Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 140.907 RON | -51.367 RON | 1.387.498 RON | 39.192 RON | 258.366 RON | -1.089.940 RON | 2 |
| 2024 | 171.618 RON | -115.802 RON | 1.357.611 RON | 36.985 RON | 282.053 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -1.038.573 RON |
| 3 |
| 2023 | 193.118 RON | -148.354 RON | 1.293.275 RON | 40.661 RON | 388.843 RON | -863.771 RON | 3 |
| 2022 | 202.204 RON | -156.557 RON | 1.085.527 RON | 39.142 RON | 330.968 RON | -715.417 RON | 3 |
| 2021 | 130.641 RON | -400.761 RON | 925.553 RON | 28.196 RON | 338.497 RON | -558.860 RON | 4 |
| 2020 | 609.848 RON | -422.132 RON | 819.955 RON | 252.948 RON | 408.908 RON | -158.099 RON | 4 |
| 2019 | 70.719 RON | -1.358.183 RON | 4.142.816 RON | 1.086.209 RON | 665.810 RON | -2.390.797 RON | 4 |
| 2018 | 295.462 RON | -347.120 RON | 4.737.621 RON | 7.160.852 RON | 376.643 RON | -925.207 RON | 7 |
| 2017 | 402.988 RON | -569.352 RON | 4.492.483 RON | 7.321.049 RON | 434.511 RON | -578.087 RON | 13 |
| 2016 | 794.325 RON | -207.549 RON | 4.313.593 RON | 7.659.563 RON | 594.444 RON | -8.735 RON | 30 |
| 2015 | 1.407.350 RON | 1.390 RON | 5.425.451 RON | 7.948.267 RON | 1.712.771 RON | 170.355 RON | 30 |
| 2014 | 1.348.335 RON | 3.040 RON | 6.980.321 RON | 8.000.415 RON | 3.358.355 RON | 208.058 RON | 13 |
| 2013 | 1.484.605 RON | 5.146 RON | 7.494.627 RON | 8.587.768 RON | 3.424.126 RON | 199.908 RON | 8 |
| 2012 | 1.073.938 RON | 1.427 RON | 8.019.991 RON | 9.100.700 RON | 3.683.800 RON | 194.762 RON | 15 |
| 2011 | 2.283.099 RON | 3.819 RON | 8.663.183 RON | 8.954.170 RON | 4.480.545 RON | 193.335 RON | 18 |
| 2010 | 1.550.193 RON | 3.577 RON | 7.006.870 RON | 5.998.439 RON | 5.776.144 RON | 189.516 RON | 17 |
| 2009 | 989.575 RON | 9.247 RON | 4.874.460 RON | 2.313.582 RON | 2.746.817 RON | 185.939 RON | 22 |
| 2008 | 1.980.527 RON | 157.888 RON | 4.387.117 RON | 2.244.269 RON | 2.238.645 RON | 95.797 RON | 20 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 140.907 RON | 171.618 RON | 193.118 RON | 202.204 RON | 130.641 RON | 609.848 RON | 70.719 RON | 295.462 RON | 402.988 RON | 794.325 RON | 1.407.350 RON | 1.348.335 RON | 1.484.605 RON | 1.073.938 RON | 2.283.099 RON | 1.550.193 RON | 989.575 RON | 1.980.527 RON |
| Venituri totale | 140.907 RON | 171.618 RON | 211.695 RON | 202.204 RON | 268.168 RON | 1.308.548 RON | 5.447.586 RON | 415.746 RON | 724.152 RON | 2.201.001 RON | 2.099.682 RON | 1.510.186 RON | 1.924.866 RON | 1.360.452 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 192.274 RON | 287.420 RON | 357.932 RON | 356.739 RON | 666.256 RON | 1.717.595 RON | 6.788.802 RON | 759.869 RON | 1.287.369 RON | 2.408.550 RON | 2.096.346 RON | 1.506.175 RON | 1.918.243 RON | 1.357.789 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.336 RON | 4.011 RON | 6.623 RON | 2.663 RON | ||||
| Pierdere bruta | 51.367 RON | 115.802 RON | 146.237 RON | 154.535 RON | 398.088 RON | 409.047 RON | 1.341.216 RON | 344.123 RON | 563.217 RON | 207.549 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.390 RON | 3.040 RON | 5.146 RON | 1.427 RON | ||||
| Pierdere neta | 51.367 RON | 115.802 RON | 148.354 RON | 156.557 RON | 400.761 RON | 422.132 RON | 1.358.183 RON | 347.120 RON | 569.352 RON | 207.549 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 39.192 RON | 36.985 RON | 40.661 RON | 39.142 RON | 28.196 RON | 252.948 RON | 1.086.209 RON | 7.160.852 RON | 7.321.049 RON | 7.659.563 RON | 7.948.267 RON | 8.000.415 RON | 8.587.768 RON | 9.100.700 RON | ||||
| Active circulante | 258.366 RON | 282.053 RON | 388.843 RON | 330.968 RON | 338.497 RON | 408.908 RON | 665.810 RON | 376.643 RON | 434.511 RON | 594.444 RON | 1.712.771 RON | 3.358.355 RON | 3.424.126 RON | 3.683.800 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 3.288 RON | 3.288 RON | 3.809 RON | 4.979 RON | 3.536 RON | 4.528 RON | 34.018 RON | ||||
| Creante | 251.075 RON | 258.354 RON | 337.666 RON | 325.369 RON | 324.917 RON | 322.692 RON | 641.555 RON | 368.311 RON | 417.176 RON | 561.365 RON | 1.506.044 RON | 3.336.594 RON | 3.387.002 RON | 3.598.196 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 7.291 RON | 23.699 RON | 51.177 RON | 5.599 RON | 13.580 RON | 86.216 RON | 24.255 RON | 5.044 RON | 14.047 RON | 29.270 RON | 201.748 RON | 18.225 RON | 32.596 RON | 51.586 RON | ||||
