ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
sectorul 1, etaj, camera 15
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite contestaţia debitoarei. Respinge cererea de deschidere a procedurii insolvenţei formulata de creditorul TINMAR ENERGY SA, astfel cum au fost precizată, ca neîntemeiată. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare conform C.proc.civ., ce va fi depus la Tribunalul Bucureşti Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 19.05.2025
Admite cererea. Ordonă debitoarei ca, în termen de 15 zile de la comunicarea prezentei hotărâri, să plătească creditoarei suma de 31.992,10 lei. Obligă debitoarea să plătească creditoarei cheltuieli de judecată în valoare de 200 lei. Executorie. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare, cererea în anulare urmând a se depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei, azi, 20.03.2025.
Amână pronunţarea la data de 20.03.2025 Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 05.03.2025.
Admite cererea de valoare redusă formulată de reclamanta Coface România Services SRL, în contradictoriu cu pârâta MGC International Investments SRL. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 2.449,41 lei cu titlu de debit principal, reprezentând contravaloarea serviciilor neachitate. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 200 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând contravaloarea taxei judiciare de timbru. Executorie de drept. Cu drept de a formula apel în termen de 30 de zile de la comunicarea sentinţei. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 2, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei 18.02.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 18.02.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 11.02.2025.
Respinge cererea de emitere a ordonan?ei de plată formulată de creditoarea BHD Chicken S.R.L., în contradictoriu cu debitoarea MGC International Investments S.R.L., ca neîntemeiată. Respinge cererea de obligare a debitoarei la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Topoloveni. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 30.07.2024.
Respinge ca neîntemeiată cererea formulată de creditoarea ENGIE ROMÂNIA S.A. în contradictoriu cu debitoarea MGC INTERNATIONAL INVESTMENTS S.R.L.. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare, cerere în anulare care se depune la Judecătoria Topoloveni, judeţul Argeş. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 19.04.2024, la sediul Judecătoriei Topoloveni, judeţul Argeş.
Amână pronunţarea asupra cauzei la data de 19.04.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.458 RON | -2.369.495 RON | 41.070.251 RON | 7.023.629 RON | 24.549.136 RON | -9.497.486 RON | 2 |
| 2024 | 109.071 RON | -1.814.148 RON | 40.963.393 RON | 7.251.061 RON | 27.007.237 RON | -6.705.095 RON | 3 |
| 2023 | 3.290.551 RON | -5.497.158 RON | 40.768.499 RON | 7.527.861 RON | 28.534.242 RON | -5.233.339 RON | 5 |
| 2022 | 21.907.059 RON | -2.716.284 RON | 53.993.810 RON | 10.379.638 RON | 44.404.934 RON | 263.819 RON | 39 |
| 2021 | 19.179.581 RON | 64.245 RON | 35.409.594 RON | 11.553.367 RON | 28.480.666 RON | 4.624.439 RON | 43 |
| 2020 | 27.406.661 RON | 48.566 RON | 35.668.119 RON | 13.151.634 RON | 27.076.679 RON | 4.560.194 RON | 64 |
| 2019 | 33.531.854 RON | 350.875 RON | 37.130.904 RON | 14.640.073 RON | 27.353.334 RON | 4.862.503 RON | 108 |
| 2018 | 38.335.714 RON | 98.449 RON | 39.500.971 RON | 15.987.097 RON | 29.030.408 RON | 5.516.534 RON | 141 |
| 2017 | 46.811.520 RON | 150.359 RON | 40.728.714 RON | 19.403.675 RON | 27.407.831 RON | 5.418.085 RON | 198 |
| 2016 | 44.029.800 RON | 221.267 RON | 37.897.237 RON | 20.111.109 RON | 28.090.695 RON | 5.450.608 RON | 166 |
| 2015 | 38.050.337 RON | 137.614 RON | 37.256.852 RON | 22.891.139 RON | 24.448.335 RON | 5.229.241 RON | 117 |
| 2014 | 22.936.728 RON | 18.752 RON | 35.236.474 RON | 27.915.925 RON | 17.269.437 RON | 5.091.628 RON | 78 |
| 2013 | 16.071.005 RON | 12.090 RON | 36.263.018 RON | 30.556.127 RON | 16.825.871 RON | 5.060.781 RON | 72 |
| 2012 | 15.341.758 RON | 3.291 RON | 35.408.712 RON | 33.420.977 RON | 17.088.142 RON | 7.468.896 RON | 54 |
| 2011 | 14.620.360 RON | 121.099 RON | 29.596.192 RON | 23.273.588 RON | 13.710.123 RON | 7.465.606 RON | 79 |
| 2010 | 19.247.759 RON | 166.562 RON | 27.350.484 RON | 24.514.454 RON | 10.117.434 RON | 7.344.507 RON | 88 |
| 2008 | 17.583.109 RON | 73.159 RON | 25.739.987 RON | 17.297.014 RON | 10.323.958 RON | 2.311.663 RON | 124 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 29.458 RON | 109.071 RON | 3.290.551 RON | 21.907.059 RON | 19.179.581 RON | 27.406.661 RON | 33.531.854 RON | 38.335.714 RON | 46.811.520 RON | 44.029.800 RON | 38.050.337 RON | 22.936.728 RON | 16.071.005 RON | 15.341.758 RON | 14.620.360 RON | 19.247.759 RON | 17.583.109 RON |
