806 RON | 90.286 RON |
| Active circulante | 158.253 RON | 410.557 RON | 454.967 RON | 383.480 RON | 337.520 RON | 198.089 RON | 104.551 RON | 132.750 RON | 141.408 RON | 138.736 RON | 107.371 RON | 153.960 RON | 157.306 RON | 126.356 RON | 133.576 RON | 137.314 RON | 139.073 RON | 148.031 RON |
| Stocuri | 113.652 RON | 75.363 RON | 195.123 RON | 107.571 RON | 128.618 RON | 35.196 RON | 38.771 RON | 60.695 RON | 103.930 RON | 119.107 RON | 94.731 RON | 136.437 RON | 135.505 RON | 121.227 RON | 128.443 RON | 132.371 RON | 137.091 RON | 106.414 RON |
| Creante | 1.000 RON | 224.110 RON | 66.377 RON | 54.472 RON | 48.518 RON | 41.668 RON | 40.081 RON | 26.862 RON | 24.733 RON | 16.366 RON | 8.794 RON | 10.750 RON | 19.034 RON | 3.411 RON | 4.869 RON | 4.896 RON | 1.272 RON | 39.373 RON |
| Casa si conturi la banci | 43.601 RON | 111.084 RON | 193.467 RON | 221.437 RON | 160.384 RON | 121.225 RON | 25.699 RON | 45.193 RON | 12.745 RON | 3.263 RON | 3.846 RON | 6.773 RON | 2.767 RON | 1.718 RON | 264 RON | 47 RON | 710 RON | 2.244 RON |
| Datorii totale | 117.743 RON | 83.267 RON | 208.275 RON | 194.986 RON | 77.944 RON | 57.722 RON | 51.870 RON | 22.200 RON | 39.332 RON | 65.537 RON | 78.032 RON | 110.658 RON | 146.024 RON | 137.409 RON | 134.772 RON | 128.800 RON | 132.443 RON | 140.498 RON |
| Capitaluri proprii | 423.395 RON | 575.061 RON | 518.685 RON | 367.689 RON | 450.242 RON | 332.771 RON | 245.180 RON | 244.464 RON | 235.990 RON | 208.503 RON | 166.728 RON | 149.633 RON | 120.839 RON | 101.978 RON | 101.588 RON | 101.320 RON | 99.436 RON | 97.819 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | — | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6 | 4 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
24 de contracte atribuite, in valoare de 60.634 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
24 de contracte
60.634 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 13:09).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.