ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.350.095 RON | 38.095 RON | 2.575.218 RON | 176.516 RON | 2.593.230 RON | 194.528 RON | 1 |
| 2024 | 4.043.172 RON | 5.635 RON | 2.632.714 RON | 228.780 RON | 2.560.941 RON | 157.035 RON | 4 |
| 2023 | 3.861.859 RON | 28 RON | 2.767.366 RON | 281.343 RON | 2.638.041 RON | 152.018 RON | 4 |
| 2022 | 5.164.088 RON | 664 RON | 2.977.270 RON | 230.350 RON | 2.842.371 RON | 95.526 RON | 5 |
| 2021 | 2.954.842 RON | 613 RON | 2.308.456 RON | 292.296 RON | 2.109.353 RON | 98.193 RON | 5 |
| 2020 | 2.449.753 RON | -13.313 RON | 2.189.103 RON | 166.008 RON | 2.120.665 RON | 97.570 RON | 4 |
| 2019 | 2.750.948 RON | 169 RON | 2.047.436 RON | 177.142 RON | 1.974.182 RON | 103.860 RON | 5 |
| 2018 | 2.813.838 RON | -88.967 RON | 2.024.557 RON | 187.405 RON | 1.939.921 RON | 102.769 RON | 6 |
| 2017 | 2.885.023 RON | -77.296 RON | 2.051.857 RON | 206.678 RON | 2.033.829 RON | 188.650 RON | 6 |
| 2016 | 3.168.690 RON | 634 RON | 2.094.704 RON | 238.167 RON | 2.077.738 RON | 221.201 RON | 6 |
| 2015 | 3.831.873 RON | -57.681 RON | 2.183.057 RON | 266.025 RON | 2.033.714 RON | 116.682 RON | 6 |
| 2014 | 4.430.452 RON | 3.560 RON | 2.594.320 RON | 491.277 RON | 2.283.579 RON | 180.536 RON | 5 |
| 2013 | 4.553.821 RON | 247 RON | 2.646.410 RON | 535.164 RON | 2.288.222 RON | 176.976 RON | 7 |
| 2012 | 5.232.756 RON | 467 RON | 2.358.435 RON | 536.998 RON | 1.998.166 RON | 176.729 RON | 7 |
| 2011 | 5.800.057 RON | 828 RON | 2.779.803 RON | 511.286 RON | 2.389.994 RON | 121.477 RON | 7 |
| 2010 | 4.923.644 RON | 35.888 RON | 2.577.364 RON | 546.783 RON | 2.151.230 RON | 120.649 RON | 7 |
| 2009 | 4.334.940 RON | 64.056 RON | 2.143.074 RON | 449.854 RON | 1.777.981 RON | 84.761 RON | 7 |
| 2008 | 4.951.966 RON | 7.296 RON | 2.039.395 RON | 371.229 RON | 1.684.301 RON | 16.135 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.350.095 RON | 4.043.172 RON | 3.861.859 RON | 5.164.088 RON | 2.954.842 RON | 2.449.753 RON | 2.750.948 RON | 2.813.838 RON | 2.885.023 RON | 3.168.690 RON | 3.831.873 RON | 4.430.452 RON | 4.553.821 RON | 5.232.756 RON | 5.800.057 RON | 4.923.644 RON | 4.334.940 RON | 4.951.966 RON |
| Venituri totale | 4.354.324 RON | 4.166.237 RON | 3.946.723 RON | 5.202.771 RON | 3.055.910 RON | 2.470.116 RON | 2.843.660 RON | 2.838.152 RON | 2.950.287 RON | 3.285.495 RON | 4.103.880 RON | 4.459.187 RON | 4.554.260 RON | 5.234.975 RON | 5.800.088 RON | 4.923.683 RON | 4.335.148 RON | 4.955.570 RON |
| Cheltuieli totale | 4.300.484 RON | 4.151.570 RON | 3.939.974 RON | 5.193.209 RON | 3.052.103 RON | 2.483.429 RON | 2.842.538 RON | 2.927.119 RON | 3.027.583 RON | 3.283.346 RON | 4.158.569 RON | 4.454.809 RON | 4.553.871 RON | 5.233.735 RON | 5.799.128 RON | 4.879.297 RON | 4.260.862 RON | 4.946.734 RON |
