ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
imobilul C1, etaj 3
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 88% |
| persoană | 10% |
| persoanănu mai e administrator | 2% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei. Se arata cele mai recent modificate 25.
Respinge ordonanţa de plată ca neîntemeiată. Obligă creditoarea să achite debitorului suma de 2000 lei, reprezentând onorariu avocaţial în cuantum redus. Cu drept de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se va depune la Tribunalul Bucureşti-Secţia a VI-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei, azi, 29.05.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 29.05.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 20.05.2026.
Admite cererea în anulare. Anulează sentinţa civilă nr. 2526/11.12.2025 pronunţată de Tribunalul Bucureşti în dosarul nr. 30528/3/2025. Obligă creditoarea la plata sumei de 12300 lei către debitoare cu titlu de cheltuieli de judecată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 26.05.2026.
Amână pronunţarea la data de 26.05.2026, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 12.05.2026.
Admite contestaţia la executare.Anuleaza actele de executare silită din dosarul execuţional nr.10/2026 al BEJ Velicu Denisa Jenica. Admite cererea de întoarcere a executarii silite precizate. Dispune întoarcerea executarii silite ce face obiectul dosarului de executare nr.10/2026 al BEJ Velicu Denisa Jenica în sensul că obliga intimata la plata către contestatoare a sumei de 984052,95 lei.Respinge cererea de reducere a onorariului contestatoarei formulată de intimata ca neîntemeiată. Obliga intimata la plata catre contestatoare a sumei de 2720 lei cheltuieli de judecată din care 2420 lei onorariu avocat şi 300 lei taxa de timbru pentru cererea de întoarcere a executarii silite.Dispune restituirea catre contestatoare a sumei de 1000 lei reprezentând taxa judiciară de timbru pentru contestaţia la executare achitată prin dovada nr.603684045155/05.02.2026 la data rămânerii definitive a prezentei hotrâri.În temeiul art.717 alin.2 Cod pr,.civ.obliga intimata la plata catre BEJ Velicu Denisa Jenica a sumei de 54 lei reprezentând contravaloarea xerocopierii dosarului de executare nr.10/2026.Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare.Cererea de apel se va depune la Judecatoria Craiova. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 01.07.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 01.07.2026.
Respinge cererea de suspendare provizorie a executării silite ca neîntemeiată. Fără cale de atac. Pronunţată în data de 25.02.2026 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Având în vedere că, prin Decizia nr. 84 din 15.07.2026 a Preşedintelui Judecătoriei Craiova, s-a dispus desfiinţarea completurilor de judecată Civil 25 şi Civil 25 CC începând cu data de 03.08.2026, urmează ca părţile să fie citate pentru următorul termen de judecată la completul învestit în urma repartizării.
Amână judecarea cauzei la data de 09.09.2026, estimativ ora 12,00
Admite cererea de emitere a ordonanţei de plată, astfel cum a fost precizată. Obliga debitoarea ca, în termen echivalentul în lei, funcţie de cursul oficial leu-euro stabilit de BNR la data plăţii efective, al sumei de 148.749,41 euro reprezentând debit rezultat din executarea Contractului de prestări servicii din data de 07.11.2024 precum şi să plătească la această sumă penalităţi de întârziere de 0,1% pe zi calculate conform art.7.2 din contract, penalităţi ce vor fi calculate de la data de 13.06.2025 şi până la data achitării integrale a debitului anterior menţionat. Obligă debitoarea să plătească creditoarei suma de 13.364,80 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare acesteia. Cererea în anulare şi motivele aferente se depun la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VI-a Civilă. Pronunţată astăzi, 11 decembrie 2025, prin punerea la dispoziţia părţilor a soluţiei de către grefa instanţei, conform art.402 teza finală C.proc.civ.
