ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
bloc 105 A, scara 2, parter, sector 3
Complexul Comercial Piaţa Crângaşi, parterul construcţiei AS, sector 6
bloc 40, parter, spaţiul comercial 7, sector 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 20% |
| persoană | 72% |
| persoanăfostă | 8% |
| firmăadministrator | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 296.994 RON | -73.196 RON | 835.872 RON | — | 567.178 RON | -268.694 RON | 20 |
| 2011 | 289.438 RON | -109.596 RON | 754.646 RON | — | 559.148 RON | -195.498 RON | 19 |
| 2010 | 323.977 RON | -93.926 RON | 623.372 RON | 3.553 RON | 533.917 RON | -85.902 RON | 20 |
| 2009 | 331.202 RON | -95.516 RON | 506.491 RON | 11.044 RON | 503.470 RON | 8.023 RON | 21 |
| 2008 | 345.523 RON | -15.020 RON | 469.956 RON | 84.878 RON | 488.617 RON | 103.539 RON | 22 |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 296.994 RON | 289.438 RON | 323.977 RON | 331.202 RON | 345.523 RON |
| Venituri totale | 297.667 RON | 289.438 RON | 326.132 RON | 378.739 RON | 358.213 RON |
| Cheltuieli totale | 370.863 RON | 399.034 RON | 415.183 RON | 469.922 RON | 373.233 RON |
| Pierdere bruta | 73.196 RON | 109.596 RON | 89.051 RON | 91.183 RON | 15.020 RON |
| Pierdere neta | 73.196 RON | 109.596 RON | 93.926 RON | 95.516 RON | 15.020 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 3.553 RON | 11.044 RON | 84.878 RON |
| Active circulante | 567.178 RON | 559.148 RON | 533.917 RON | 503.470 RON | 488.617 RON |
| Creante | — | — | — | 199 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 567.178 RON | 559.148 RON | 533.917 RON | 503.271 RON | 488.617 RON |
| Datorii totale | 835.872 RON | 754.646 RON | 623.372 RON | 506.491 RON | 469.956 RON |
| Capitaluri proprii | -268.694 RON | -195.498 RON | -85.902 RON | 8.023 RON | 103.539 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 20 | 19 | 20 | 21 | 22 |