ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 51% |
| persoanănu mai e administrator | 49% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Respinge cererea privind emiterea unei ordonan?e de plată formulată de creditoarea Instaservice S.A., în contradictoriu cu debitoarea Proiect-Construct Regiunea Transilvania S.R.L, ca neîntemeiată. Cu drept de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare, la Judecătoria Oradea. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 16.06.2026.
În vederea depunerii înscrisurilor solicitate OCPI
În vederea studierii întâmpinării depuse de OCPI şi a notelor depuse de pârâtul UAT Sâncraiu de Mureş, precum şi pentru depunerea înscrisurilor solicitate OCPI
În vederea introducerii în cauză de noi părţi şi comunicarea cererii modificatoare
Amână judecarea cauzei fără a dispune alte măsuri, în temeiul art. 3 din Hotărârea nr. 3 din data de 26 august 2025 a Adunării generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Târgu Mure? coroborată cu Procesul verbal nr.1/ 08.09.2025 al Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Târgu-Mure?, având în vedere ?i Hotărârea Adunării generale a SNGJ Dicasterial din data de 27 august 2025.
În baza art. 200 alin. (4) C. proc. civ., anulează cererea dedusă judecă?ii, formulată de reclamantul ...Cu drept de cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de reexaminare se depune la Judecătoria Târgu Mure?. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 15.10.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.985.846 RON | 203.276 RON | 1.277.901 RON | 1.367.839 RON | 362.151 RON | 449.666 RON | 10 |
| 2024 | 1.144.873 RON | 66.001 RON | 1.851.099 RON | 1.242.173 RON | 784.199 RON | 203.147 RON | 7 |
| 2023 | 1.036.929 RON | 47.607 RON | 1.490.972 RON | 1.312.539 RON | 558.566 RON | 376.591 RON | 7 |
| 2022 | 4.066.366 RON | 68.890 RON | 1.716.081 RON | 1.309.956 RON | 739.268 RON | 328.985 RON | 6 |
| 2021 | 1.440.661 RON | 711.667 RON | 1.815.320 RON | 1.320.723 RON | 753.872 RON | 260.094 RON | 5 |
| 2020 | 1.348.381 RON | -91.310 RON | 2.695.335 RON | 1.336.137 RON | 962.053 RON | -451.573 RON | 3 |
| 2019 | 1.188.661 RON | 60.366 RON | 2.695.574 RON | 1.335.419 RON | 1.065.369 RON | -360.263 RON | 3 |
| 2018 | 1.599.061 RON | -712.345 RON | 2.888.313 RON | 1.512.446 RON | 1.067.236 RON | -420.629 RON | 17 |
| 2017 | 446.222 RON | -587.455 RON | 2.135.236 RON | 1.710.520 RON | 968.507 RON | 291.717 RON | 14 |
| 2016 | 1.725.895 RON | -988.345 RON | 2.309.140 RON | 2.132.487 RON | 1.339.039 RON | 750.972 RON | 27 |
| 2015 | 3.885.687 RON | -1.271.800 RON | 3.609.564 RON | 2.702.565 RON | 3.419.048 RON | 1.739.317 RON | 40 |
| 2014 | 7.762.347 RON | -745.508 RON | 1.373.968 RON | 3.272.091 RON | 2.180.697 RON | 3.029.117 RON | 45 |
| 2013 | 13.397.505 RON | 1.629.303 RON | 3.103.626 RON | 2.244.378 RON | 5.170.764 RON | 3.771.382 RON | 44 |
| 2012 | 3.096.283 RON | 40.670 RON | 726.401 RON | 2.110.661 RON | 2.007.313 RON | 2.702.079 RON | 48 |
| 2011 | 12.145.910 RON | 937.836 RON | 1.403.990 RON | 1.735.779 RON | 3.557.366 RON | 2.711.520 RON | 55 |
| 2010 | 3.023.813 RON | 77.095 RON | 1.102.851 RON | 1.598.816 RON | 1.834.802 RON | 2.035.719 RON | 52 |
| 2009 | 6.694.881 RON | 207.581 RON | 677.458 RON | 1.832.265 RON | 1.518.610 RON | 2.148.624 RON | 69 |
