ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
bl. 977C, parter, spaţiul medical compus din 3 (trei) laboratoare: nr. 6, nr. 7 şi nr. 16
et. 1 și 2
et.2, camera 2, în cadrul Medi Center
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 60% |
| firmă | 40% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta Asociaţia de Acreditare din România - RENAR în contradictoriu cu pârâta Vital Test S.R.L. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 1.216,61 lei, reprezentând facturi neachitate, la care se vor calcula penalităţi de întârziere în cuantum de 0,1% pe zi, începând cu cea de-a treizecea zi de la facturare şi până la plata efectivă. Obligă pârâta să plătească reclamantei cheltuieli de judecată în cuantum de 50 lei, reprezentând taxă judiciară de timbru. Executorie de drept. Cu apel în termen de 30 zile de la comunicare, ce se va depune la Judecătoria Iaşi. Pronunţată astăzi, 22.04.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la data de 22.04.2024. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 396 alin. 2 Cod de Procedură Civilă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -14.159 RON | 180.339 RON | 2.386 RON | 1.894.702 RON | 1.716.749 RON | 0 |
| 2024 | — | -18.805 RON | 196.872 RON | 15.926 RON | 1.911.855 RON | 1.730.909 RON | — |
| 2023 | — | -10.066 RON | 182.805 RON | 18.150 RON | 1.914.369 RON | 1.749.714 RON | 0 |
| 2022 | — | -22.927 RON | 180.216 RON | 27.211 RON | 1.912.785 RON | 1.759.780 RON | 0 |
| 2021 | — | -17.654 RON | 180.215 RON | 49.166 RON | 1.913.756 RON | 1.782.707 RON | 0 |
| 2020 | 1.157.811 RON | -403.100 RON | 605.680 RON | 74.428 RON | 2.331.613 RON | 1.800.361 RON | 2 |
| 2019 | 3.425.059 RON | 712.289 RON | 1.177.937 RON | 100.948 RON | 3.280.450 RON | 2.203.461 RON | 13 |
| 2018 | 3.432.419 RON | 864.024 RON | 1.684.697 RON | 119.415 RON | 3.056.454 RON | 1.491.172 RON | 15 |
| 2017 | 2.989.116 RON | 725.798 RON | 1.649.580 RON | 119.323 RON | 2.157.404 RON | 627.147 RON | 12 |
| 2016 | 2.011.228 RON | -24.413 RON | 1.368.052 RON | 151.709 RON | 1.123.493 RON | -92.850 RON | — |
| 2015 | 1.485.600 RON | -133.613 RON | 871.703 RON | 173.663 RON | 629.604 RON | -68.436 RON | 11 |
| 2014 | 957.988 RON | -36.720 RON | 363.057 RON | 118.753 RON | 309.481 RON | 65.177 RON | — |
| 2013 | 656.416 RON | 27.716 RON | 94.168 RON | 141.372 RON | 326.443 RON | 373.647 RON | 7 |
| 2012 | 450.990 RON | -42.804 RON | 87.989 RON | 48.707 RON | 547.978 RON | 508.696 RON | 7 |
| 2011 | 543.880 RON | 38.495 RON | 95.866 RON | 64.770 RON | 582.596 RON | 551.500 RON | 7 |
| 2010 | 592.570 RON | 64.383 RON | 51.827 RON | 62.752 RON | 502.080 RON | 513.005 RON | 11 |
| 2009 | 607.562 RON | 37.019 RON | 53.408 RON | 68.216 RON | 431.811 RON | 448.622 RON | 10 |
| 2008 | 787.680 RON | 178.003 RON | 62.562 RON | 81.283 RON | 392.882 RON | 411.603 RON | 12 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | 1.157.811 RON | 3.425.059 RON | 3.432.419 RON | 2.989.116 RON | 2.011.228 RON | 1.485.600 RON | 957.988 RON | 656.416 RON | 450.990 RON | 543.880 RON | 592.570 RON | 607.562 RON | 787.680 RON |
| Venituri totale | 372 RON | 998 RON | 0 RON | 0 RON | 400 RON | 1.172.740 RON | 3.447.656 RON | 3.437.587 RON | 3.042.265 RON | 2.013.231 RON | 1.490.265 RON | 965.493 RON | 679.206 RON | 460.396 RON | 552.925 RON | 594.549 RON | 609.676 RON | 789.353 RON |