Amână pronunţarea la data de 11 decembrie 2025, având nevoie de timp pentru a delibera. Pronunţată astăzi 27 noiembrie 2025, prin punerea la dispoziţia părţilor a soluţiei de către grefa instanţei, conform art.402 teza finală C.proc.civ.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 144.206.200 RON | 1.209.831 RON | 48.439.482 RON | 47.197.760 RON | 27.411.764 RON | 26.556.640 RON | 160 |
| 2024 | 234.534.060 RON | 6.584.463 RON | 59.255.169 RON | 42.470.709 RON | 40.975.860 RON | 25.346.808 RON | 247 |
| 2023 | 195.834.374 RON | 7.393.242 RON | 48.894.672 RON | 37.802.195 RON | 28.909.957 RON | 18.762.344 RON | 224 |
| 2022 | 178.047.553 RON | 6.517.133 RON | 45.585.761 RON | 36.009.351 RON | 28.048.590 RON | 19.471.868 RON | 238 |
| 2021 | 149.714.393 RON | 6.114.280 RON | 20.899.581 RON | 10.767.452 RON | 32.545.048 RON | 22.420.340 RON | 225 |
| 2020 | 130.491.613 RON | 4.222.137 RON | 17.274.572 RON | 7.881.025 RON | 26.874.271 RON | 17.678.207 RON | 224 |
| 2019 | 119.227.199 RON | 4.778.621 RON | 16.908.005 RON | 8.168.012 RON | 24.167.874 RON | 15.675.724 RON | 223 |
| 2018 | 97.147.762 RON | 1.986.552 RON | 19.367.137 RON | 9.920.851 RON | 20.502.041 RON | 11.168.065 RON | 168 |
| 2017 | 78.581.577 RON | 378.342 RON | 19.041.304 RON | 11.925.001 RON | 16.702.735 RON | 9.865.688 RON | 208 |
| 2016 | 58.044.948 RON | 1.564.918 RON | 12.347.484 RON | 10.233.693 RON | 11.888.375 RON | 10.037.495 RON | 105 |
| 2015 | 55.188.622 RON | 1.642.785 RON | 7.345.088 RON | 6.062.193 RON | 11.258.578 RON | 10.235.201 RON | 122 |
| 2014 | 36.265.170 RON | 433.013 RON | 9.291.675 RON | 6.502.044 RON | 11.245.885 RON | 9.061.795 RON | 108 |
| 2013 | 36.282.807 RON | 1.016.277 RON | 7.371.911 RON | 6.733.311 RON | 9.626.080 RON | 8.987.480 RON | 104 |
| 2012 | 32.638.991 RON | 1.003.033 RON | 7.556.994 RON | 6.411.030 RON | 9.113.402 RON | 7.971.203 RON | 88 |
| 2011 | 34.007.197 RON | 1.390.410 RON | 7.427.883 RON | 6.430.717 RON | 8.694.461 RON | 7.697.295 RON | 84 |
| 2010 | 34.737.412 RON | 1.983.671 RON | 5.602.090 RON | 4.540.173 RON | 7.074.223 RON | 6.012.306 RON | 82 |
| 2009 | 34.562.843 RON | 1.162.811 RON | 6.139.668 RON | 4.598.997 RON | 5.626.699 RON | 4.086.028 RON | 83 |
| 2008 | 34.413.406 RON | 1.205.768 RON | 8.183.831 RON | 4.830.346 RON | 6.131.811 RON | 2.778.326 RON | 86 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 144.206.200 RON | 234.534.060 RON | 195.834.374 RON | 178.047.553 RON | 149.714.393 RON | 130.491.613 RON | 119.227.199 RON | 97.147.762 RON | 78.581.577 RON | 58.044.948 RON | 55.188.622 RON | 36.265.170 RON | 36.282.807 RON | 32.638.991 RON | 34.007.197 RON | 34.737.412 RON | 34.562.843 RON | 34.413.406 RON |
| Venituri totale | 146.173.535 RON | 235.985.849 RON | 196.295.409 RON | 179.377.084 RON | 150.735.598 RON | 131.243.439 RON | 123.467.187 RON | 99.581.186 RON | 79.214.001 RON | 58.963.740 RON | 56.035.586 RON | 37.010.282 RON | 36.888.701 RON | 33.062.589 RON | 34.546.896 RON | 35.414.835 RON | 37.875.713 RON | 37.554.251 RON |
| Cheltuieli totale | 144.824.734 RON | 228.319.400 RON | 188.139.328 RON | 171.635.089 RON | 143.669.599 RON | 126.269.632 RON | 117.903.731 RON | 97.273.413 RON | 78.738.169 RON | 57.142.304 RON | 54.117.131 RON | 36.445.724 RON | 35.696.998 RON | 31.883.430 RON | 32.897.667 RON | 33.102.149 RON | 36.510.325 RON | 36.106.390 RON |
| Profit brut | 1.348.801 RON | 7.666.449 RON | 8.156.081 RON | 7.741.995 RON | 7.065.999 RON | 4.973.807 RON | 5.563.456 RON | 2.307.773 RON | 475.832 RON | 1.821.436 RON | 1.918.455 RON | 564.558 RON | 1.191.703 RON | 1.179.159 RON | 1.649.229 RON | 2.312.686 RON | 1.365.388 RON | 1.447.861 RON |