| 2008 | 8.650.912 RON | 270.059 RON | 829.115 RON | 1.995.712 RON | 1.359.070 RON | 1.981.043 RON | 76 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.985.846 RON | 1.144.873 RON | 1.036.929 RON | 4.066.366 RON | 1.440.661 RON | 1.348.381 RON | 1.188.661 RON | 1.599.061 RON | 446.222 RON | 1.725.895 RON | 3.885.687 RON | 7.762.347 RON | 13.397.505 RON | 3.096.283 RON | 12.145.910 RON | 3.023.813 RON | 6.694.881 RON | 8.650.912 RON |
| Venituri totale | 2.990.298 RON | 1.271.322 RON | 1.036.993 RON | 4.066.381 RON | 2.353.542 RON | 1.359.656 RON | 1.293.390 RON | 1.728.449 RON | 628.837 RON | 1.661.594 RON | 4.472.364 RON | 7.891.905 RON | 13.064.178 RON | 3.858.606 RON | 11.783.774 RON | 3.655.347 RON | 6.765.036 RON | 8.779.996 RON |
| Cheltuieli totale | 2.776.746 RON | 1.202.537 RON | 989.386 RON | 3.997.491 RON | 1.641.875 RON | 1.450.966 RON | 1.233.024 RON | 2.439.735 RON | 1.216.292 RON | 2.649.939 RON | 5.744.164 RON | 8.637.413 RON | 11.265.951 RON | 3.817.936 RON | 10.566.243 RON | 3.551.211 RON | 6.519.996 RON | 8.459.198 RON |
| Profit brut | 213.552 RON | 68.785 RON | 47.607 RON | 68.890 RON | 711.667 RON | 0 RON | 60.366 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.798.227 RON | 40.670 RON | 1.217.531 RON | 104.136 RON | 245.040 RON | 320.798 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 91.310 RON | 0 RON | 711.286 RON | 587.455 RON | 988.345 RON | 1.271.800 RON | 745.508 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 203.276 RON | 66.001 RON | 47.607 RON | 68.890 RON | 711.667 RON | 0 RON | 60.366 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.629.303 RON | 40.670 RON | 937.836 RON | 77.095 RON | 207.581 RON | 270.059 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 91.310 RON | 0 RON | 712.345 RON | 587.455 RON | 988.345 RON | 1.271.800 RON | 745.508 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.367.839 RON | 1.242.173 RON | 1.312.539 RON | 1.309.956 RON | 1.320.723 RON | 1.336.137 RON | 1.335.419 RON | 1.512.446 RON | 1.710.520 RON | 2.132.487 RON | 2.702.565 RON | 3.272.091 RON | 2.244.378 RON | 2.110.661 RON | 1.735.779 RON | 1.598.816 RON | 1.832.265 RON | 1.995.712 RON |
| Active circulante | 362.151 RON | 784.199 RON | 558.566 RON | 739.268 RON | 753.872 RON | 962.053 RON | 1.065.369 RON | 1.067.236 RON | 968.507 RON | 1.339.039 RON | 3.419.048 RON | 2.180.697 RON | 5.170.764 RON | 2.007.313 RON | 3.557.366 RON | 1.834.802 RON | 1.518.610 RON | 1.359.070 RON |
| Stocuri | 26.220 RON | 522.891 RON | 259.439 RON | 259.354 RON | 447.601 RON | 267.728 RON | 272.395 RON | 293.392 RON | 310.685 RON | 321.002 RON | 739.861 RON | 370.017 RON | 849.788 RON | 758.476 RON | 351.141 RON | 726.953 RON | 234.541 RON | 174.572 RON |
| Creante | 326.461 RON | 73.337 RON | 150.342 RON | 372.969 RON | 233.139 RON | 669.361 RON | 622.476 RON | 733.341 RON | 574.830 RON | 972.651 RON | 2.629.374 RON | 1.525.705 RON | 3.357.020 RON | 1.112.920 RON | 806.086 RON | 894.913 RON | 630.859 RON | 879.520 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.470 RON | 187.971 RON | 148.785 RON | 106.945 RON | 73.132 RON | 24.964 RON | 170.498 RON | 40.503 RON | 82.992 RON | 45.386 RON | 28.573 RON | 214.075 RON | 293.056 RON | 135.917 RON | 400.139 RON | 212.936 RON | 153.210 RON | 304.978 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.735 RON | 32.032 RON | 616 RON | 0 RON | 4.977 RON | 4.977 RON | 4.977 RON | 4.977 RON | 15.582 RON | 50.770 RON | 40.606 RON | 28.878 RON | 12.516 RON | 16.347 RON | 13.642 RON | 12.276 RON | 7.430 RON | 795 RON |