| Profit brut | 53.840 RON | 14.667 RON | 6.749 RON | 9.562 RON | 3.807 RON | 0 RON | 1.122 RON | 0 RON | 0 RON | 2.149 RON | 0 RON | 4.378 RON | 389 RON | 1.240 RON | 960 RON | 44.386 RON | 74.286 RON | 8.836 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.313 RON | 0 RON | 88.967 RON | 77.296 RON | 0 RON | 54.689 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 38.095 RON | 5.635 RON | 28 RON | 664 RON | 613 RON | 0 RON | 169 RON | 0 RON | 0 RON | 634 RON | 0 RON | 3.560 RON | 247 RON | 467 RON | 828 RON | 35.888 RON | 64.056 RON | 7.296 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.313 RON | 0 RON | 88.967 RON | 77.296 RON | 0 RON | 57.681 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 176.516 RON | 228.780 RON | 281.343 RON | 230.350 RON | 292.296 RON | 166.008 RON | 177.142 RON | 187.405 RON | 206.678 RON | 238.167 RON | 266.025 RON | 491.277 RON | 535.164 RON | 536.998 RON | 511.286 RON | 546.783 RON | 449.854 RON | 371.229 RON |
| Active circulante | 2.593.230 RON | 2.560.941 RON | 2.638.041 RON | 2.842.371 RON | 2.109.353 RON | 2.120.665 RON | 1.974.182 RON | 1.939.921 RON | 2.033.829 RON | 2.077.738 RON | 2.033.714 RON | 2.283.579 RON | 2.288.222 RON | 1.998.166 RON | 2.389.994 RON | 2.151.230 RON | 1.777.981 RON | 1.684.301 RON |
| Stocuri | 127.418 RON | 110.875 RON | 95.752 RON | 133.640 RON | 134.493 RON | 133.157 RON | 97.286 RON | 108.146 RON | 162.453 RON | 101.385 RON | 99.956 RON | 89.246 RON | 174.745 RON | 125.270 RON | 336.637 RON | 316.238 RON | 298.963 RON | 70.905 RON |
| Creante | 2.412.059 RON | 2.404.340 RON | 2.496.326 RON | 2.523.578 RON | 1.940.328 RON | 1.914.346 RON | 1.835.708 RON | 1.804.303 RON | 1.855.509 RON | 1.973.185 RON | 1.927.528 RON | 2.136.845 RON | 2.108.096 RON | 1.853.283 RON | 2.052.506 RON | 1.833.361 RON | 1.467.904 RON | 1.606.753 RON |
| Casa si conturi la banci | 53.753 RON | 45.726 RON | 45.963 RON | 185.153 RON | 34.532 RON | 73.162 RON | 41.188 RON | 27.472 RON | 15.867 RON | 3.168 RON | 6.230 RON | 57.488 RON | 5.381 RON | 19.613 RON | 851 RON | 1.631 RON | 11.114 RON | 6.643 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 28 RON | — | 75 RON | 5.000 RON | — | -28 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.575.218 RON | 2.632.714 RON | 2.767.366 RON | 2.977.270 RON | 2.308.456 RON | 2.189.103 RON | 2.047.436 RON | 2.024.557 RON | 2.051.857 RON | 2.094.704 RON | 2.183.057 RON | 2.594.320 RON | 2.646.410 RON | 2.358.435 RON | 2.779.803 RON | 2.577.364 RON | 2.143.074 RON | 2.039.395 RON |
| Capitaluri proprii | 194.528 RON | 157.035 RON | 152.018 RON | 95.526 RON | 98.193 RON | 97.570 RON | 103.860 RON | 102.769 RON | 188.650 RON | 221.201 RON | 116.682 RON | 180.536 RON | 176.976 RON | 176.729 RON | 121.477 RON | 120.649 RON | 84.761 RON | 16.135 RON |
| Capital subscris varsat | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
248 de contracte atribuite, in valoare de 765.118 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 614.462 lei.
Achizitii directe
221 de contracte
614.241 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
27 de contracte
150.877 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:02).