ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
| persoanăfostă | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministratorfostă | — |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Admite cererea de valoare redusă formulată de reclamanta TOTAL SERVICE 2001 SRL în contradictoriu cu pârâtul MONTEORU SRL. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 8505 lei, cu titlu de debit principal şi 7655,55 lei contravaloare penalităţi de întârziere. Obligă pârâtul să plătească reclamantei cheltuieli de judecată în cuantum de 1200 lei, reprezentând taxă judiciară de timbru şi onorariu avocat. Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Focşani. Pronunţată la data de 28.01.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Respinge cererea de chemare în judecată formulată de creditoarea Regia Naţională a Pădurilor – Romsilva, prin Direcţia Silvică Covasna în contradictoriu cu debitoarea SC MONTEORU S.R.L.. Cu drept de a formula cerere în anulare, pentru creditoarea Regia Naţională a Pădurilor – Romsilva, în termen de 10 zile de la înmânarea sau comunicarea prezentei încheieri; cererea urmează a se depune la Judecătoria Sfântu Gheorghe. Pronunţată astăzi, data de 18.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 18.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 10.12.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.11.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 27.11.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 13.11.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 13.11.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.11.2025.
Amână pronunţarea la data de 06.11.2025
Admite cererea. Validează poprirea instituită prin adresa de înfiin?are a popririi emisă la data de 27.01.2025 ?i comunicată ter?ului poprit la data de 10.02.2025 în dosarul de executare nr. 2264/2024 aflat pe rolul B.E.J. Tănase Marian – Traian în temeiul titlului executoriu reprezentat de contractul de credit nr. ...şi încheierea privind stabilirea cheltuielilor de executare întocmită, asupra cotei de 1/3 din venitul lunar net obţinut de debitoare de la terţul poprit, până la concurenţa sumei în cuantum de 2.161,77 lei. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei în contul indicat de executorul judecătoresc cota de 1/3 din venitul lunar net obţinut de debitoare de la terţul poprit, până la concurenţa sumei în cuantum de 2.161,77 lei. Respinge cererea de amendare a terţului poprit ca neîntemeiată. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei suma de 20 de lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Buzău. Pronunţată astăzi, 10.06.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Ia act de renunţarea la judecata cererii de chemare în judecată. Cu drept de recurs, în termen de 30 zile de la comunicarea hotărârii, cerere de recurs care se depune la Judecătoria Buzău. Pronunţarea hotărârii se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 14.06.2024.
lipsă procedură
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.964.136 RON | 113.567 RON | 3.928.291 RON | 2.898.277 RON | 3.375.680 RON | 2.348.058 RON | 45 |
| 2024 | 6.655.335 RON | 713.741 RON | 3.901.949 RON | 3.001.549 RON | 3.630.893 RON | 2.729.480 RON | 47 |
| 2023 | 5.751.066 RON | 404.547 RON | 3.833.112 RON | 2.497.572 RON | 3.722.889 RON | 2.383.022 RON | 45 |
| 2022 | 4.855.473 RON | 2.293.241 RON | 3.737.047 RON | 2.540.046 RON | 3.186.939 RON | 1.978.475 RON | 42 |
| 2021 | 3.232.455 RON | 113.963 RON | 3.715.733 RON | 2.648.425 RON | 752.541 RON | -314.767 RON | 36 |
| 2020 | 2.117.341 RON | -774.892 RON | 3.654.906 RON | 2.764.744 RON | 460.683 RON | -428.730 RON | 44 |
| 2019 | 3.235.455 RON | -249.363 RON | 3.740.845 RON | 2.911.034 RON | 1.175.482 RON | 346.162 RON | 56 |
| 2018 | 3.060.028 RON | -196.218 RON | 3.737.086 RON | 3.080.751 RON | 1.251.015 RON | 595.524 RON | 56 |
| 2017 | 3.219.934 RON | 82.678 RON | 3.761.704 RON | 3.235.371 RON | 1.316.767 RON | 791.742 RON | 59 |
| 2016 | 3.204.620 RON | -94.369 RON | 3.695.655 RON | 3.350.175 RON | 1.052.340 RON | 709.064 RON | 65 |
| 2015 | 3.125.809 RON | -50.137 RON | 3.713.234 RON | 3.263.247 RON | 1.249.368 RON | 803.433 RON | 62 |
| 2014 | 3.090.530 RON | -15.961 RON | 3.769.477 RON | 3.444.406 RON | 1.176.152 RON | 853.570 RON | 61 |
| 2013 | 3.080.339 RON | -34.049 RON | 3.894.572 RON | 3.755.534 RON | 1.008.569 RON | 869.531 RON | 49 |
| 2012 | 2.898.814 RON | 487.015 RON | 4.014.688 RON | 4.006.611 RON | 850.137 RON | 903.580 RON | 52 |
| 2011 | 2.426.238 RON | 628.127 RON | 4.045.011 RON | 3.603.350 RON | 858.226 RON | 416.565 RON | 40 |
| 2010 | 1.453.295 RON | 98.681 RON | 3.555.148 RON | 2.900.597 RON | 442.990 RON | -211.561 RON | 39 |