| Venituri totale | 3.245 RON | 715.451 RON | 1.648.016 RON | 10.974.749 RON | 20.513.220 RON | 25.156.853 RON | 34.717.097 RON | 41.427.056 RON | 45.468.215 RON | 41.947.310 RON | 37.755.174 RON | 25.027.259 RON | 19.302.259 RON | 14.866.774 RON | 18.061.936 RON | 23.005.842 RON | 20.030.717 RON |
| Cheltuieli totale | 2.372.740 RON | 2.529.599 RON | 7.145.174 RON | 13.685.927 RON | 20.413.881 RON | 25.087.228 RON | 34.287.757 RON | 41.303.283 RON | 45.280.685 RON | 41.689.009 RON | 37.592.002 RON | 24.976.450 RON | 19.285.080 RON | 14.856.448 RON | 17.877.385 RON | 22.828.280 RON | 19.938.074 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 99.339 RON | 69.625 RON | 429.340 RON | 123.773 RON | 187.530 RON | 258.301 RON | 163.172 RON | 50.809 RON | 17.179 RON | 10.326 RON | 184.551 RON | 177.562 RON | 92.643 RON |
| Pierdere bruta | 2.369.495 RON | 1.814.148 RON | 5.497.158 RON | 2.711.178 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 64.245 RON | 48.566 RON | 350.875 RON | 98.449 RON | 150.359 RON | 221.267 RON | 137.614 RON | 18.752 RON | 12.090 RON | 3.291 RON | 121.099 RON | 166.562 RON | 73.159 RON |
| Pierdere neta | 2.369.495 RON | 1.814.148 RON | 5.497.158 RON | 2.716.284 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 7.023.629 RON | 7.251.061 RON | 7.527.861 RON | 10.379.638 RON | 11.553.367 RON | 13.151.634 RON | 14.640.073 RON | 15.987.097 RON | 19.403.675 RON | 20.111.109 RON | 22.891.139 RON | 27.915.925 RON | 30.556.127 RON | 33.420.977 RON | 23.273.588 RON | 24.514.454 RON | 17.297.014 RON |
| Active circulante | 24.549.136 RON | 27.007.237 RON | 28.534.242 RON | 44.404.934 RON | 28.480.666 RON | 27.076.679 RON | 27.353.334 RON | 29.030.408 RON | 27.407.831 RON | 28.090.695 RON | 24.448.335 RON | 17.269.437 RON | 16.825.871 RON | 17.088.142 RON | 13.710.123 RON | 10.117.434 RON | 10.323.958 RON |
| Stocuri | 14.849.978 RON | 16.945.430 RON | 13.464.776 RON | 26.376.742 RON | 20.746.502 RON | 18.176.234 RON | 20.362.958 RON | 19.812.502 RON | 16.114.081 RON | 15.156.364 RON | 15.003.653 RON | 12.515.958 RON | 12.277.851 RON | 7.931.155 RON | 9.050.556 RON | 6.576.429 RON | 7.029.954 RON |
| Creante | 9.689.756 RON | 9.984.799 RON | 15.003.129 RON | 17.506.165 RON | 7.662.566 RON | 8.734.677 RON | 6.851.312 RON | 9.107.422 RON | 11.264.246 RON | 12.907.416 RON | 9.314.017 RON | 4.742.075 RON | 4.538.138 RON | 9.137.078 RON | 4.649.284 RON | 3.522.994 RON | 3.262.406 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.402 RON | 77.008 RON | 66.337 RON | 522.027 RON | 71.598 RON | 165.768 RON | 139.064 RON | 110.484 RON | 29.504 RON | 26.915 RON | 130.665 RON | 11.404 RON | 9.882 RON | 19.909 RON | 10.283 RON | 18.011 RON | 31.598 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.970 RON | 3.548 RON | 0 RON | 71.486 RON | 68.965 RON | 78.087 RON | 63.103 RON | 430.678 RON |
| Datorii totale | 41.070.251 RON | 40.963.393 RON | 40.768.499 RON | 53.993.810 RON | 35.409.594 RON | 35.668.119 RON | 37.130.904 RON | 39.500.971 RON | 40.728.714 RON | 37.897.237 RON | 37.256.852 RON | 35.236.474 RON | 36.263.018 RON | 35.408.712 RON | 29.596.192 RON | 27.350.484 RON | 25.739.987 RON |
| Provizioane | 0 RON | 0 RON | 526.943 RON | 526.943 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Venituri in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 664.707 RON | 4.856.929 RON | 4.856.929 RON | 4.857.260 RON | 6.129.685 RON | 7.700.476 RON | 0 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -9.497.486 RON | -6.705.095 RON | -5.233.339 RON | 263.819 RON | 4.624.439 RON | 4.560.194 RON | 4.862.503 RON | 5.516.534 RON | 5.418.085 RON | 5.450.608 RON | 5.229.241 RON | 5.091.628 RON | 5.060.781 RON | 7.468.896 RON | 7.465.606 RON | 7.344.507 RON | 2.311.663 RON |
| Capital subscris varsat | 10.100 RON | 10.100 RON | 10.100 RON | 10.100 RON | 10.100 RON | 10.100 RON | 10.100 RON | 10.100 RON | 10.100 RON | 10.100 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 5 | 39 | 43 | 64 | 108 | 141 | 198 | 166 | 117 | 78 | 72 | 54 | 79 | 88 | 124 |
1 contract atribuit, in valoare de 4.305 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
4.305 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 06:21).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
NED GROUP SRLCUI 19025987 | 1 | ofertant · l-a avut terț | 1 | — | vezi ↗ |
ONIX RESIDENCE SRLCUI 33239447 | 1 | ofertant · l-a avut terț | 1 | — | vezi ↗ |
DAF TRANS 2000 SRLCUI 12899831 | 1 | co-terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
TRIUMF CONSTRUCT S.A.CUI 14167239 | 1 | co-terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
MURAO GROUPCUI 1725640 | 1 | co-terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
PHOENICIA EXPRESS S.R.L.CUI 25693077 | 1 | co-terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
UNITED BUSINESS SOLUTIONS SRLCUI 27892270 | 1 | co-terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 15 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.