Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.352.336 RON | 82.488 RON | 335.051 RON | 299.888 RON | 208.711 RON | 173.548 RON | 6 |
| 2024 | 1.322.854 RON | 143.192 RON | 186.142 RON | 93.197 RON | 327.197 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 234.252 RON |
| 5 |
| 2023 | 1.298.644 RON | 145.899 RON | 34.601 RON | 103.156 RON | 168.404 RON | 236.959 RON | 5 |
| 2022 | 1.350.119 RON | 170.325 RON | 271.474 RON | 248.545 RON | 284.314 RON | 261.385 RON | 7 |
| 2021 | 1.415.663 RON | 171.241 RON | 171.941 RON | 275.309 RON | 158.933 RON | 262.301 RON | 7 |
| 2020 | 1.327.978 RON | 192.784 RON | 179.069 RON | 299.648 RON | 163.265 RON | 283.844 RON | 7 |
| 2019 | 1.621.226 RON | 165.846 RON | 173.824 RON | 289.670 RON | 157.307 RON | 273.153 RON | 9 |
| 2018 | 1.805.647 RON | 260.566 RON | 133.259 RON | 320.970 RON | 180.162 RON | 367.873 RON | 10 |
| 2017 | 1.635.655 RON | 215.030 RON | 453.420 RON | 344.913 RON | 215.814 RON | 107.307 RON | 10 |
| 2016 | 1.645.946 RON | 215.068 RON | 202.717 RON | 376.491 RON | 188.651 RON | 320.891 RON | 9 |
| 2015 | 1.460.428 RON | 136.211 RON | 187.945 RON | 344.587 RON | 206.596 RON | 273.376 RON | 8 |
| 2014 | 1.313.557 RON | 76.397 RON | 310.282 RON | 373.112 RON | 193.728 RON | 181.836 RON | 9 |
| 2013 | 1.394.502 RON | 75.150 RON | 305.652 RON | 377.752 RON | 177.575 RON | 180.589 RON | 9 |
| 2012 | 1.442.206 RON | 16.987 RON | 379.989 RON | 459.706 RON | 163.289 RON | 169.414 RON | 10 |
| 2011 | 1.671.580 RON | 35.008 RON | 174.055 RON | 231.817 RON | 185.109 RON | 186.875 RON | 12 |
| 2010 | 1.725.369 RON | 50.296 RON | 213.590 RON | 249.383 RON | 187.403 RON | 202.163 RON | 11 |
| 2009 | 1.791.153 RON | 49.943 RON | 264.571 RON | 327.914 RON | 176.046 RON | 239.389 RON | 12 |
| 2008 | 2.102.330 RON | 109.374 RON | 268.892 RON | 369.351 RON | 198.132 RON | 298.820 RON | 13 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.352.336 RON | 1.322.854 RON | 1.298.644 RON | 1.350.119 RON | 1.415.663 RON | 1.327.978 RON | 1.621.226 RON | 1.805.647 RON | 1.635.655 RON | 1.645.946 RON | 1.460.428 RON | 1.313.557 RON | 1.394.502 RON | 1.442.206 RON | 1.671.580 RON | 1.725.369 RON | 1.791.153 RON | 2.102.330 RON |
| Venituri totale | 1.385.028 RON | 1.348.802 RON | 1.444.727 RON | 1.369.609 RON | 1.434.324 RON | 1.413.578 RON | 1.640.715 RON | 1.812.007 RON | 1.635.722 RON | 1.645.950 RON | 1.460.433 RON | 1.321.952 RON | 1.395.526 RON | 1.461.785 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.287.201 RON | 1.178.982 RON | 1.284.670 RON | 1.186.085 RON | 1.249.673 RON | 1.207.743 RON | 1.458.460 RON | 1.533.065 RON | 1.403.885 RON | 1.391.860 RON | 1.300.997 RON | 1.236.288 RON | 1.305.183 RON | 1.440.442 RON | ||||
| Profit brut | 97.827 RON | 169.820 RON | 160.057 RON | 183.524 RON | 184.651 RON | 205.835 RON | 182.255 RON | 278.942 RON | 231.837 RON | 254.090 RON | 159.436 RON | 85.664 RON | 90.343 RON | 21.343 RON | ||||
| Profit net | 82.488 RON | 143.192 RON | 145.899 RON | 170.325 RON | 171.241 RON | 192.784 RON | 165.846 RON | 260.566 RON | 215.030 RON | 215.068 RON | 136.211 RON | 76.397 RON | 75.150 RON | 16.987 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 299.888 RON | 93.197 RON | 103.156 RON | 248.545 RON | 275.309 RON | 299.648 RON | 289.670 RON | 320.970 RON | 344.913 RON | 376.491 RON | 344.587 RON | 373.112 RON | 377.752 RON | 459.706 RON | ||||
| Active circulante | 208.711 RON | 327.197 RON | 168.404 RON | 284.314 RON | 158.933 RON | 163.265 RON | 157.307 RON | 180.162 RON | 215.814 RON | 188.651 RON | 206.596 RON | 193.728 RON | 177.575 RON | 163.289 RON | ||||
| Stocuri | 71.388 RON | 67.321 RON | 74.484 RON | 69.621 RON | 75.537 RON | 73.712 RON | 90.299 RON | 114.871 RON | 134.005 RON | 119.131 RON | 117.439 RON | 124.087 RON | 119.425 RON | 133.761 RON | ||||