| Datorii totale | 1.277.901 RON | 1.851.099 RON | 1.490.972 RON | 1.716.081 RON | 1.815.320 RON | 2.695.335 RON | 2.695.574 RON | 2.888.313 RON | 2.135.236 RON | 2.309.140 RON | 3.609.564 RON | 1.373.968 RON | 3.103.626 RON | 726.401 RON | 1.403.990 RON | 1.102.851 RON | 677.458 RON | 829.115 RON |
| Provizioane | 4.158 RON | 4.158 RON | 4.158 RON | 4.158 RON | 4.158 RON | 59.405 RON | 59.405 RON | 59.405 RON | 96.016 RON | 108.003 RON | 263.120 RON | 274.207 RON | 552.650 RON | 702.039 RON | 1.187.067 RON | 294.606 RON | 508.646 RON | 509.353 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 11.049 RON | 57.570 RON | 171.640 RON | 354.181 RON | 550.218 RON | 804.374 RON | — | 3.802 RON | 4.210 RON | 12.718 RON | 23.577 RON | 36.066 RON |
| Capitaluri proprii | 449.666 RON | 203.147 RON | 376.591 RON | 328.985 RON | 260.094 RON | -451.573 RON | -360.263 RON | -420.629 RON | 291.717 RON | 750.972 RON | 1.739.317 RON | 3.029.117 RON | 3.771.382 RON | 2.702.079 RON | 2.711.520 RON | 2.035.719 RON | 2.148.624 RON | 1.981.043 RON |
| Capital subscris varsat | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 121.800 RON | 121.800 RON | 121.800 RON | 121.800 RON | 121.800 RON | 121.800 RON | 121.800 RON | 121.800 RON | 121.800 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 7 | 7 | 6 | 5 | 3 | 3 | 17 | 14 | 27 | 40 | 45 | 44 | 48 | 55 | 52 | 69 | 76 |
43 de contracte atribuite, in valoare de 40.250.888 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.463.845 lei.
Achizitii directe
20 de contracte
1.463.825 lei
Licitatii publice
18 contracte
38.065.891 lei
Achizitii offline
5 contracte
721.172 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 10:56).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
CRITO PROD SRLCUI 6534482 | 12 | 4 | 1 | — | vezi ↗ |
MULTIPRACTIC SRLCUI 18546820 | 4 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
TEOVAL & CO. SRLCUI 30516918 | 10 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
ALROSEL PROJECT SRLCUI 37969398 | 13 | 2 | 0 | Da | vezi ↗ |
TIBPET SRLCUI 14340517 | 2 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 17 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
PROCONS GROUP SRLCUI 24080694 | 8 | ofertant · l-a avut subcontractant | 8 | — | vezi ↗ |
| 9 | ofertant · l-a avut subcontractant | 7 | Da | vezi ↗ | |
ALROSEL PROJECT SRLCUI 37969398 | 13 | ofertant · l-a avut subcontractant | 7 | Da | vezi ↗ |
TEOVAL & CO. SRLCUI 30516918 | 10 | ofertant · l-a avut subcontractant | 7 | — | vezi ↗ |
DRILLING EQUIPMENT SRLCUI 25705520 | 11 | ofertant · l-a avut subcontractant | 5 | Da | vezi ↗ |
CRITO PROD SRLCUI 6534482 | 12 | co-subcontractant | 8 | — | vezi ↗ |
ELECTROGAL SOLUTIONS S.R.L.CUI 44119080 | 7 | co-subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
| 6 | co-subcontractant | 6 | — | vezi ↗ | |
SIXENSE SOLUTIONS S.R.L.CUI 42870039 | 5 | co-subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
KRONLIFT SRLCUI 28428580 | 4 | co-subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 143 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.