NEFROMED DIALYSIS CENTERS SRL
- J40/18955/2004BUCURESTIdin 18.11.2004
- J12/1175/2005CLUJdin 29.03.2005
- J2009000698402BUCURESTIdin 21.01.2009in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 95% |
| firmă | 5% |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Respinge contestaţia la executare formulată de contestatoarea ... în contradictoriu cu intimata INVESTCAPITAL Ltd şi terţul poprit SC NEFROMED DIALYSIS CENTERS SRL, ca neîntemeiată. Respinge cererea de suspendare a executării silite, ca inadmisibilă Respinge cererea de acordare a cheltuielilor de judecată ca fiind neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicarea hotărârii la instanţa ierarhic superioară- Tribunalul Vaslui în contestaţia la executare. Apelul se depune la Judecătoria Bârlad sub sancţiunea nulităţii. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicarea hotărârii la instanţa ierarhic superioară- Tribunalul Vaslui în cererea de suspendare a executării silite. Apelul se depune la Judecătoria Bârlad sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată la data de 02.09.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 02.09.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.08.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 19.08.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.08.2025.
Admite plângerea contravenţională formulată de petenta Nefromed Dialysis Centers Srl în contradictoriu cu intimatul Inspectoratul Teritorial de Muncă Neamţ. Anulează în totalitate procesul-verbal de contravenţie seria NT nr. 00031919 din data de 06.03.2025. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Piatra-Neamţ. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 10.02.2026.
Amână pronunţarea pentru data de 10.02.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.01.2026.
Amână pronunţarea hotărârii pentru data de 27012026, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 13.01.2026.
Amână pronunţarea hotărârii pentru data de 13.01.2026, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 30.12.2025.
Amână pronunţarea hotărârii pentru data de 30.12.2025, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.12.2025.
Amână pronunţarea hotărârii pentru data de 19.12.2025, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.12.2025.
Amână pronunţarea pentru data de 05.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 21.11.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90.067.516 RON | 14.299.394 RON | 11.275.682 RON | 12.148.487 RON | 34.491.204 RON | 35.415.221 RON | 170 |
| 2024 | 88.195.333 RON | 12.490.020 RON | 10.249.479 RON | 14.215.110 RON | 19.751.466 RON | 23.773.818 RON | 202 |
| 2023 | 81.652.522 RON | 9.213.792 RON | 10.295.145 RON | 15.373.699 RON | 36.150.481 RON | 41.283.798 RON | 1.302 |
| 2022 | 77.583.361 RON | 7.814.351 RON | 9.945.366 RON | 16.252.263 RON | 25.489.004 RON | 31.849.182 RON | 218 |
| 2021 | 70.712.962 RON | 1.864.150 RON | 12.068.412 RON | 16.333.173 RON | 24.715.633 RON | 29.034.831 RON | 225 |
| 2020 | 74.747.285 RON | 2.554.848 RON | 10.498.725 RON | 12.422.755 RON | 25.195.736 RON | 27.170.681 RON | 1.014 |
| 2019 | 70.364.409 RON | 4.104.255 RON | 9.390.420 RON | 11.720.727 RON | 36.757.934 RON | 39.615.834 RON | 265 |
| 2018 | 65.683.630 RON | 2.505.566 RON | 8.625.533 RON | 11.804.870 RON | 31.934.277 RON | 35.542.113 RON | 258 |
| 2017 | 62.906.055 RON | 5.006.731 RON | 12.858.888 RON | 12.828.286 RON | 32.286.295 RON | 33.036.546 RON | 257 |
| 2016 | 61.080.029 RON | 6.459.019 RON | 12.762.305 RON | 14.291.266 RON | 25.512.920 RON | 28.029.814 RON | 245 |
| 2015 | 57.981.269 RON | 7.180.148 RON | 10.718.764 RON | 17.196.694 RON | 14.549.714 RON | 22.263.863 RON | 232 |
| 2014 | 53.653.900 RON | 3.055.256 RON | 18.902.266 RON | 19.200.088 RON | 13.489.834 RON | 15.083.715 RON | 232 |
| 2013 | 51.530.804 RON | 4.139.286 RON | 26.783.781 RON | 22.922.033 RON | 14.465.597 RON | 12.028.459 RON | 231 |
| 2012 | 57.365.804 RON | -278.909 RON | 40.777.488 RON | 25.201.001 RON | 21.225.470 RON | 7.196.105 RON | 254 |
| 2011 | 58.260.193 RON | 1.590.838 RON | 39.508.576 RON | 27.621.638 RON | 17.321.375 RON | 7.400.744 RON | 278 |
| 2010 | 62.447.073 RON | 4.912.242 RON | 37.279.880 RON | 26.000.383 RON | 16.495.891 RON | 5.809.905 RON | 265 |
| 2009 | 46.870.287 RON | -226.067 RON | 40.423.195 RON | 27.134.532 RON | 14.144.623 RON | 897.663 RON | 200 |
