| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130.591 RON | 4.456 RON | 100.790 RON | 69.198 RON | 181.399 RON | 149.807 RON | 0 |
| 2024 | 160.760 RON | 41.275 RON | 77.694 RON | 82.019 RON | 141.026 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| — |
| 145.351 RON |
| — |
| 2023 | 108.497 RON | -7.927 RON | 86.447 RON | 42.079 RON | 141.672 RON | 97.304 RON | — |
| 2022 | 184.917 RON | 37.997 RON | 117.769 RON | 40.338 RON | 182.662 RON | 105.231 RON | — |
| 2021 | 63.504 RON | 6.346 RON | 110.014 RON | 41.838 RON | 229.093 RON | 160.917 RON | — |
| 2020 | 108.034 RON | 1.688 RON | 102.451 RON | 45.424 RON | 211.598 RON | 154.571 RON | — |
| 2019 | 69.346 RON | 20.038 RON | 114.631 RON | 44.109 RON | 223.405 RON | 152.883 RON | — |
| 2018 | 56.063 RON | 4.136 RON | 90.450 RON | 37.360 RON | 185.935 RON | 132.845 RON | — |
| 2017 | 173.701 RON | 12.551 RON | 125.018 RON | 40.464 RON | 213.263 RON | 128.709 RON | — |
| 2016 | 23.718 RON | -5.167 RON | 140.959 RON | 46.141 RON | 210.804 RON | 115.986 RON | — |
| 2015 | 84.807 RON | 1.324 RON | 131.836 RON | 52.966 RON | 200.023 RON | 121.153 RON | — |
| 2014 | 174.751 RON | 3.349 RON | 139.258 RON | 68.180 RON | 190.907 RON | 119.829 RON | — |
| 2013 | 143.161 RON | 36.307 RON | 116.605 RON | 80.386 RON | 152.699 RON | 116.480 RON | — |
| 2012 | 170.548 RON | 17.230 RON | 126.919 RON | 64.444 RON | 142.648 RON | 80.173 RON | — |
| 2011 | 155.491 RON | 26.519 RON | 113.520 RON | 10.415 RON | 166.049 RON | 62.944 RON | — |
| 2010 | 41.522 RON | -7.779 RON | 10.560 RON | 18.818 RON | 28.167 RON | 36.425 RON | — |
| 2009 | 53.590 RON | -7.478 RON | 36.143 RON | 28.969 RON | 51.378 RON | 44.204 RON | — |
| 2008 | 153.863 RON | 12.540 RON | 27.857 RON | 34.671 RON | 44.868 RON | 51.682 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 130.591 RON | 160.760 RON | 108.497 RON | 184.917 RON | 63.504 RON | 108.034 RON | 69.346 RON | 56.063 RON | 173.701 RON | 23.718 RON | 84.807 RON | 174.751 RON | 143.161 RON | 170.548 RON | 155.491 RON | 41.522 RON | 53.590 RON | 153.863 RON |
| Venituri totale | 142.242 RON | 160.966 RON | 111.495 RON | 195.903 RON | 63.504 RON | 108.034 RON | 70.457 RON | 56.063 RON | 175.387 RON | 23.718 RON | 84.807 RON | 174.751 RON | 143.175 RON | 171.853 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 130.632 RON | 106.592 RON | 115.300 RON | 153.230 RON | 55.291 RON | 103.270 RON | 48.305 RON | 50.246 RON | 157.566 RON | 28.174 RON | 80.938 RON | 166.160 RON | 102.745 RON | 151.341 RON | ||||
| Profit brut | 11.610 RON | 54.374 RON | 0 RON | 42.673 RON | 8.213 RON | 4.764 RON | 22.152 RON | 5.817 RON | 17.821 RON | 0 RON | 3.869 RON | 8.591 RON | 40.430 RON | 20.512 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 3.805 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.456 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 4.456 RON | 41.275 RON | 0 RON | 37.997 RON | 6.346 RON | 1.688 RON | 20.038 RON | 4.136 RON | 12.551 RON | 0 RON | 1.324 RON | 3.349 RON | 36.307 RON | 17.230 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 7.927 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.167 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 69.198 RON | 82.019 RON | 42.079 RON | 40.338 RON | 41.838 RON | 45.424 RON | 44.109 RON | 37.360 RON | 40.464 RON | 46.141 RON | 52.966 RON | 68.180 RON | 80.386 RON | 64.444 RON | ||||
