Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 RON | -35.751 RON | 284.630 RON | 2.217 RON | 131.701 RON | -150.712 RON | 0 |
| 2011 | 0 RON | -70.886 RON | 265.651 RON | 13.204 RON | 136.673 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 47.436 RON |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -114.961 RON |
| 0 |
| 2010 | 47.436 RON | -49.083 RON | 224.204 RON | 40.308 RON | 135.841 RON | -44.075 RON | 1 |
| 2009 | 147.161 RON | -86.509 RON | 265.042 RON | 67.971 RON | 191.805 RON | 5.008 RON | 4 |
| 2008 | 334.866 RON | 6.112 RON | 265.487 RON | 97.055 RON | 243.070 RON | 91.516 RON | 5 |
| 147.161 RON |
| 334.866 RON |
| Venituri totale | 5.049 RON | 1.992 RON | 51.569 RON | 147.168 RON | 340.150 RON |
| Cheltuieli totale | 40.800 RON | 72.878 RON | 97.427 RON | 228.636 RON | 325.534 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | — | — | 14.616 RON |
| Pierdere bruta | 35.751 RON | 70.886 RON | 45.858 RON | 81.468 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | — | — | 6.112 RON |
| Pierdere neta | 35.751 RON | 70.886 RON | 49.083 RON | 86.509 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.217 RON | 13.204 RON | 40.308 RON | 67.971 RON | 97.055 RON |
| Active circulante | 131.701 RON | 136.673 RON | 135.841 RON | 191.805 RON | 243.070 RON |
| Stocuri | — | 6.386 RON | 6.386 RON | 6.386 RON | 6.386 RON |
| Creante | 131.665 RON | 126.665 RON | 126.665 RON | 150.169 RON | 223.003 RON |
| Casa si conturi la banci | 36 RON | 3.622 RON | 2.790 RON | 35.250 RON | 13.681 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 813 RON | 3.980 RON | 10.274 RON | 16.878 RON |
| Datorii totale | 284.630 RON | 265.651 RON | 224.204 RON | 265.042 RON | 265.487 RON |
| Capitaluri proprii | -150.712 RON | -114.961 RON | -44.075 RON | 5.008 RON | 91.516 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 |
sector 1, parter, ap. 1
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 50% |
| firmă | 50% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.