| 2008 | 21.198.152 RON | -1.096.586 RON | 29.734.745 RON | 24.465.058 RON | 6.393.362 RON | 1.123.730 RON | 143 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 90.067.516 RON | 88.195.333 RON | 81.652.522 RON | 77.583.361 RON | 70.712.962 RON | 74.747.285 RON | 70.364.409 RON | 65.683.630 RON | 62.906.055 RON | 61.080.029 RON | 57.981.269 RON | 53.653.900 RON | 51.530.804 RON | 57.365.804 RON | 58.260.193 RON | 62.447.073 RON | 46.870.287 RON | 21.198.152 RON |
| Venituri totale | 90.677.533 RON | 88.841.788 RON | 81.733.883 RON | 77.681.262 RON | 70.753.950 RON | 75.047.454 RON | 70.402.998 RON | 65.712.669 RON | 62.935.846 RON | 61.138.708 RON | 58.067.671 RON | 53.885.028 RON | 55.231.121 RON | 59.671.116 RON | 59.838.477 RON | 64.723.965 RON | 49.951.992 RON | 22.513.162 RON |
| Cheltuieli totale | 73.958.463 RON | 73.952.676 RON | 71.037.081 RON | 68.237.397 RON | 68.547.668 RON | 72.056.601 RON | 65.510.440 RON | 62.710.653 RON | 56.966.743 RON | 53.357.998 RON | 49.527.021 RON | 49.929.236 RON | 50.166.022 RON | 59.649.715 RON | 57.373.265 RON | 58.622.376 RON | 49.770.836 RON | 23.355.537 RON |
| Profit brut | 16.719.070 RON | 14.889.112 RON | 10.696.802 RON | 9.443.865 RON | 2.206.282 RON | 2.990.853 RON | 4.892.558 RON | 3.002.016 RON | 5.969.103 RON | 7.780.710 RON | 8.540.650 RON | 3.955.792 RON | 5.065.099 RON | 21.401 RON | 2.465.212 RON | 6.101.589 RON | 181.156 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 842.375 RON |
| Profit net | 14.299.394 RON | 12.490.020 RON | 9.213.792 RON | 7.814.351 RON | 1.864.150 RON | 2.554.848 RON | 4.104.255 RON | 2.505.566 RON | 5.006.731 RON | 6.459.019 RON | 7.180.148 RON | 3.055.256 RON | 4.139.286 RON | 0 RON | 1.590.838 RON | 4.912.242 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 278.909 RON | 0 RON | — | 226.067 RON | 1.096.586 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.148.487 RON | 14.215.110 RON | 15.373.699 RON | 16.252.263 RON | 16.333.173 RON | 12.422.755 RON | 11.720.727 RON | 11.804.870 RON | 12.828.286 RON | 14.291.266 RON | 17.196.694 RON | 19.200.088 RON | 22.922.033 RON | 25.201.001 RON | 27.621.638 RON | 26.000.383 RON | 27.134.532 RON | 24.465.058 RON |
| Active circulante | 34.491.204 RON | 19.751.466 RON | 36.150.481 RON | 25.489.004 RON | 24.715.633 RON | 25.195.736 RON | 36.757.934 RON | 31.934.277 RON | 32.286.295 RON | 25.512.920 RON | 14.549.714 RON | 13.489.834 RON | 14.465.597 RON | 21.225.470 RON | 17.321.375 RON | 16.495.891 RON | 14.144.623 RON | 6.393.362 RON |
| Stocuri | 2.889.039 RON | 3.201.519 RON | 3.560.882 RON | 2.877.010 RON | 2.855.986 RON | 3.124.369 RON | 2.770.291 RON | 2.816.900 RON | 3.127.053 RON | 2.360.285 RON | 2.400.223 RON | 2.470.710 RON | 2.608.169 RON | 2.933.743 RON | 2.448.097 RON | 1.971.882 RON | 2.185.968 RON | 1.304.687 RON |
| Creante | 7.629.230 RON | 8.035.013 RON | 11.999.671 RON | 8.933.179 RON | 7.295.421 RON | 7.943.002 RON | 7.852.192 RON | 6.624.626 RON | 6.010.673 RON | 5.271.918 RON | 5.059.551 RON | 5.360.746 RON | 3.613.661 RON | 3.547.784 RON | 4.188.544 RON | 5.214.732 RON | 6.333.594 RON | 2.590.314 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.972.935 RON | 8.514.934 RON | 20.589.928 RON | 13.678.815 RON | 14.564.226 RON | 14.128.365 RON | 26.135.451 RON | 22.492.751 RON | 23.148.569 RON | 17.880.717 RON | 7.089.940 RON | 5.658.378 RON | 8.243.767 RON | 14.743.943 RON | 10.684.734 RON | 9.309.277 RON | 5.625.061 RON | 2.498.361 RON |
| Cheltuieli in avans | 51.212 RON | 56.721 RON | 54.763 RON | 53.281 RON | 54.437 RON | 50.915 RON | 527.593 RON | 428.499 RON | 780.853 RON | 1.020.201 RON | 1.268.816 RON | 1.325.360 RON | 1.554.305 RON | 1.764.398 RON | 1.985.429 RON | 612.633 RON | 41.703 RON | 55 RON |
| Datorii totale | 11.275.682 RON | 10.249.479 RON | 10.295.145 RON | 9.945.366 RON | 12.068.412 RON | 10.498.725 RON | 9.390.420 RON | 8.625.533 RON | 12.858.888 RON | 12.762.305 RON | 10.718.764 RON | 18.902.266 RON | 26.783.781 RON | 40.777.488 RON | 39.508.576 RON | 37.279.880 RON | 40.423.195 RON | 29.734.745 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 32.268 RON | 32.597 RON | 29.301 RON | 129.695 RON | 214.051 RON | 19.122 RON | 19.122 RON | — | — |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | 3.225 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 35.415.221 RON | 23.773.818 RON | 41.283.798 RON | 31.849.182 RON | 29.034.831 RON | 27.170.681 RON | 39.615.834 RON | 35.542.113 RON | 33.036.546 RON | 28.029.814 RON | 22.263.863 RON | 15.083.715 RON | 12.028.459 RON | 7.196.105 RON | 7.400.744 RON | 5.809.905 RON | 897.663 RON | 1.123.730 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 170 | 202 | 1.302 | 218 | 225 | 1.014 | 265 | 258 | 257 | 245 | 232 | 232 | 231 | 254 | 278 | 265 | 200 | 143 |