ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 98,84% |
| firmă | 1,16% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 9.000 RON | 447.467 RON | 187.163 RON | 696.106 RON | 26.105 RON | 535.048 RON | 1 |
| 2014 | 31.290 RON | -215.390 RON | 351.333 RON | 907.979 RON | 213.785 RON | 102.157 RON | 4 |
| 2013 | 4.628.953 RON | -3.122.939 RON | 247.178 RON | 1.211.376 RON | 198.347 RON | 317.624 RON | 8 |
| 2012 | 9.780.645 RON | 65.555 RON | 3.012.727 RON | 9.525.248 RON | 3.058.564 RON | 9.440.563 RON | 21 |
| 2011 | 10.244.551 RON | 288.517 RON | 6.245.473 RON | 9.482.315 RON | 1.270.191 RON | 4.375.008 RON | 19 |
| 2010 | 4.786.506 RON | 1.397.741 RON | 7.443.737 RON | 7.652.522 RON | 1.133.501 RON | 1.265.012 RON | 16 |
| 2009 | 2.078.114 RON | -3.340.612 RON | 9.922.251 RON | 7.233.697 RON | 2.692.785 RON | -132.728 RON | 19 |
| 2008 | 8.537.783 RON | 900.654 RON | 6.992.729 RON | 6.633.637 RON | 3.642.769 RON | 3.206.519 RON | 13 |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.000 RON | 31.290 RON | 4.628.953 RON | 9.780.645 RON | 10.244.551 RON | 4.786.506 RON | 2.078.114 RON | 8.537.783 RON |
| Venituri totale | 402.854 RON | 33.340 RON | 10.343.862 RON | 10.728.774 RON | 10.030.358 RON | 6.097.942 RON | 3.139.291 RON | 8.858.011 RON |
| Cheltuieli totale | -44.613 RON | 248.730 RON | 13.466.801 RON | 10.663.219 RON | 9.741.841 RON | 4.691.601 RON | 6.472.570 RON | 7.792.789 RON |
| Profit brut | 447.467 RON | 0 RON | 0 RON | 65.555 RON | 288.517 RON | 1.406.341 RON | — | 1.065.222 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 215.390 RON | 3.122.939 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.333.279 RON | — |
| Profit net | 447.467 RON | 0 RON | 0 RON | 65.555 RON | 288.517 RON | 1.397.741 RON | — | 900.654 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 215.390 RON | 3.122.939 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.340.612 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 696.106 RON | 907.979 RON | 1.211.376 RON | 9.525.248 RON | 9.482.315 RON | 7.652.522 RON | 7.233.697 RON | 6.633.637 RON |
| Active circulante | 26.105 RON | 213.785 RON | 198.347 RON | 3.058.564 RON | 1.270.191 RON | 1.133.501 RON | 2.692.785 RON | 3.642.769 RON |
| Stocuri | 2.045 RON | 19.117 RON | 35.038 RON | 877.847 RON | 508.622 RON | 823.936 RON | 685.128 RON | 1.343.151 RON |
| Creante | 24.054 RON | 193.792 RON | 158.701 RON | 2.175.925 RON | 698.241 RON | 282.989 RON | 1.995.500 RON | 2.139.351 RON |
| Casa si conturi la banci | 6 RON | 876 RON | 4.608 RON | 4.792 RON | 63.328 RON | 26.576 RON | 12.157 RON | 160.267 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 9.676 RON | 0 RON | 36.379 RON | 13.970 RON | 4.303 RON |
| Datorii totale | 187.163 RON | 351.333 RON | 247.178 RON | 3.012.727 RON | 6.245.473 RON | 7.443.737 RON | 9.922.251 RON | 6.992.729 RON |
| Provizioane | — | 668.274 RON | 844.921 RON | 140.198 RON | 132.025 RON | 113.653 RON | 150.929 RON | 79.561 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | — | 1.900 RON |
| Capitaluri proprii | 535.048 RON | 102.157 RON | 317.624 RON | 9.440.563 RON | 4.375.008 RON | 1.265.012 RON | -132.728 RON | 3.206.519 RON |
| Capital subscris varsat | 43.000 RON | 43.000 RON | 971.000 RON | 6.971.000 RON | 1.971.000 RON | 1.971.000 RON | 1.971.000 RON | 1.969.600 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 4 | 8 | 21 | 19 | 16 | 19 | 13 |