| Creante | 100.660 RON | 219.638 RON | 28.588 RON | 176.443 RON | 51.455 RON | 59.288 RON | 23.387 RON | 17.921 RON | 51.559 RON | 31.549 RON | 28.020 RON | 53.391 RON | 32.509 RON | 25.384 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 36.663 RON | 40.238 RON | 65.332 RON | 38.250 RON | 31.941 RON | 30.265 RON | 43.621 RON | 47.370 RON | 30.250 RON | 37.971 RON | 61.137 RON | 16.250 RON | 25.641 RON | 4.144 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 335.051 RON | 186.142 RON | 34.601 RON | 271.474 RON | 171.941 RON | 179.069 RON | 173.824 RON | 133.259 RON | 453.420 RON | 202.717 RON | 187.945 RON | 310.282 RON | 305.652 RON | 379.989 RON | ||||
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 41.507 RON | 89.862 RON | 74.722 RON | 69.086 RON | 73.592 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 27 RON | — | — | — | — | — | |||
| Capitaluri proprii | 173.548 RON | 234.252 RON | 236.959 RON | 261.385 RON | 262.301 RON | 283.844 RON | 273.153 RON | 367.873 RON | 107.307 RON | 320.891 RON | 273.376 RON | 181.836 RON | 180.589 RON | 169.414 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 960 RON | 960 RON | 960 RON | 960 RON | 960 RON | 960 RON | 960 RON | 960 RON | 960 RON | 960 RON | — | 960 RON | 960 RON | 960 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 6 | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 9 | 10 | 10 | 9 | 8 | 9 | 9 | 10 | 12 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 1.686.927 RON |
| 1.742.102 RON |
| 1.825.733 RON |
| 2.151.407 RON |
| 1.643.350 RON |
| 1.679.255 RON |
| 1.765.014 RON |
| 2.021.010 RON |
| 43.577 RON |
| 62.847 RON |
| 60.719 RON |
| 130.397 RON |
| 35.008 RON |
| 50.296 RON |
| 49.943 RON |
| 109.374 RON |
| 231.817 RON |
| 249.383 RON |
| 327.914 RON |
| 369.351 RON |
| 185.109 RON |
| 187.403 RON |
| 176.046 RON |
| 198.132 RON |
| 147.438 RON |
| 158.123 RON |
| 162.101 RON |
| 166.225 RON |
| 35.126 RON |
| 21.452 RON |
| 10.974 RON |
| 30.097 RON |
| 2.545 RON |
| 7.828 RON |
| 2.971 RON |
| 1.810 RON |
| — |
| — |
| 229 RON |
| 174.055 RON |
| 213.590 RON |
| 264.571 RON |
| 268.892 RON |
| 55.996 RON |
| 21.033 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 186.875 RON |
| 202.163 RON |
| 239.389 RON |
| 298.820 RON |
| 400 RON |
| 400 RON |
| 400 RON |
| 400 RON |
| 11 |
| 12 |
| 13 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Pentru lipsa răspunsului la adresa instanţei
Dec. Admite apelul. Schimbă în parte sentinţa în sensul că: Reduce cheltuielile de judecată la prima instanţă la 2500 lei. Menţine restul dispoziţiilor sentinţei. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, la data de 23.06.2026.
Ia act de renunţarea reclamantei la judecata petitelor privind plata accesorilor (inflaţia, dobândă legală penalizatoare). Respinge cererea ca rămasă fără obiect. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 5165 lei, reprezentând cheltuieli de judecată. Cu apel în termen de 30 zile de la comunicare, ce se va depune la Tribunalul Olt, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată azi, 22.01.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor Tribunalului Olt nr. 3/26.08.2025, potrivit căreia Tribunalul Olt a hotărât care anume cauze sunt urgente si vor fi soluţionate şi reţinând că obiectul prezentei cauze nu se circumscrie cauzelor urgente prev. la art. 3 din Hotărâre, va amâna judecarea cauzei la data de 22.01.2026, ora 09:30.
Fara termene inregistrate.
Respinge cererea de chemare în judecată, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cerea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 3 Bucure?ti. Pronun?ată astăzi, 16.12.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 16.12.2025. Pronunţată în şedinţa din camera de consiliu astăzi, 02.12.2025.
In baza Hotarârii nr. 4/27.08.2025, a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Sector 3 Bucure?ti, dispune amânarea solu?ionării prezentei cauze până la reluarea activitătii de judecată.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 09.09.2025.
10 contracte atribuite, in valoare de 13.159 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.468 lei.
Achizitii directe
1 contract
1.467 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
11.692 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 02:38).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.