ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
bl. 5, spațiu subînchiriat de la S.C. IMPACT PLUS - S.R.L., Vaslui
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
În temeiul art. 346 alin. 1 Cod procedură penală, constată legalitatea sesizării instanţei cu Rechizitoriul nr. 1584/120/P/2024 din data de 10.03.2026 al Parchetului de pe langă JUDECĂTORIA ROMAN , a administrării probelor şi a efectuării actelor de urmărire penală în cauza privind pe inculpatul URSARU MARIUS , cercetate sub aspectul săvâr?irii infracţiunii de însuşirea bunului găsit sau ajuns din eroare la făptuitor, prev. şi ped. de art. 243 alin. 2 Cod penal în dauna persoanei vătămate Dominte Petronela Dispune începerea judecă?ii în dosarul nr. 2162/291/2026/a1 privind pe inculpatul URSARU MARIUS. În temeiul art. 346 alin. 1 Cod procedură penală, prezenta încheiere se comunică, de îndată, procurorului, persoanelor vătămate precum ?i inculpatului. Cheltuielile judiciare avansate de stat se vor stabili odată cu fondul cauzei. Cu drept de contestaţie în termen de 3 zile de la comunicare. Pronunţată în camera de consiliu azi, 09.06.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 169.497 RON | 1.357.044 RON | 15.529.624 RON | 263.047 RON | 15.849.212 RON | 582.635 RON | 24 |
| 2024 | 158.780 RON | 1.761.416 RON | 15.284.184 RON | 220.204 RON | 15.646.615 RON | 582.635 RON | 24 |
| 2023 | 248.278 RON | 2.493.775 RON | 11.832.819 RON | 230.963 RON | 14.673.075 RON | 3.071.219 RON | 25 |
| 2022 | 292.954 RON | 2.554.449 RON | 13.562.205 RON | 247.724 RON | 13.551.925 RON | 237.444 RON | 23 |
| 2021 | 317.469 RON | 2.227.901 RON | 9.435.494 RON | 249.190 RON | 11.651.649 RON | 2.465.345 RON | 23 |
| 2020 | 297.265 RON | 1.703.962 RON | 8.335.948 RON | 240.227 RON | 10.037.127 RON | 1.941.406 RON | 24 |
| 2019 | 474.167 RON | 2.382.749 RON | 6.559.369 RON | 265.534 RON | 8.914.028 RON | 2.620.193 RON | 26 |
| 2018 | 489.626 RON | 2.151.427 RON | 3.259.795 RON | 262.728 RON | 7.392.597 RON | 4.395.530 RON | 25 |
| 2017 | 441.593 RON | 2.006.659 RON | 4.477.138 RON | 101.707 RON | 6.619.534 RON | 2.244.103 RON | 23 |
| 2016 | 397.018 RON | 1.458.505 RON | 1.640.090 RON | 94.071 RON | 5.506.889 RON | 3.960.870 RON | 23 |
| 2015 | 396.524 RON | 1.984.542 RON | 159.732 RON | 94.990 RON | 4.544.626 RON | 4.479.884 RON | 21 |
| 2014 | 349.440 RON | 1.398.726 RON | 173.696 RON | 92.272 RON | 3.198.935 RON | 3.117.511 RON | 18 |
| 2013 | 286.620 RON | 1.111.806 RON | 268.455 RON | 104.283 RON | 2.445.457 RON | 2.281.285 RON | 16 |
| 2012 | 216.225 RON | 840.742 RON | 56.378 RON | 95.836 RON | 1.930.021 RON | 1.969.479 RON | 15 |
| 2011 | 154.041 RON | 610.326 RON | 85.460 RON | 15.809 RON | 1.423.388 RON | 1.353.737 RON | 14 |
| 2010 | 125.286 RON | 333.642 RON | 218.826 RON | 13.254 RON | 1.073.983 RON | 868.411 RON | 12 |
| 2009 | 129.770 RON | 225.679 RON | 183.688 RON | 12.474 RON | 805.982 RON | 634.768 RON | 12 |
| 2008 | 87.636 RON | 326.226 RON | 142.757 RON | 30.347 RON | 677.750 RON | 565.340 RON | 12 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 169.497 RON | 158.780 RON | 248.278 RON | 292.954 RON | 317.469 RON | 297.265 RON | 474.167 RON | 489.626 RON | 441.593 RON | 397.018 RON | 396.524 RON | 349.440 RON | 286.620 RON | 216.225 RON | 154.041 RON | 125.286 RON | 129.770 RON | 87.636 RON |
