ONER COM IMPEX SRL
- J40/2926/1998BUCURESTIdin 25.03.1998
- J23/5113/2023ILFOVdin 08.08.2023
- J40/7593/2024BUCURESTIdin 10.04.2024in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.170 RON | 2.205 RON | 93.580 RON | 250.222 RON | 5.864 RON | 162.506 RON | 0 |
| 2024 | 3.128 RON | 1.561 RON | 93.077 RON | 250.222 RON | 3.157 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| 160.302 RON |
| — |
| 2023 | 4.900 RON | 2.436 RON | 92.641 RON | 250.222 RON | 1.160 RON | 158.741 RON | — |
| 2022 | 7.394 RON | 5.557 RON | 95.194 RON | 250.222 RON | 1.277 RON | 156.305 RON | — |
| 2021 | 5.290 RON | -201 RON | 101.194 RON | 250.222 RON | 1.720 RON | 150.748 RON | — |
| 2020 | 3.649 RON | 206.759 RON | 100.522 RON | 250.222 RON | 1.248 RON | 150.948 RON | 1 |
| 2019 | 3.649 RON | 3.251 RON | 684.694 RON | 628.207 RON | 676 RON | -55.811 RON | — |
| 2018 | 3.649 RON | 1.824 RON | 689.494 RON | 628.207 RON | 2.225 RON | -59.062 RON | — |
| 2017 | 2.711 RON | 1.534 RON | 689.575 RON | 628.207 RON | 482 RON | -60.886 RON | — |
| 2016 | 2.537 RON | 1.997 RON | 690.817 RON | 628.207 RON | 191 RON | -62.419 RON | — |
| 2015 | 2.537 RON | 833 RON | 692.623 RON | 628.207 RON | — | -64.416 RON | — |
| 2014 | 2.363 RON | -608 RON | 693.457 RON | 628.207 RON | — | -65.250 RON | — |
| 2013 | 2.433 RON | -807 RON | 692.925 RON | 628.207 RON | 77 RON | -64.641 RON | — |
| 2012 | — | -2.397 RON | 692.129 RON | 628.207 RON | 88 RON | -63.834 RON | — |
| 2011 | 2.256 RON | -352 RON | 692.129 RON | 628.207 RON | 2.485 RON | -61.437 RON | — |
| 2010 | — | -4.911 RON | 690.129 RON | 628.207 RON | 837 RON | -61.085 RON | — |
| 2009 | — | -4.459 RON | 686.179 RON | 628.207 RON | 1.798 RON | -56.174 RON | — |
| 2008 | 17.933 RON | -10.474 RON | 738.945 RON | 628.207 RON | 59.023 RON | -51.715 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 4.170 RON | 3.128 RON | 4.900 RON | 7.394 RON | 5.290 RON | 3.649 RON | 3.649 RON | 3.649 RON | 2.711 RON | 2.537 RON | 2.537 RON | 2.363 RON | 2.433 RON | — | 2.256 RON | — | — | 17.933 RON |
| Venituri totale | 4.170 RON | 3.129 RON | 4.901 RON | 7.394 RON | 5.290 RON | 607.899 RON | 3.649 RON | 3.649 RON | 2.711 RON | 2.537 RON | 2.537 RON | 2.363 RON | 2.433 RON | — | ||||
| Cheltuieli totale | 1.580 RON | 1.296 RON | 2.039 RON | 1.626 RON | 5.351 RON | 395.669 RON | 289 RON | 1.716 RON | 1.096 RON | 458 RON | 1.628 RON | 2.900 RON | 3.167 RON | 2.397 RON | ||||
| Profit brut | 2.590 RON | 1.833 RON | 2.862 RON | 5.768 RON | 0 RON | 212.230 RON | 3.360 RON | 1.933 RON | 1.615 RON | 2.079 RON | 909 RON | — | — | — | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 61 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 537 RON | 734 RON | 2.397 RON | ||||
| Profit net | 2.205 RON | 1.561 RON | 2.436 RON | 5.557 RON | 0 RON | 206.759 RON | 3.251 RON | 1.824 RON | 1.534 RON | 1.997 RON | 833 RON | — | — | — | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 201 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 608 RON | 807 RON | 2.397 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 250.222 RON | 250.222 RON | 250.222 RON | 250.222 RON | 250.222 RON | 250.222 RON | 628.207 RON | 628.207 RON | 628.207 RON | 628.207 RON | 628.207 RON | 628.207 RON | 628.207 RON | 628.207 RON | ||||
| Active circulante | 5.864 RON | 3.157 RON | 1.160 RON | 1.277 RON | 1.720 RON | 1.248 RON | 676 RON | 2.225 RON | 482 RON | 191 RON | — | — | 77 RON | 88 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 77 RON | 77 RON | 77 RON | |||
| Creante | 241 RON | 346 RON | 327 RON | 249 RON | 204 RON | 68 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Casa si conturi la banci | 5.623 RON | 2.811 RON | 833 RON | 1.028 RON | 1.516 RON | 1.180 RON | 676 RON | 2.225 RON | 482 RON | 191 RON | — | — | — | 11 RON | ||||
| Datorii totale | 93.580 RON | 93.077 RON | 92.641 RON | 95.194 RON | 101.194 RON | 100.522 RON | 684.694 RON | 689.494 RON | 689.575 RON | 690.817 RON | 692.623 RON | 693.457 RON | 692.925 RON | 692.129 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 162.506 RON | 160.302 RON | 158.741 RON | 156.305 RON | 150.748 RON | 150.948 RON | -55.811 RON | -59.062 RON | -60.886 RON | -62.419 RON | -64.416 RON | -65.250 RON | -64.641 RON | -63.834 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 2.256 RON |
| — |
| — |
| 17.935 RON |
| 2.608 RON |
| 3.261 RON |
| 2.992 RON |
| 28.409 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 352 RON |
| 3.261 RON |
| 2.992 RON |
| 10.474 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 352 RON |
| 4.911 RON |
| 4.459 RON |
| 10.474 RON |
| 628.207 RON |
| 628.207 RON |
| 628.207 RON |
| 628.207 RON |
| 2.485 RON |
| 837 RON |
| 1.798 RON |
| 59.023 RON |
| 77 RON |
| 77 RON |
| 44.881 RON |
| — |
| — |
| 8.409 RON |
| 2.408 RON |
| 760 RON |
| 1.721 RON |
| 5.733 RON |
| 692.129 RON |
| 690.129 RON |
| 686.179 RON |
| 738.945 RON |
| -61.437 RON |
| -61.085 RON |
| -56.174 RON |
| -51.715 RON |
| 500 RON |
| 500 RON |
| 500 RON |
| 500 RON |
| — |
| — |
| — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.