| Datorii totale | 1.387.498 RON | 1.357.611 RON | 1.293.275 RON | 1.085.527 RON | 925.553 RON | 819.955 RON | 4.142.816 RON | 4.737.621 RON | 4.492.483 RON | 4.313.593 RON | 5.425.451 RON | 6.980.321 RON | 7.494.627 RON | 8.019.991 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 3.725.081 RON | 3.841.164 RON | 3.949.149 RON | 4.065.232 RON | 4.170.391 RON | 4.317.359 RON | 4.569.747 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -1.089.940 RON | -1.038.573 RON | -863.771 RON | -715.417 RON | -558.860 RON | -158.099 RON | -2.390.797 RON | -925.207 RON | -578.087 RON | -8.735 RON | 170.355 RON | 208.058 RON | 199.908 RON | 194.762 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 91.000 RON | 91.000 RON | 91.000 RON | 91.000 RON | — | 91.000 RON | 91.000 RON | 91.000 RON | 91.000 RON | 91.000 RON | 91.000 RON | 91.000 RON | 91.000 RON | 91.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 7 | 13 | 30 | 30 | 13 | 8 | 15 | 18 |
| 2.744.342 RON |
| 1.569.473 RON |
| 1.595.844 RON |
| 2.261.236 RON |
| 2.738.701 RON |
| 1.556.362 RON |
| 1.580.533 RON |
| 2.100.165 RON |
| 5.641 RON |
| 13.111 RON |
| 15.311 RON |
| 161.071 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 3.819 RON |
| 3.577 RON |
| 9.247 RON |
| 157.888 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 8.954.170 RON |
| 5.998.439 RON |
| 2.313.582 RON |
| 2.244.269 RON |
| 4.480.545 RON |
| 5.776.144 RON |
| 2.746.817 RON |
| 2.238.645 RON |
| 17.282 RON |
| 268.151 RON |
| 308.641 RON |
| 257.378 RON |
| 4.447.293 RON |
| 5.452.061 RON |
| 2.314.124 RON |
| 1.957.018 RON |
| 15.970 RON |
| 55.932 RON |
| 124.052 RON |
| 24.249 RON |
| 8.663.183 RON |
| 7.006.870 RON |
| 4.874.460 RON |
| 4.387.117 RON |
| 4.578.197 RON |
| 4.578.197 RON |
| — |
| — |
| 193.335 RON |
| 189.516 RON |
| 185.939 RON |
| 95.797 RON |
| 91.000 RON |
| 91.000 RON |
| 91.000 RON |
| 91.000 RON |
| 17 |
| 22 |
| 20 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 85% |
| persoană | 15% |
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
| 2 deținători în act |
| 100% |
Având în vedere desfiinţarea completului de judecată C8, dosarul a fost repartizat ciclic completului de judecată C2, care a stabilit termen de judecată la data de 24.09.2026, ora 09.00
Admite cererea de abţinere formulată de domnul judecător Comănescu Adrian - Silviu. Dispune repartizarea aleatorie a dosarului în conformitate cu dispoziţiile art. 109 alin. (2) din Regulamentul de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 11.03.2024.
pentru a se lua la cunoştinţă de motivele de apel, amână judecarea cauzei la data de 18.11.2026.
În baza art. 67 alin. 2 din Legea 85/2014 respinge cererea de deschidere a procedurii insolvenţei. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Bucureşti Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 07.02.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
6 contracte atribuite, in valoare de 463.180 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 100.417 lei.
Achizitii directe
1 contract
100.416 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
362.764 lei
Având în vedere că, prin Hotărârea nr. 121 din 05.02.2026, Consiliul Superior al Magistraturii, Secţia pentru judecători a dispus eliberarea din funcţie, prin pensionare, a domnului David Anton-Cristian, judecător cu grad profesional de curte de apel la Judecătoria Mangalia
Judecătoria Mangalia Dosar 1746/254/2022* HOTĂRÂRE/21.03.2025 Ia act de renun?area intervenien?ilor la judecata cererii de interven?ie formulată în cauză. Admite plângerea contravenţională formulată de petenta Mediterraneo SA în contradictoriu cu intima?ii Arhitectul ?ef al mun. Mangalia, Municipiul Mangalia prin primar ?i Primarul mun. Mangalia, împotriva procesului – verbal de contravenţie nr. 59243/36 din data de 22.03.2022. Anulează ca netemeinic procesul – verbal de contravenţie nr. 59243/36 din data de 22.03.2022. Cu apel în 30 de zile de la comunicare în ce prive?te solu?ionarea plângerii contraven?ionale. Cu recurs în termen de 30 de zile de la comunicare în ce prive?te solu?ia de renun?are la judecată. Cererea de apel se depune la Judecătoria Mangalia. Pronunţată la data de 21.03.2025 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Având nevoie de timp pentru a delibera, Amână pronunţarea la data de 21.03.2025. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Având nevoie de timp pentru a delibera, Amână pronunţarea la data de 07.03.2025. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Pune in vedere petentei, prin aparator sa depuna la dosar lista cu numele si adresa martorului pentru efectuarea procedurii de citare sau să asigure prezenţa acestuia la urmatorul termen.
Admite cererea de amanare formulata de aparatorul petentei. Pune in vedere aparatorului petentei sasi asigure substituirea in cazul in care nu se poate prezenta, sub sanctiunea aplicarii unei amenzi judiciare.
Se vor cita intervenienţii si părţile care nu au termen in cunostinta in vederea discutarii probelor ce vor fi administrate in cauza.
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 00:19).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.