| 2009 | 1.542.406 RON | -206.687 RON | 3.361.627 RON | 2.726.899 RON | 324.056 RON | -310.242 RON | 33 |
| 2008 | 832.290 RON | -642.554 RON | 2.851.791 RON | 2.425.137 RON | 320.623 RON | -103.556 RON | 41 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.964.136 RON | 6.655.335 RON | 5.751.066 RON | 4.855.473 RON | 3.232.455 RON | 2.117.341 RON | 3.235.455 RON | 3.060.028 RON | 3.219.934 RON | 3.204.620 RON | 3.125.809 RON | 3.090.530 RON | 3.080.339 RON | 2.898.814 RON | 2.426.238 RON | 1.453.295 RON | 1.542.406 RON | 832.290 RON |
| Venituri totale | 7.089.994 RON | 6.746.791 RON | 5.808.717 RON | 6.861.796 RON | 3.259.211 RON | 2.149.060 RON | 3.255.751 RON | 3.075.643 RON | 3.292.375 RON | 3.366.194 RON | 3.261.966 RON | 3.241.345 RON | 3.393.421 RON | 3.108.359 RON | 2.456.217 RON | 1.548.539 RON | 1.614.872 RON | 850.865 RON |
| Cheltuieli totale | 6.954.006 RON | 5.922.809 RON | 5.329.038 RON | 4.441.068 RON | 3.139.406 RON | 2.919.246 RON | 3.493.588 RON | 3.219.589 RON | 3.198.171 RON | 3.460.563 RON | 3.288.576 RON | 3.228.944 RON | 3.410.234 RON | 2.616.136 RON | 1.828.090 RON | 1.443.408 RON | 1.815.826 RON | 1.493.419 RON |
| Profit brut | 135.988 RON | 823.982 RON | 479.679 RON | 2.420.728 RON | 119.805 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 94.204 RON | 0 RON | 0 RON | 12.401 RON | 0 RON | 492.223 RON | 628.127 RON | 105.131 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 770.186 RON | 237.837 RON | 143.946 RON | 0 RON | 94.369 RON | 26.610 RON | 0 RON | 16.813 RON | 0 RON | 0 RON | — | 200.954 RON | 642.554 RON |
| Profit net | 113.567 RON | 713.741 RON | 404.547 RON | 2.293.241 RON | 113.963 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 82.678 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 487.015 RON | 628.127 RON | 98.681 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 774.892 RON | 249.363 RON | 196.218 RON | 0 RON | 94.369 RON | 50.137 RON | 15.961 RON | 34.049 RON | 0 RON | 0 RON | — | 206.687 RON | 642.554 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.898.277 RON | 3.001.549 RON | 2.497.572 RON | 2.540.046 RON | 2.648.425 RON | 2.764.744 RON | 2.911.034 RON | 3.080.751 RON | 3.235.371 RON | 3.350.175 RON | 3.263.247 RON | 3.444.406 RON | 3.755.534 RON | 4.006.611 RON | 3.603.350 RON | 2.900.597 RON | 2.726.899 RON | 2.425.137 RON |
| Active circulante | 3.375.680 RON | 3.630.893 RON | 3.722.889 RON | 3.186.939 RON | 752.541 RON | 460.683 RON | 1.175.482 RON | 1.251.015 RON | 1.316.767 RON | 1.052.340 RON | 1.249.368 RON | 1.176.152 RON | 1.008.569 RON | 850.137 RON | 858.226 RON | 442.990 RON | 324.056 RON | 320.623 RON |
| Stocuri | 22.512 RON | 33.351 RON | 41.502 RON | 15.810 RON | 19.807 RON | 18.085 RON | 20.449 RON | 21.668 RON | 22.817 RON | 28.754 RON | 22.491 RON | 26.832 RON | 15.535 RON | 15.791 RON | 15.269 RON | 19.275 RON | 38.840 RON | 20.461 RON |
| Creante | 20.550 RON | 248.517 RON | 67.507 RON | 47.763 RON | 30.351 RON | 68.296 RON | 53.703 RON | 53.286 RON | 49.060 RON | 47.695 RON | 50.501 RON | 74.651 RON | 41.862 RON | 51.288 RON | 107.619 RON | 29.870 RON | 3.908 RON | 23.425 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.332.618 RON | 3.349.025 RON | 3.613.880 RON | 3.123.366 RON | 702.383 RON | 374.302 RON | 1.101.330 RON | 1.176.061 RON | 1.244.890 RON | 975.891 RON | 1.176.376 RON | 1.074.669 RON | 951.172 RON | 783.058 RON | 735.338 RON | 393.845 RON | 281.308 RON | 276.737 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.392 RON | 2.358 RON | 3.090 RON | — | — | 749 RON | 836 RON | 2.222 RON | 3.720 RON | 2.204 RON | 4.052 RON | 2.489 RON | — | 61.520 RON | — | — | 430 RON | 2.475 RON |
| Datorii totale | 3.928.291 RON | 3.901.949 RON | 3.833.112 RON | 3.737.047 RON | 3.715.733 RON | 3.654.906 RON | 3.740.845 RON | 3.737.086 RON | 3.761.704 RON | 3.695.655 RON | 3.713.234 RON | 3.769.477 RON | 3.894.572 RON | 4.014.688 RON | 4.045.011 RON | 3.555.148 RON | 3.361.627 RON | 2.851.791 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 3.371 RON | 7.417 RON | 11.463 RON | — | — | 345 RON | 1.378 RON | 2.412 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.348.058 RON | 2.729.480 RON | 2.383.022 RON | 1.978.475 RON | -314.767 RON | -428.730 RON | 346.162 RON | 595.524 RON | 791.742 RON | 709.064 RON | 803.433 RON | 853.570 RON | 869.531 RON | 903.580 RON | 416.565 RON | -211.561 RON | -310.242 RON | -103.556 RON |
| Capital subscris varsat | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON | 1.886.645 RON |
| Nr. mediu salariati | 45 | 47 | 45 | 42 | 36 | 44 | 56 | 56 | 59 | 65 | 62 | 61 | 49 | 52 | 40 | 39 | 33 | 41 |
18 contracte atribuite, in valoare de 34.915.345 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
18 contracte
34.915.345 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 15:59).