Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 903.569 RON | -91.277 RON | 305.226 RON | 57.343 RON | 76.222 RON | -171.661 RON | 6 |
| 2024 | 945.628 RON | -56.629 RON | 228.180 RON | 61.907 RON | 85.889 RON | -80.384 RON | 5 |
| 2023 | 1.554.040 RON | -24.209 RON | 152.347 RON | 51.694 RON | 76.898 RON | -23.755 RON | 6 |
| 2022 | 1.669.329 RON | 39.436 RON | 272.756 RON | 45.684 RON | 266.962 RON | 39.890 RON | 7 |
| 2021 | 1.466.130 RON | 35.130 RON | 197.626 RON | 54.454 RON | 193.407 RON | 50.235 RON | 7 |
| 2020 | 1.409.129 RON | 9.042 RON | 276.482 RON | 45.580 RON | 246.007 RON | 15.105 RON | — |
| 2019 | 1.275.977 RON | 23.499 RON | 270.610 RON | 51.527 RON | 225.146 RON | 6.063 RON | 8 |
| 2018 | 1.115.159 RON | -17.890 RON | 262.835 RON | 58.919 RON | 186.480 RON | -17.436 RON | 9 |
| 2017 | 1.017.006 RON | 31.545 RON | 214.489 RON | 66.297 RON | 180.191 RON | 31.999 RON | 8 |
| 2016 | 871.868 RON | 18.799 RON | 117.896 RON | 62.289 RON | 74.860 RON | 19.253 RON | 6 |
| 2015 | 815.279 RON | 16.975 RON | 56.007 RON | 65.471 RON | 91.857 RON | 101.321 RON | 5 |
| 2014 | 659.835 RON | 33.630 RON | 59.738 RON | 68.659 RON | 74.604 RON | 83.525 RON | 4 |
| 2013 | 394.406 RON | -7.743 RON | 127.965 RON | 71.847 RON | 106.013 RON | 49.895 RON | 4 |
| 2012 | 456.629 RON | 5.835 RON | 94.813 RON | 75.666 RON | 76.531 RON | 57.384 RON | 4 |
| 2011 | 463.549 RON | 22.282 RON | 66.145 RON | 86.402 RON | 31.293 RON | 51.550 RON | 4 |
| 2010 | 259.452 RON | 1.646 RON | 120.728 RON | 86.010 RON | 63.985 RON | 29.267 RON | 3 |
| 2009 | 370.426 RON | 3.892 RON | 91.439 RON | 92.131 RON | 26.929 RON | 27.621 RON | 3 |
| 2008 | 366.830 RON | 16.046 RON | 148.061 RON | 100.893 RON | 70.897 RON | 23.729 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 903.569 RON | 945.628 RON | 1.554.040 RON | 1.669.329 RON | 1.466.130 RON | 1.409.129 RON | 1.275.977 RON | 1.115.159 RON | 1.017.006 RON | 871.868 RON | 815.279 RON | 659.835 RON | 394.406 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 456.629 RON |
| 463.549 RON |
| 259.452 RON |
| 370.426 RON |
| 366.830 RON |
| Venituri totale | 1.000.851 RON | 1.076.148 RON | 1.714.273 RON | 1.842.828 RON | 1.653.447 RON | 1.429.311 RON | 1.300.789 RON | 1.138.056 RON | 1.038.681 RON | 886.900 RON | 830.772 RON | 669.353 RON | 400.201 RON | 460.673 RON | 467.772 RON | 265.261 RON | 374.590 RON | 368.046 RON |
| Cheltuieli totale | 1.092.128 RON | 1.132.777 RON | 1.723.003 RON | 1.786.364 RON | 1.604.916 RON | 1.406.098 RON | 1.264.282 RON | 1.144.774 RON | 997.279 RON | 864.505 RON | 810.574 RON | 629.317 RON | 407.944 RON | 453.597 RON | 441.239 RON | 257.498 RON | 365.570 RON | 348.722 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 56.464 RON | 48.531 RON | 23.213 RON | 36.507 RON | 0 RON | 41.402 RON | 22.395 RON | 20.198 RON | 40.036 RON | 0 RON | 7.076 RON | 26.533 RON | 7.763 RON | 9.020 RON | 19.324 RON |
| Pierdere bruta | 91.277 RON | 56.629 RON | 8.730 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.718 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 7.743 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39.436 RON | 35.130 RON | 9.042 RON | 23.499 RON | 0 RON | 31.545 RON | 18.799 RON | 16.975 RON | 33.630 RON | 0 RON | 5.835 RON | 22.282 RON | 1.646 RON | 3.892 RON | 16.046 RON |
| Pierdere neta | 91.277 RON | 56.629 RON | 24.209 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.890 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.743 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 57.343 RON | 61.907 RON | 51.694 RON | 45.684 RON | 54.454 RON | 45.580 RON | 51.527 RON | 58.919 RON | 66.297 RON | 62.289 RON | 65.471 RON | 68.659 RON | 71.847 RON | 75.666 RON | 86.402 RON | 86.010 RON | 92.131 RON | 100.893 RON |
| Active circulante | 76.222 RON | 85.889 RON | 76.898 RON | 266.962 RON | 193.407 RON | 246.007 RON | 225.146 RON | 186.480 RON | 180.191 RON | 74.860 RON | 91.857 RON | 74.604 RON | 106.013 RON | 76.531 RON | 31.293 RON | 63.985 RON | 26.929 RON | 70.897 RON |
| Stocuri | 68.960 RON | 63.859 RON | 53.842 RON | 155.800 RON | 129.827 RON | 131.759 RON | 118.651 RON | 91.686 RON | 76.778 RON | 63.684 RON | 73.908 RON | 59.393 RON | 98.087 RON | 75.452 RON | 29.026 RON | 51.659 RON | 20.308 RON | 62.071 RON |
| Creante | 3.606 RON | 7.640 RON | 8.382 RON | 6.303 RON | 4.538 RON | 2.123 RON | 10.420 RON | 1.200 RON | — | 1.834 RON | 1.726 RON | 1.173 RON | 4.380 RON | 401 RON | 1.200 RON | 10.211 RON | 1.869 RON | 5.026 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.656 RON | 14.390 RON | 14.674 RON | 104.859 RON | 59.042 RON | 112.125 RON | 96.075 RON | 93.594 RON | 103.413 RON | 9.342 RON | 16.223 RON | 14.038 RON | 3.546 RON | 678 RON | 1.067 RON | 2.115 RON | 4.752 RON | 3.800 RON |
| Datorii totale | 305.226 RON | 228.180 RON | 152.347 RON | 272.756 RON | 197.626 RON | 276.482 RON | 270.610 RON | 262.835 RON | 214.489 RON | 117.896 RON | 56.007 RON | 59.738 RON | 127.965 RON | 94.813 RON | 66.145 RON | 120.728 RON | 91.439 RON | 148.061 RON |
| Capitaluri proprii | -171.661 RON | -80.384 RON | -23.755 RON | 39.890 RON | 50.235 RON | 15.105 RON | 6.063 RON | -17.436 RON | 31.999 RON | 19.253 RON | 101.321 RON | 83.525 RON | 49.895 RON | 57.384 RON | 51.550 RON | 29.267 RON | 27.621 RON | 23.729 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 5 | 6 | 7 | 7 | — | 8 | 9 | 8 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite în parte cererea.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 25.03.2026.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.