ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39.824 RON | -2.175 RON | 1.240 RON | 0 RON | 9.035 RON | 7.795 RON | 0 |
| 2024 | 29.749 RON | 713 RON | 1.586 RON | — | 8.914 RON | 7.328 RON | — |
| 2023 | 24.026 RON | 4.403 RON | 1.769 RON | — | 8.384 RON | 6.615 RON | — |
| 2022 | 22.046 RON | 1 RON | 6.258 RON | — | 8.470 RON | 2.212 RON | — |
| 2021 | 21.063 RON | -432 RON | 8.426 RON | — | 10.637 RON | 2.211 RON | — |
| 2020 | 20.869 RON | -540 RON | 12.631 RON | — | 15.274 RON | 2.643 RON | — |
| 2019 | 23.610 RON | -496 RON | 10.836 RON | — | 14.019 RON | 3.183 RON | — |
| 2018 | 20.723 RON | 511 RON | 9.613 RON | — | 13.761 RON | 4.148 RON | — |
| 2017 | 19.381 RON | 2.771 RON | 9.623 RON | 252 RON | 13.008 RON | 3.637 RON | — |
| 2016 | 20.122 RON | 727 RON | 9.552 RON | 564 RON | 9.854 RON | 866 RON | — |
| 2015 | 17.914 RON | 440 RON | 9.542 RON | 877 RON | 8.805 RON | 140 RON | — |
| 2014 | 17.249 RON | -1.583 RON | 6.537 RON | 1.189 RON | 5.048 RON | -300 RON | — |
| 2013 | 15.625 RON | -786 RON | 6.539 RON | 1.501 RON | 6.322 RON | 1.284 RON | — |
| 2012 | 16.167 RON | -150 RON | 6.412 RON | 1.814 RON | 6.668 RON | 2.070 RON | — |
| 2011 | 16.991 RON | 495 RON | 6.507 RON | 2.624 RON | 6.103 RON | 2.220 RON | — |
| 2010 | 16.212 RON | -2.035 RON | 6.412 RON | 2.936 RON | 5.202 RON | 1.726 RON | — |
| 2009 | 14.690 RON | -3.488 RON | 6.962 RON | 3.249 RON | 7.474 RON | 3.761 RON | — |
| 2008 | 17.055 RON | 2.578 RON | 6.680 RON | 3.750 RON | 10.179 RON | 7.249 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 39.824 RON | 29.749 RON | 24.026 RON | 22.046 RON | 21.063 RON | 20.869 RON | 23.610 RON | 20.723 RON | 19.381 RON | 20.122 RON | 17.914 RON | 17.249 RON | 15.625 RON | 16.167 RON | 16.991 RON | 16.212 RON | 14.690 RON | 17.055 RON |
| Venituri totale | 39.824 RON | 29.749 RON | 24.026 RON | 22.046 RON | 21.063 RON | 20.869 RON | 23.610 RON | 20.723 RON | 19.381 RON | 20.122 RON | 17.914 RON | 17.249 RON | 15.625 RON | 16.167 RON | 16.991 RON | 16.212 RON | 14.690 RON | 17.055 RON |
| Cheltuieli totale | 41.999 RON | 28.514 RON | 18.805 RON | 21.397 RON | 20.877 RON | 20.813 RON | 23.397 RON | 19.590 RON | 16.028 RON | 18.792 RON | 16.937 RON | 18.315 RON | 15.972 RON | 16.270 RON | 16.401 RON | 16.597 RON | 16.853 RON | 13.986 RON |
| Profit brut | 0 RON | 1.235 RON | 5.221 RON | 649 RON | 186 RON | 56 RON | 213 RON | 1.133 RON | 3.353 RON | 1.330 RON | 977 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 590 RON | — | — | 3.069 RON |
| Pierdere bruta | 2.175 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.066 RON | 347 RON | 103 RON | 0 RON | 385 RON | 2.163 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 713 RON | 4.403 RON | 1 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 511 RON | 2.771 RON | 727 RON | 440 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 495 RON | — | — | 2.578 RON |
| Pierdere neta | 2.175 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 432 RON | 540 RON | 496 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.583 RON | 786 RON | 150 RON | 0 RON | 2.035 RON | 3.488 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 252 RON | 564 RON | 877 RON | 1.189 RON | 1.501 RON | 1.814 RON | 2.624 RON | 2.936 RON | 3.249 RON | 3.750 RON |
| Active circulante | 9.035 RON | 8.914 RON | 8.384 RON | 8.470 RON | 10.637 RON | 15.274 RON | 14.019 RON | 13.761 RON | 13.008 RON | 9.854 RON | 8.805 RON | 5.048 RON | 6.322 RON | 6.668 RON | 6.103 RON | 5.202 RON | 7.474 RON | 10.179 RON |
| Stocuri | 5.983 RON | 6.741 RON | 5.279 RON | 6.252 RON | 7.650 RON | 9.718 RON | 10.282 RON | 12.870 RON | 10.818 RON | 5.674 RON | 7.345 RON | 3.574 RON | 3.632 RON | 2.970 RON | 2.317 RON | 4.266 RON | 4.947 RON | 6.715 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | 1 RON | 1 RON | 1 RON | 4 RON | — | — | — | 1 RON | 1 RON | 4 RON | 1 RON | 1 RON | — | 16 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.052 RON | 2.173 RON | 3.105 RON | 2.218 RON | 2.986 RON | 5.555 RON | 3.736 RON | 887 RON | 2.190 RON | 4.180 RON | 1.460 RON | 1.473 RON | 2.689 RON | 3.694 RON | 3.785 RON | 935 RON | 2.527 RON | 3.448 RON |
| Datorii totale | 1.240 RON | 1.586 RON | 1.769 RON | 6.258 RON | 8.426 RON | 12.631 RON | 10.836 RON | 9.613 RON | 9.623 RON | 9.552 RON | 9.542 RON | 6.537 RON | 6.539 RON | 6.412 RON | 6.507 RON | 6.412 RON | 6.962 RON | 6.680 RON |
| Capitaluri proprii | 7.795 RON | 7.328 RON | 6.615 RON | 2.212 RON | 2.211 RON | 2.643 RON | 3.183 RON | 4.148 RON | 3.637 RON | 866 RON | 140 RON | -300 RON | 1.284 RON | 2.070 RON | 2.220 RON | 1.726 RON | 3.761 RON | 7.249 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
1 contract atribuit, in valoare de 76 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
76 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 05:57).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.