ONRC · 22.08.2026
ANAF · 31.08.2026
ANAF · 31.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43.645.189 RON | 371.229 RON | 12.751.603 RON | 648.251 RON | 12.774.581 RON | 671.229 RON | 7 |
| 2024 | 23.879.596 RON | 834.225 RON | 1.356.594 RON | 311.517 RON | 2.650.528 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
sect. 6, OB.12-150
| 1.605.451 RON |
| 6 |
| 2023 | 30.645.651 RON | 357.709 RON | 13.887.706 RON | 183.544 RON | 14.987.836 RON | 1.283.674 RON | 6 |
| 2022 | 21.306.251 RON | 199.609 RON | 9.085.494 RON | 1.466.255 RON | 8.590.074 RON | 970.835 RON | 3 |
| 2021 | 7.885.727 RON | -62.230 RON | 6.568.583 RON | 3.221.816 RON | 6.549.325 RON | 3.202.558 RON | 4 |
| 2020 | 7.868.804 RON | 28.165 RON | 5.735.312 RON | 3.707.238 RON | 7.382.235 RON | 5.354.161 RON | 8 |
| 2019 | 7.025.266 RON | -77.710 RON | 4.909.986 RON | 3.820.128 RON | 7.311.019 RON | 6.221.161 RON | 12 |
| 2018 | 5.519.216 RON | 20.947 RON | 5.803.967 RON | 3.812.214 RON | 8.290.624 RON | 6.298.871 RON | 19 |
| 2017 | 6.845.104 RON | 15.871 RON | 6.847.417 RON | 3.936.147 RON | 9.252.523 RON | 6.594.561 RON | 34 |
| 2016 | 14.401.153 RON | 38.104 RON | 14.786.165 RON | 6.143.108 RON | 18.830.551 RON | 10.187.494 RON | 34 |
| 2015 | 14.549.079 RON | 57.584 RON | 12.487.852 RON | 6.236.913 RON | 16.652.764 RON | 10.401.825 RON | 48 |
| 2014 | 24.371.109 RON | 9.143 RON | 6.055.266 RON | 6.551.506 RON | 9.587.781 RON | 10.344.241 RON | 38 |
| 2013 | 10.587.524 RON | 24.174 RON | 7.824.427 RON | 7.041.867 RON | 10.878.353 RON | 10.335.099 RON | 55 |
| 2012 | 38.431.521 RON | 244.248 RON | 30.715.191 RON | 7.955.913 RON | 32.980.526 RON | 10.322.849 RON | 75 |
| 2011 | 21.364.346 RON | 1.207.336 RON | 6.865.060 RON | 7.852.902 RON | 11.567.154 RON | 9.550.160 RON | 62 |
| 2010 | 41.494.544 RON | 1.148.188 RON | 27.271.339 RON | 7.259.548 RON | 27.952.919 RON | 8.366.105 RON | 37 |
| 2009 | 16.600.454 RON | 1.285.900 RON | 6.538.352 RON | 6.163.489 RON | 7.592.028 RON | 7.228.065 RON | 30 |
| 2008 | 26.229.381 RON | 1.770.787 RON | 10.177.761 RON | 4.838.073 RON | 11.296.811 RON | 6.010.983 RON | 30 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 43.645.189 RON | 23.879.596 RON | 30.645.651 RON | 21.306.251 RON | 7.885.727 RON | 7.868.804 RON | 7.025.266 RON | 5.519.216 RON | 6.845.104 RON | 14.401.153 RON | 14.549.079 RON | 24.371.109 RON | 10.587.524 RON | 38.431.521 RON | 21.364.346 RON | 41.494.544 RON | 16.600.454 RON | 26.229.381 RON |
| Venituri totale | 43.786.772 RON | 23.887.740 RON | 30.757.189 RON | 21.269.247 RON | 7.909.647 RON | 7.158.837 RON | 7.027.061 RON | 5.542.002 RON | 8.587.528 RON | 11.429.605 RON | 17.108.505 RON | 25.816.994 RON | 12.218.532 RON | 39.083.049 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 43.335.211 RON | 22.896.507 RON | 30.333.428 RON | 21.018.962 RON | 7.971.877 RON | 7.127.774 RON | 7.104.771 RON | 5.514.144 RON | 8.559.675 RON | 11.374.413 RON | 17.018.372 RON | 25.776.140 RON | 12.177.219 RON | 38.782.547 RON | ||||
