| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 RON | 24.685 RON | 796.006 RON | 7.100 RON | 5.340 RON | -783.566 RON | — |
| 2019 | 0 RON | -157.372 RON | 1.033.965 RON | 225.711 RON | 3 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|
| -808.251 RON |
| — |
| 2018 | 0 RON | -2.992 RON | 1.030.729 RON | 379.850 RON | — | -650.879 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -415 RON | 1.027.736 RON | 379.850 RON | — | -647.886 RON | — |
| 2016 | 0 RON | -325 RON | 1.027.321 RON | 379.850 RON | — | -647.471 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -4.186 RON | 1.026.996 RON | 379.850 RON | — | -647.146 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -564 RON | 1.022.810 RON | 379.850 RON | — | -642.960 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -567.981 RON | 1.022.246 RON | 379.850 RON | — | -642.396 RON | 0 |
| 2012 | 0 RON | -6.473 RON | 955.344 RON | 814.750 RON | 25.929 RON | -74.415 RON | 0 |
| 2010 | 158.997 RON | -175.885 RON | 925.270 RON | 932.059 RON | 249.611 RON | 256.400 RON | 13 |
| 2009 | 319.204 RON | 8.934 RON | 872.202 RON | 936.357 RON | 368.131 RON | 432.286 RON | 12 |
| 2008 | 259.683 RON | 1.725 RON | 1.132.600 RON | 965.984 RON | 157.022 RON | 23.652 RON | 12 |
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 158.997 RON | 319.204 RON | 259.683 RON |
| Venituri totale | 268.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.789 RON | 0 RON | 158.997 RON | 333.258 RON | 263.700 RON |
| Cheltuieli totale | 243.315 RON | 157.372 RON | 2.992 RON | 415 RON | 325 RON | 4.186 RON | 564 RON | 574.770 RON | 6.473 RON | 330.007 RON | 319.992 RON | 261.647 RON |
| Profit brut | 24.685 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 13.266 RON | 2.053 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 157.372 RON | 2.992 RON | 415 RON | 325 RON | 4.186 RON | 564 RON | 567.981 RON | 6.473 RON | 171.010 RON | — | — |
| Profit net | 24.685 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 8.934 RON | 1.725 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 157.372 RON | 2.992 RON | 415 RON | 325 RON | 4.186 RON | 564 RON | 567.981 RON | 6.473 RON | 175.885 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 7.100 RON | 225.711 RON | 379.850 RON | 379.850 RON | 379.850 RON | 379.850 RON | 379.850 RON | 379.850 RON | 814.750 RON | 932.059 RON | 936.357 RON | 965.984 RON |
| Active circulante | 5.340 RON | 3 RON | — | — | — | — | — | — | 25.929 RON | 249.611 RON | 368.131 RON | 157.022 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 25.649 RON | 197.231 RON | 200.424 RON | 70.372 RON |
| Creante | 2.681 RON | 3 RON | — | — | — | — | — | — | — | 45.601 RON | 165.163 RON | 84.200 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.659 RON | — | — | — | — | — | — | — | 280 RON | 6.779 RON | 2.544 RON | 2.450 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 40.250 RON | — | — | 33.246 RON |
| Datorii totale | 796.006 RON | 1.033.965 RON | 1.030.729 RON | 1.027.736 RON | 1.027.321 RON | 1.026.996 RON | 1.022.810 RON | 1.022.246 RON | 955.344 RON | 925.270 RON | 872.202 RON | 1.132.600 RON |
| Capitaluri proprii | -783.566 RON | -808.251 RON | -650.879 RON | -647.886 RON | -647.471 RON | -647.146 RON | -642.960 RON | -642.396 RON | -74.415 RON | 256.400 RON | 432.286 RON | 23.652 RON |
| Capital subscris varsat | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 13 | 12 | 12 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Avand in vedere lipsa de procedura cu intimatul Rosca Doru
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| firmăadministrator | — |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| 1 deținător în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.