| Profit net | 1.209.831 RON | 6.584.463 RON | 7.393.242 RON | 6.517.133 RON | 6.114.280 RON | 4.222.137 RON | 4.778.621 RON | 1.986.552 RON | 378.342 RON | 1.564.918 RON | 1.642.785 RON | 433.013 RON | 1.016.277 RON | 1.003.033 RON | 1.390.410 RON | 1.983.671 RON | 1.162.811 RON | 1.205.768 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 47.197.760 RON | 42.470.709 RON | 37.802.195 RON | 36.009.351 RON | 10.767.452 RON | 7.881.025 RON | 8.168.012 RON | 9.920.851 RON | 11.925.001 RON | 10.233.693 RON | 6.062.193 RON | 6.502.044 RON | 6.733.311 RON | 6.411.030 RON | 6.430.717 RON | 4.540.173 RON | 4.598.997 RON | 4.830.346 RON |
| Active circulante | 27.411.764 RON | 40.975.860 RON | 28.909.957 RON | 28.048.590 RON | 32.545.048 RON | 26.874.271 RON | 24.167.874 RON | 20.502.041 RON | 16.702.735 RON | 11.888.375 RON | 11.258.578 RON | 11.245.885 RON | 9.626.080 RON | 9.113.402 RON | 8.694.461 RON | 7.074.223 RON | 5.626.699 RON | 6.131.811 RON |
| Stocuri | 8.671.442 RON | 22.220.812 RON | 17.867.292 RON | 17.885.427 RON | 13.488.712 RON | 13.041.707 RON | 11.668.141 RON | 9.801.208 RON | 9.485.686 RON | 5.875.478 RON | 4.571.123 RON | 5.641.534 RON | 3.839.524 RON | 3.162.835 RON | 2.534.536 RON | 2.721.835 RON | 1.990.083 RON | 2.091.062 RON |
| Creante | 17.258.977 RON | 17.709.263 RON | 6.060.663 RON | 6.831.011 RON | 6.588.332 RON | 4.967.854 RON | 5.461.075 RON | 6.196.344 RON | 4.742.237 RON | 4.081.973 RON | 4.541.406 RON | 5.185.692 RON | 5.463.238 RON | 5.025.821 RON | 4.260.911 RON | 3.931.579 RON | 3.450.045 RON | 3.795.646 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.481.345 RON | 1.045.785 RON | 4.982.002 RON | 3.332.152 RON | 12.468.004 RON | 8.864.710 RON | 7.038.658 RON | 4.504.489 RON | 2.474.812 RON | 1.930.924 RON | 2.146.049 RON | 418.659 RON | 323.318 RON | 924.746 RON | 1.899.014 RON | 420.809 RON | 186.571 RON | 245.103 RON |
| Cheltuieli in avans | 432.993 RON | 1.219.293 RON | 996.718 RON | 1.047.896 RON | 65.879 RON | 197.483 RON | 247.843 RON | 112.310 RON | 279.256 RON | 262.911 RON | 259.518 RON | 605.541 RON | — | 3.765 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 48.439.482 RON | 59.255.169 RON | 48.894.672 RON | 45.585.761 RON | 20.899.581 RON | 17.274.572 RON | 16.908.005 RON | 19.367.137 RON | 19.041.304 RON | 12.347.484 RON | 7.345.088 RON | 9.291.675 RON | 7.371.911 RON | 7.556.994 RON | 7.427.883 RON | 5.602.090 RON | 6.139.668 RON | 8.183.831 RON |
| Venituri in avans | 46.395 RON | 63.885 RON | 51.854 RON | 48.208 RON | 58.458 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 26.556.640 RON | 25.346.808 RON | 18.762.344 RON | 19.471.868 RON | 22.420.340 RON | 17.678.207 RON | 15.675.724 RON | 11.168.065 RON | 9.865.688 RON | 10.037.495 RON | 10.235.201 RON | 9.061.795 RON | 8.987.480 RON | 7.971.203 RON | 7.697.295 RON | 6.012.306 RON | 4.086.028 RON | 2.778.326 RON |
| Capital subscris varsat | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 160 | 247 | 224 | 238 | 225 | 224 | 223 | 168 | 208 | 105 | 122 | 108 | 104 | 88 | 84 | 82 | 83 | 86 |
1.329 de contracte atribuite, in valoare de 2.980.572 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.886.301 lei.
Achizitii directe
1.201 contracte
2.885.100 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
128 de contracte
95.472 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 19:37).