| Profit brut | 451.561 RON | 991.233 RON | 423.761 RON | 250.285 RON | 0 RON | 31.063 RON | 0 RON | 27.858 RON | 27.853 RON | 55.192 RON | 90.133 RON | 40.854 RON | 41.313 RON | 300.502 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62.230 RON | 0 RON | 77.710 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 371.229 RON | 834.225 RON | 357.709 RON | 199.609 RON | 0 RON | 28.165 RON | 0 RON | 20.947 RON | 15.871 RON | 38.104 RON | 57.584 RON | 9.143 RON | 24.174 RON | 244.248 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62.230 RON | 0 RON | 77.710 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 648.251 RON | 311.517 RON | 183.544 RON | 1.466.255 RON | 3.221.816 RON | 3.707.238 RON | 3.820.128 RON | 3.812.214 RON | 3.936.147 RON | 6.143.108 RON | 6.236.913 RON | 6.551.506 RON | 7.041.867 RON | 7.955.913 RON | ||||
| Active circulante | 12.774.581 RON | 2.650.528 RON | 14.987.836 RON | 8.590.074 RON | 6.549.325 RON | 7.382.235 RON | 7.311.019 RON | 8.290.624 RON | 9.252.523 RON | 18.830.551 RON | 16.652.764 RON | 9.587.781 RON | 10.878.353 RON | 32.980.526 RON | ||||
| Stocuri | 8.215 RON | 0 RON | 174.891 RON | 174.891 RON | 1.229.075 RON | 1.353.210 RON | 3.654.649 RON | 3.610.524 RON | 2.461.646 RON | 4.310.928 RON | 3.754.947 RON | 4.221.435 RON | 3.257.839 RON | 2.165.531 RON | ||||
| Creante | 9.033.182 RON | 924.507 RON | 14.530.701 RON | 7.400.346 RON | 5.216.928 RON | 3.882.153 RON | 3.454.005 RON | 4.098.672 RON | 6.379.635 RON | 14.418.988 RON | 11.878.877 RON | 4.598.253 RON | 7.394.147 RON | 29.702.282 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 3.733.184 RON | 1.726.021 RON | 282.244 RON | 1.014.837 RON | 103.322 RON | 2.146.872 RON | 202.365 RON | 581.428 RON | 411.242 RON | 100.635 RON | 1.018.940 RON | 768.093 RON | 226.367 RON | 1.112.713 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 253.308 RON | — | — | 260.220 RON | 239.306 RON | 101.601 RON | ||||
| Datorii totale | 12.751.603 RON | 1.356.594 RON | 13.887.706 RON | 9.085.494 RON | 6.568.583 RON | 5.735.312 RON | 4.909.986 RON | 5.803.967 RON | 6.847.417 RON | 14.786.165 RON | 12.487.852 RON | 6.055.266 RON | 7.824.427 RON | 30.715.191 RON | ||||
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.083.104 RON | |||
| Capitaluri proprii | 671.229 RON | 1.605.451 RON | 1.283.674 RON | 970.835 RON | 3.202.558 RON | 5.354.161 RON | 6.221.161 RON | 6.298.871 RON | 6.594.561 RON | 10.187.494 RON | 10.401.825 RON | 10.344.241 RON | 10.335.099 RON | 10.322.849 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 7 | 6 | 6 | 3 | 4 | 8 | 12 | 19 | 34 | 34 | 48 | 38 | 55 | 75 | 62 |
| 24.001.541 RON |
| 42.112.549 RON |
| 17.615.052 RON |
| 26.610.419 RON |
| 22.591.709 RON |
| 40.749.768 RON |
| 16.063.194 RON |
| 24.465.312 RON |
| 1.409.832 RON |
| 1.362.781 RON |
| 1.551.858 RON |
| 2.145.107 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 1.207.336 RON |
| 1.148.188 RON |
| 1.285.900 RON |
| 1.770.787 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 7.852.902 RON |
| 7.259.548 RON |
| 6.163.489 RON |
| 4.838.073 RON |
| 11.567.154 RON |
| 27.952.919 RON |
| 7.592.028 RON |
| 11.296.811 RON |
| 1.730.556 RON |
| 2.869.975 RON |
| 401.187 RON |
| 1.586.352 RON |
| 8.523.346 RON |
| 23.332.929 RON |
| 6.749.441 RON |
| 2.225.695 RON |
| 1.313.252 RON |
| 1.750.015 RON |
| 441.400 RON |
| 7.484.764 RON |
| 78.268 RON |
| 424.977 RON |
| 10.900 RON |
| 53.860 RON |
| 6.865.060 RON |
| 27.271.339 RON |
| 6.538.352 RON |
| 10.177.761 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 9.550.160 RON |
| 8.366.105 RON |
| 7.228.065 RON |
| 6.010.983 RON |
| 250.000 RON |
| 250.000 RON |
| 250.000 RON |
| 250.000 RON |
| 37 |
| 30 |
| 30 |
