ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
bl. B1-2 Țigarete2, parter
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Ia act de renunţarea la judecata cererii având ca obiect „plângere împotriva rezoluţiei ORC”, formulată de reclamanta Direcţia Generală Regională a Finanţelor Publice Iaşi - Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava, în contradictoriu cu pârâţii SC FIORINO SRL şi O.N.R.C. – OFICIUL REGISTRULUI COMERŢULUI DE PE LÂNGĂ TRIBUNALUL SUCEAVA. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicarea hotărârii. Cererea de recurs se depune, sub sancţiunea nulităţii, la Tribunalul Suceava. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, data de 17 IUNIE 2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | -3 RON | 122.431 RON | — | 416 RON | -122.015 RON | — |
| 2012 | 26.889 RON | -27.636 RON | 122.493 RON | — | 481 RON | -122.012 RON | 3 |
| 2011 | 93.102 RON | -29.828 RON | 124.365 RON | 29.436 RON | 553 RON | -94.376 RON | 3 |
| 2010 | 105.797 RON | -20.936 RON | 96.394 RON | 29.436 RON | 2.410 RON | -64.548 RON | 3 |
| 2009 | 116.705 RON | -23.580 RON | 85.691 RON | 29.436 RON | 12.643 RON | -43.612 RON | 1 |
| 2008 | 152.094 RON | -42.891 RON | 114.529 RON | 29.436 RON | 24.060 RON | -61.033 RON | 2 |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 26.889 RON | 93.102 RON | 105.797 RON | 116.705 RON | 152.094 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 27.322 RON | 93.102 RON | 105.798 RON | 116.705 RON | 152.094 RON |
| Cheltuieli totale | 3 RON | 54.958 RON | 122.930 RON | 123.509 RON | 137.418 RON | 194.985 RON |
| Pierdere bruta | 3 RON | 27.636 RON | 29.828 RON | 17.711 RON | 20.713 RON | 42.891 RON |
| Pierdere neta | 3 RON | 27.636 RON | 29.828 RON | 20.936 RON | 23.580 RON | 42.891 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 29.436 RON | 29.436 RON | 29.436 RON | 29.436 RON |
| Active circulante | 416 RON | 481 RON | 553 RON | 2.410 RON | 12.643 RON | 24.060 RON |
| Stocuri | — | — | -2.852 RON | -1.135 RON | 10.006 RON | 22.048 RON |
| Creante | 416 RON | 416 RON | 3.123 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 65 RON | 282 RON | 1.545 RON | 637 RON | 12 RON |
| Datorii totale | 122.431 RON | 122.493 RON | 124.365 RON | 96.394 RON | 85.691 RON | 114.529 RON |
| Capitaluri proprii | -122.015 RON | -122.012 RON | -94.376 RON | -64.548 RON | -43.612 RON | -61.033 RON |
| Capital subscris varsat | 41.200 RON | 41.200 RON | 41.200 RON | 41.200 RON | 41.200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 |