Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 35.472 RON | -148.823 RON | 10.926 RON | 14.253 RON | 230.273 RON | 233.600 RON | — |
| 2020 | 17.655 RON | -23.366 RON | 11.683 RON | 17.673 RON | 378.143 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|
| 384.133 RON |
| — |
| 2019 | 65.073 RON | -39.321 RON | 18.830 RON | 17.673 RON | 408.656 RON | 407.499 RON | — |
| 2018 | 101.004 RON | -35.739 RON | 19.377 RON | 15.574 RON | 540.623 RON | 536.820 RON | — |
| 2017 | 75.477 RON | 694 RON | 7.636 RON | 8.968 RON | 571.227 RON | 572.559 RON | 1 |
| 2016 | 135.436 RON | 10.928 RON | 691.419 RON | 8.968 RON | 614.516 RON | -67.935 RON | 1 |
| 2015 | 206.991 RON | -99.891 RON | 803.303 RON | 21.200 RON | 703.240 RON | -78.863 RON | 1 |
| 2014 | 610.739 RON | -75.717 RON | 787.875 RON | 40.474 RON | 756.344 RON | 8.943 RON | 5 |
| 2013 | 178.382 RON | 84.177 RON | 708.085 RON | 33.926 RON | 758.819 RON | 84.660 RON | 6 |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 483 RON | 483 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 468 RON | 483 RON | — |
| 2010 | — | — | 0 RON | — | 483 RON | 483 RON | — |
| 2009 | — | — | 0 RON | — | 482 RON | 482 RON | — |
| 2008 | 19.304 RON | -4.607 RON | 0 RON | — | 483 RON | 483 RON | — |
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 35.472 RON | 17.655 RON | 65.073 RON | 101.004 RON | 75.477 RON | 135.436 RON | 206.991 RON | 610.739 RON | 178.382 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 19.304 RON |
| Venituri totale | 35.472 RON | 17.655 RON | 66.753 RON | 101.004 RON | 76.562 RON | 136.174 RON | 209.247 RON | 622.499 RON | 178.258 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 19.304 RON |
| Cheltuieli totale | 183.231 RON | 40.491 RON | 104.071 RON | 133.712 RON | 73.573 RON | 122.079 RON | 309.138 RON | 686.131 RON | 88.733 RON | — | — | — | — | 23.911 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.989 RON | 14.095 RON | 0 RON | 0 RON | 89.525 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 147.759 RON | 22.836 RON | 37.318 RON | 32.708 RON | 0 RON | 0 RON | 99.891 RON | 63.632 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 4.607 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 694 RON | 10.928 RON | 0 RON | 0 RON | 84.177 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 148.823 RON | 23.366 RON | 39.321 RON | 35.739 RON | 0 RON | 0 RON | 99.891 RON | 75.717 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 4.607 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 14.253 RON | 17.673 RON | 17.673 RON | 15.574 RON | 8.968 RON | 8.968 RON | 21.200 RON | 40.474 RON | 33.926 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 230.273 RON | 378.143 RON | 408.656 RON | 540.623 RON | 571.227 RON | 614.516 RON | 703.240 RON | 756.344 RON | 758.819 RON | 483 RON | 468 RON | 483 RON | 482 RON | 483 RON |
| Stocuri | 132.149 RON | 307.220 RON | 338.552 RON | 406.170 RON | 491.694 RON | 536.982 RON | 614.589 RON | 491.348 RON | 8.730 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 46.327 RON | 43.229 RON | 48.452 RON | 46.812 RON | 43.961 RON | 49.211 RON | 81.301 RON | 181.308 RON | 722.730 RON | 15 RON | — | 15 RON | 15 RON | 15 RON |
| Casa si conturi la banci | 51.797 RON | 27.694 RON | 21.652 RON | 87.641 RON | 35.572 RON | 28.323 RON | 7.350 RON | 83.688 RON | 27.359 RON | 468 RON | 468 RON | 468 RON | 467 RON | 468 RON |
| Datorii totale | 10.926 RON | 11.683 RON | 18.830 RON | 19.377 RON | 7.636 RON | 691.419 RON | 803.303 RON | 787.875 RON | 708.085 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 233.600 RON | 384.133 RON | 407.499 RON | 536.820 RON | 572.559 RON | -67.935 RON | -78.863 RON | 8.943 RON | 84.660 RON | 483 RON | 483 RON | 483 RON | 482 RON | 483 RON |
| Capital subscris varsat | 640.000 RON | 640.000 RON | 640.000 RON | 640.000 RON | 640.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,97% |
| persoanăadministrator |
| 0,03% |
| 2 deținători în act | 100% |
3 contracte atribuite, in valoare de 476.681 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
3 contracte
476.681 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 158 de zile de la data documentului, iar 28,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 15:04).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.