Admite excepţia tardivităţii formulării cererii. Respinge cererea de validare a poprii prin adresa din data de 06.11.2024, emisă în dosarul de executare silită nr. 118/2024 al B.E.J. Giurcă Lidia-Ştefania, ca tardiv formulată. Respinge cererea de amendare a terţului poprit, ca neîntemeiată. Respinge cererea de obligare a terţului poprit la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicarea hotărârii, cerere de apel care se depune la Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti. Soluţie pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 19.06.2025.
Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 19.06.2025.
Respinge, ca fiind rămasă fără obiect, cererea având ca obiect validarea popririi, formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD, în contradictoriu cu debitorul şi cu terţul poprit CONCEPT ELECTRONICS SRL. Respinge capătul de cerere având ca obiect amendarea terţului poprit, ca neîntemeiat. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a sumei de 20 RON, cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a se depune la Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti. Soluţie pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 07.11.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 07.11.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 04.11.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 70% |
| persoanănu mai e administrator |
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.11.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 31.10.2024.
| 20% |
| persoanăfostă | 10% |
| 3 deținători în act | 100% |
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
2B INTELLIGENT SOFT S.A.CUI 16558004 | 3 | 3 | 0 | — | vezi ↗ |
SISCALE AI S.R.L.CUI 40276162 | 4 | 3 | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 10 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
STARC4SYS SRLCUI 31340215 | 7 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.
RADCOM S.A.CUI 3939511 | 3 | 1 | 0 | Da | vezi ↗ |
| 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
MAGUAY COMPUTERS SRLCUI 12167046 | 6 | 1 | 0 | Da | vezi ↗ |
| Da |
| vezi ↗ |
VOGO TECHNOLOGY S.R.L.anterior: HIRE SMART SRL, VIPTESS - VIP TECHNOLOGY SOLUTIONS AND SERVICES S.R.L.CUI 30932626 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
THE DATA CRAFTERS S.R.L.CUI 48392774 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
RADCOM S.A.CUI 3939511 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | Da | vezi ↗ |
INTERACTIVE SYSTEMS & BUSINESS CONSULTING SRLCUI 13715341 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
QUALITY BUSINESS SOLUTIONS SRLCUI 14209075 | 3 | co-subcontractant | 1 | Da | vezi ↗ |
RAFAEL ADVANCED DEFENSE SYSTEMS LtdCUI 520042185 | 1 | terț susținător · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 8 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
328 de contracte atribuite, in valoare de 133.399.593 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 5.196.188 lei.
Achizitii directe
220 de contracte
5.195.968 lei
Licitatii publice
82 de contracte
127.013.196 lei
Achizitii offline
26 de contracte
1.190.429 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 156 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 00:46).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 7 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 7 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.