| Venituri totale | 5.887.210 RON | 5.481.646 RON | 7.008.612 RON | 6.581.133 RON | 5.725.148 RON | 4.252.429 RON | 5.682.227 RON | 4.987.794 RON | 4.471.383 RON | 3.963.339 RON | 3.870.104 RON | 2.926.744 RON | 2.611.311 RON | 2.004.141 RON | 1.440.326 RON | 944.777 RON | 818.718 RON | 868.092 RON |
| Cheltuieli totale | 4.286.144 RON | 3.384.081 RON | 4.040.794 RON | 3.550.539 RON | 3.082.130 RON | 2.279.732 RON | 2.848.185 RON | 2.786.489 RON | 2.084.249 RON | 2.229.006 RON | 1.508.442 RON | 1.269.394 RON | 1.295.586 RON | 1.008.743 RON | 718.699 RON | 541.216 RON | 548.102 RON | 479.248 RON |
| Profit brut | 1.601.066 RON | 2.097.565 RON | 2.967.818 RON | 3.030.594 RON | 2.643.018 RON | 1.972.697 RON | 2.834.042 RON | 2.201.305 RON | 2.387.134 RON | 1.734.333 RON | 2.361.662 RON | 1.657.350 RON | 1.315.725 RON | 995.398 RON | 721.627 RON | 403.561 RON | 270.616 RON | 388.844 RON |
| Profit net | 1.357.044 RON | 1.761.416 RON | 2.493.775 RON | 2.554.449 RON | 2.227.901 RON | 1.703.962 RON | 2.382.749 RON | 2.151.427 RON | 2.006.659 RON | 1.458.505 RON | 1.984.542 RON | 1.398.726 RON | 1.111.806 RON | 840.742 RON | 610.326 RON | 333.642 RON | 225.679 RON | 326.226 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 263.047 RON | 220.204 RON | 230.963 RON | 247.724 RON | 249.190 RON | 240.227 RON | 265.534 RON | 262.728 RON | 101.707 RON | 94.071 RON | 94.990 RON | 92.272 RON | 104.283 RON | 95.836 RON | 15.809 RON | 13.254 RON | 12.474 RON | 30.347 RON |
| Active circulante | 15.849.212 RON | 15.646.615 RON | 14.673.075 RON | 13.551.925 RON | 11.651.649 RON | 10.037.127 RON | 8.914.028 RON | 7.392.597 RON | 6.619.534 RON | 5.506.889 RON | 4.544.626 RON | 3.198.935 RON | 2.445.457 RON | 1.930.021 RON | 1.423.388 RON | 1.073.983 RON | 805.982 RON | 677.750 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 98 RON | — | — | — | 980 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 117.966 RON | 117.457 RON | 474.112 RON | 360.925 RON | 171.843 RON | 134.088 RON | 163.867 RON | 116.446 RON | 802.534 RON | 365.977 RON | 131.329 RON | 130.781 RON | 45.135 RON | 317.262 RON | 56.145 RON | — | 3 RON | 9.085 RON |
| Casa si conturi la banci | 15.731.246 RON | 15.529.158 RON | 14.198.963 RON | 13.191.000 RON | 11.479.806 RON | 9.903.039 RON | 8.750.161 RON | 7.276.151 RON | 5.816.902 RON | 5.140.912 RON | 4.413.297 RON | 3.068.154 RON | 2.399.342 RON | 1.612.759 RON | 1.367.243 RON | 1.073.983 RON | 805.979 RON | 668.665 RON |
| Datorii totale | 15.529.624 RON | 15.284.184 RON | 11.832.819 RON | 13.562.205 RON | 9.435.494 RON | 8.335.948 RON | 6.559.369 RON | 3.259.795 RON | 4.477.138 RON | 1.640.090 RON | 159.732 RON | 173.696 RON | 268.455 RON | 56.378 RON | 85.460 RON | 218.826 RON | 183.688 RON | 142.757 RON |
| Capitaluri proprii | 582.635 RON | 582.635 RON | 3.071.219 RON | 237.444 RON | 2.465.345 RON | 1.941.406 RON | 2.620.193 RON | 4.395.530 RON | 2.244.103 RON | 3.960.870 RON | 4.479.884 RON | 3.117.511 RON | 2.281.285 RON | 1.969.479 RON | 1.353.737 RON | 868.411 RON | 634.768 RON | 565.340 RON |
| Capital subscris varsat | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 24 | 24 | 25 | 23 | 23 | 24 | 26 | 25 | 23 | 23 | 21 | 18 | 16 | 15 | 14 | 12 | 12 | 12 |