HAYAN M.S. IMPEX SRL
- J23/174/2000ILFOVdin 13.03.2000
- J21/459/2005IALOMITAdin 08.09.2005in vigoare
Complex de îngrăşat Miei-Ovine
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 RON | 181.076 RON | 9.382.726 RON | 455.805 RON | 10.209.750 RON | 862.729 RON | — |
| 2021 | 0 RON | -58.441 RON | 9.382.987 RON | 503.630 RON | 9.981.110 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| 681.653 RON |
| — |
| 2020 | 0 RON | -30.165 RON | 9.435.025 RON | 551.454 RON | 10.043.766 RON | 740.095 RON | — |
| 2019 | 455.731 RON | -296.405 RON | 9.422.660 RON | 740.475 RON | 9.872.545 RON | 770.260 RON | — |
| 2018 | 1.644.050 RON | -205.818 RON | 9.367.760 RON | 320.375 RON | 10.114.049 RON | 1.066.664 RON | 9 |
| 2017 | 2.482.668 RON | 24.643 RON | 9.922.703 RON | 481.165 RON | 10.714.020 RON | 1.272.482 RON | 10 |
| 2016 | 2.980.063 RON | 231.809 RON | 10.464.263 RON | 481.165 RON | 11.230.938 RON | 1.247.840 RON | 13 |
| 2015 | 8.608.691 RON | 223.823 RON | 12.180.599 RON | 481.165 RON | 12.715.465 RON | 1.016.031 RON | 10 |
| 2014 | 7.242.252 RON | 165.714 RON | 7.183.799 RON | 481.165 RON | 7.494.842 RON | 792.208 RON | 11 |
| 2013 | 8.061.976 RON | 87.399 RON | 7.971.129 RON | 476.645 RON | 8.120.978 RON | 626.494 RON | 13 |
| 2012 | 11.271.783 RON | 105.548 RON | 9.618.108 RON | 396.660 RON | 9.760.543 RON | 539.095 RON | 13 |
| 2011 | 7.975.282 RON | 72.025 RON | 6.628.825 RON | 267.330 RON | 6.795.430 RON | 433.935 RON | 13 |
| 2010 | 11.057.019 RON | 85.071 RON | 4.822.801 RON | 96.586 RON | 4.984.136 RON | 257.921 RON | 5 |
| 2009 | 4.279.665 RON | 54.598 RON | 622.883 RON | 79.780 RON | 715.953 RON | 172.850 RON | 4 |
| 2008 | 1.711.847 RON | -22.963 RON | 2.411.080 RON | 33.977 RON | 2.495.355 RON | 118.252 RON | 2 |
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 455.731 RON | 1.644.050 RON | 2.482.668 RON | 2.980.063 RON | 8.608.691 RON | 7.242.252 RON | 8.061.976 RON | 11.271.783 RON | 7.975.282 RON | 11.057.019 RON | 4.279.665 RON | 1.711.847 RON |
| Venituri totale | 240.943 RON | 0 RON | 181.050 RON | 455.731 RON | 2.033.411 RON | 2.760.413 RON | 3.108.122 RON | 8.742.916 RON | 7.603.357 RON | 8.209.619 RON | 11.771.771 RON | 8.713.722 RON | 11.273.356 RON | 4.711.003 RON | |
| Cheltuieli totale | 59.867 RON | 58.441 RON | 211.215 RON | 752.136 RON | 2.227.498 RON | 2.731.353 RON | 2.832.825 RON | 8.468.841 RON | 7.406.079 RON | 8.105.572 RON | 11.646.119 RON | 8.622.529 RON | 11.171.573 RON | 4.652.068 RON | |
| Profit brut | 181.076 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.060 RON | 275.297 RON | 274.075 RON | 197.278 RON | 104.047 RON | 125.652 RON | 91.193 RON | 101.783 RON | 58.935 RON | |
| Pierdere bruta | 0 RON | 58.441 RON | 30.165 RON | 296.405 RON | 194.087 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | |
| Profit net | 181.076 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.643 RON | 231.809 RON | 223.823 RON | 165.714 RON | 87.399 RON | 105.548 RON | 72.025 RON | 85.071 RON | 54.598 RON | |
| Pierdere neta | 0 RON | 58.441 RON | 30.165 RON | 296.405 RON | 205.818 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | |
| Active fixe (imobilizate) | 455.805 RON | 503.630 RON | 551.454 RON | 740.475 RON | 320.375 RON | 481.165 RON | 481.165 RON | 481.165 RON | 481.165 RON | 476.645 RON | 396.660 RON | 267.330 RON | 96.586 RON | 79.780 RON | |
| Active circulante | 10.209.750 RON | 9.981.110 RON | 10.043.766 RON | 9.872.545 RON | 10.114.049 RON | 10.714.020 RON | 11.230.938 RON | 12.715.465 RON | 7.494.842 RON | 8.120.978 RON | 9.760.543 RON | 6.795.430 RON | 4.984.136 RON | 715.953 RON | |
| Stocuri | 13.236 RON | 13.236 RON | 13.236 RON | 13.236 RON | 419.492 RON | 874.069 RON | 194.975 RON | 118.902 RON | 1.057.052 RON | 2.021.821 RON | 647.408 RON | 841.256 RON | 662.727 RON | 324.544 RON | |
| Creante | 9.957.021 RON | 9.956.021 RON | 9.890.556 RON | 9.729.506 RON | 9.694.221 RON | 9.800.654 RON | 11.035.445 RON | 12.594.822 RON | 6.426.910 RON | 6.098.390 RON | 9.112.126 RON | 5.946.046 RON | 4.302.484 RON | 389.859 RON | |
| Casa si conturi la banci | 239.493 RON | 11.853 RON | 139.974 RON | 129.803 RON | 336 RON | 39.297 RON | 518 RON | 1.741 RON | 10.880 RON | 767 RON | 1.009 RON | 8.128 RON | 18.925 RON | 1.550 RON | |
| Datorii totale | 9.382.726 RON | 9.382.987 RON | 9.435.025 RON | 9.422.660 RON | 9.367.760 RON | 9.922.703 RON | 10.464.263 RON | 12.180.599 RON | 7.183.799 RON | 7.971.129 RON | 9.618.108 RON | 6.628.825 RON | 4.822.801 RON | 622.883 RON | |
| Venituri in avans | 420.100 RON | 420.100 RON | 420.100 RON | 420.100 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| Capitaluri proprii | 862.729 RON | 681.653 RON | 740.095 RON | 770.260 RON | 1.066.664 RON | 1.272.482 RON | 1.247.840 RON | 1.016.031 RON | 792.208 RON | 626.494 RON | 539.095 RON | 433.935 RON | 257.921 RON | 172.850 RON | |
| Capital subscris varsat | 186.810 RON | 186.810 RON | 186.810 RON | 186.810 RON | 186.810 RON | 186.810 RON | 186.810 RON | 186.810 RON | 186.810 RON | 186.810 RON | 186.810 RON | 187.198 RON | 187.198 RON | 187.198 RON | |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 9 | 10 | 13 | 10 | 11 | 13 | 13 | 13 | 5 | 4 | 2 |
| 1.832.276 RON |
| 1.820.650 RON |
| 11.626 RON |
| — |
| — |
| 22.963 RON |
| 33.977 RON |
| 2.495.355 RON |
| 121.118 RON |
| 2.373.782 RON |
| 455 RON |
| 2.411.080 RON |
| — |
| 118.252 RON |
| 187.198 RON |
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.