| Active circulante | 181.399 RON | 141.026 RON | 141.672 RON | 182.662 RON | 229.093 RON | 211.598 RON | 223.405 RON | 185.935 RON | 213.263 RON | 210.804 RON | 200.023 RON | 190.907 RON | 152.699 RON | 142.648 RON | ||||
| Stocuri | 14 RON | — | 3.638 RON | 40.694 RON | 7.769 RON | 11.708 RON | 32.183 RON | 15.843 RON | 16.114 RON | 43.161 RON | 20.364 RON | 23.797 RON | 22.550 RON | 1.805 RON | ||||
| Creante | 125.441 RON | 135.664 RON | 133.403 RON | 133.153 RON | 213.457 RON | 173.491 RON | 183.947 RON | 158.992 RON | 196.474 RON | 160.279 RON | 172.866 RON | 160.075 RON | 89.619 RON | 120.078 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 55.944 RON | 5.362 RON | 4.631 RON | 8.815 RON | 7.867 RON | 26.399 RON | 7.275 RON | 11.100 RON | 675 RON | 7.364 RON | 6.793 RON | 7.035 RON | 40.530 RON | 20.765 RON | ||||
| Datorii totale | 100.790 RON | 77.694 RON | 86.447 RON | 117.769 RON | 110.014 RON | 102.451 RON | 114.631 RON | 90.450 RON | 125.018 RON | 140.959 RON | 131.836 RON | 139.258 RON | 116.605 RON | 126.919 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 149.807 RON | 145.351 RON | 97.304 RON | 105.231 RON | 160.917 RON | 154.571 RON | 152.883 RON | 132.845 RON | 128.709 RON | 115.986 RON | 121.153 RON | 119.829 RON | 116.480 RON | 80.173 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 155.604 RON |
| 41.527 RON |
| 54.910 RON |
| 153.914 RON |
| 126.325 RON |
| 46.081 RON |
| 59.522 RON |
| 138.782 RON |
| 29.279 RON |
| — |
| — |
| 15.132 RON |
| 0 RON |
| 4.554 RON |
| 4.612 RON |
| — |
| 26.519 RON |
| — |
| — |
| 12.540 RON |
| 0 RON |
| 7.779 RON |
| 7.478 RON |
| — |
| 10.415 RON |
| 18.818 RON |
| 28.969 RON |
| 34.671 RON |
| 166.049 RON |
| 28.167 RON |
| 51.378 RON |
| 44.868 RON |
| 9.461 RON |
| — |
| 626 RON |
| 5.012 RON |
| 66.112 RON |
| 27.211 RON |
| 46.078 RON |
| 31.346 RON |
| 40.476 RON |
| 956 RON |
| 4.674 RON |
| 8.510 RON |
| 113.520 RON |
| 10.560 RON |
| 36.143 RON |
| 27.857 RON |
| 62.944 RON |
| 36.425 RON |
| 44.204 RON |
| 51.682 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
1 contract atribuit, in valoare de 1.933 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
1.933 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 159 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 01:09).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
În temeiul art. 406 din Codul de procedură civilă, ia act de renun?area la judecata cererii de opozi?ie formulată de reclamantul Municipiul Suceava, , în contradictoriu cu pârâta SC DOTNET SRL, cu sediul social în Municipiul SUCEAVA, Jude?ul Suceava. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, calea de atac urmând a fi depusă la Tribunalul Suceava. Pronun?ată în ?edin?ă publică astăzi , 18.09.2023.
Având în vedere Hotărârea nr. 5 din data de 20 iunie 2023 adoptată de Adunarea Generală a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Suceava, Constatând că obiectul prezentei cauze nu se încadrează în categoria obiectelor ce se judecă pe perioadă stării de protest,
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.