| Cheltuieli totale | 14.531 RON | 19.803 RON | 10.066 RON | 22.927 RON | 18.054 RON | 1.564.589 RON | 2.701.115 RON | 2.539.238 RON | 2.282.994 RON | 2.037.644 RON | 1.623.878 RON | 1.002.213 RON | 650.573 RON | 503.200 RON | 505.525 RON | 518.321 RON | 564.028 RON | 577.629 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 746.541 RON | 898.349 RON | 759.271 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 28.633 RON | 0 RON | 47.400 RON | 76.228 RON | 45.648 RON | 211.724 RON |
| Pierdere bruta | 14.159 RON | 18.805 RON | 10.066 RON | 22.927 RON | 17.654 RON | 391.849 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.413 RON | — | 36.720 RON | 0 RON | 42.804 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 712.289 RON | 864.024 RON | 725.798 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.716 RON | 0 RON | 38.495 RON | 64.383 RON | 37.019 RON | 178.003 RON |
| Pierdere neta | 14.159 RON | 18.805 RON | 10.066 RON | 22.927 RON | 17.654 RON | 403.100 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.413 RON | 133.613 RON | 36.720 RON | 0 RON | 42.804 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.386 RON | 15.926 RON | 18.150 RON | 27.211 RON | 49.166 RON | 74.428 RON | 100.948 RON | 119.415 RON | 119.323 RON | 151.709 RON | 173.663 RON | 118.753 RON | 141.372 RON | 48.707 RON | 64.770 RON | 62.752 RON | 68.216 RON | 81.283 RON |
| Active circulante | 1.894.702 RON | 1.911.855 RON | 1.914.369 RON | 1.912.785 RON | 1.913.756 RON | 2.331.613 RON | 3.280.450 RON | 3.056.454 RON | 2.157.404 RON | 1.123.493 RON | 629.604 RON | 309.481 RON | 326.443 RON | 547.978 RON | 582.596 RON | 502.080 RON | 431.811 RON | 392.882 RON |
| Stocuri | 1.090 RON | 13.737 RON | 13.737 RON | 1.092 RON | 13.737 RON | 13.737 RON | 210.073 RON | 325.701 RON | 222.950 RON | 250.073 RON | 184.948 RON | 41.504 RON | — | — | — | 2.713 RON | 695 RON | 4.513 RON |
| Creante | 1.509.936 RON | 1.513.578 RON | 1.512.127 RON | 1.529.506 RON | 1.516.859 RON | 1.947.620 RON | 2.871.874 RON | 2.641.411 RON | 1.810.077 RON | 450.599 RON | 378.407 RON | 218.676 RON | 37.724 RON | 69.445 RON | 76.705 RON | 72.137 RON | 62.076 RON | 64.238 RON |
| Casa si conturi la banci | 383.676 RON | 384.540 RON | 388.505 RON | 382.187 RON | 383.160 RON | 370.256 RON | 198.503 RON | 89.342 RON | 124.377 RON | 422.821 RON | 66.249 RON | 49.301 RON | 288.719 RON | 478.533 RON | 505.891 RON | 427.230 RON | 369.040 RON | 324.131 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.003 RON | — |
| Datorii totale | 180.339 RON | 196.872 RON | 182.805 RON | 180.216 RON | 180.215 RON | 605.680 RON | 1.177.937 RON | 1.684.697 RON | 1.649.580 RON | 1.368.052 RON | 871.703 RON | 363.057 RON | 94.168 RON | 87.989 RON | 95.866 RON | 51.827 RON | 53.408 RON | 62.562 RON |
| Capitaluri proprii | 1.716.749 RON | 1.730.909 RON | 1.749.714 RON | 1.759.780 RON | 1.782.707 RON | 1.800.361 RON | 2.203.461 RON | 1.491.172 RON | 627.147 RON | -92.850 RON | -68.436 RON | 65.177 RON | 373.647 RON | 508.696 RON | 551.500 RON | 513.005 RON | 448.622 RON | 411.603 RON |
| Capital subscris varsat | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | — | 1.200 RON | 1.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 | 15 | 12 | — | 11 | — | 7 | 7 | 7 | 11 | 10 | 12 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 148 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
148 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 03:10).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.