ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Sector 2
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 50% |
| persoană | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 1.797.828 RON | -132.345 RON | 778.414 RON | 41.964 RON | 616.883 RON | -99.181 RON | 7 |
| 2008 | 2.428.205 RON | 106.792 RON | 988.768 RON | 48.713 RON | 963.339 RON | 45.520 RON | 8 |
| Indicator | 2009 | 2008 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.797.828 RON | 2.428.205 RON |
| Venituri totale | 1.799.064 RON | 2.435.522 RON |
| Cheltuieli totale | 1.925.676 RON | 2.319.270 RON |
| Profit brut | — | 116.252 RON |
| Pierdere bruta | 126.612 RON | — |
| Profit net | — | 106.792 RON |
| Pierdere neta | 132.345 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 41.964 RON | 48.713 RON |
| Active circulante | 616.883 RON | 963.339 RON |
| Stocuri | 271.314 RON | 687.927 RON |
| Creante | 292.091 RON | 176.504 RON |
| Casa si conturi la banci | 53.478 RON | 98.908 RON |
| Cheltuieli in avans | 20.386 RON | 22.236 RON |
| Datorii totale | 778.414 RON | 988.768 RON |
| Capitaluri proprii | -99.181 RON | 45.520 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 8 |