Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 159.375 RON | 42.904 RON | 24.544 RON | 0 RON | 319.930 RON | 295.386 RON | 1 |
| 2024 | 158.100 RON | 48.801 RON | 11.917 RON | 0 RON | 264.399 RON | 252.482 RON | 1 |
| 2023 | 158.450 RON | 89.051 RON | 11.195 RON | 0 RON | 214.877 RON | 203.682 RON | 0 |
| 2022 | 82.050 RON | 25.309 RON | 10.260 RON | 0 RON | 150.200 RON | 139.940 RON | 0 |
| 2021 | 198.010 RON | 7.635 RON | 173.760 RON | 0 RON | 288.391 RON | 114.631 RON | 0 |
| 2020 | 82.550 RON | 63.806 RON | 7.410 RON | 0 RON | 178.212 RON | 170.802 RON | 0 |
| 2019 | 53.000 RON | 39.907 RON | 6.975 RON | — | 113.971 RON | 106.996 RON | — |
| 2018 | 69.350 RON | 62.391 RON | 69.691 RON | — | 136.820 RON | 67.129 RON | — |
| 2017 | 9.600 RON | 3.234 RON | 83.807 RON | — | 88.545 RON | 4.738 RON | — |
| 2016 | 20.100 RON | 15.253 RON | 91.230 RON | — | 92.734 RON | 1.504 RON | — |
| 2015 | 4.214 RON | -7.136 RON | 94.728 RON | — | 80.979 RON | -13.749 RON | 1 |
| 2014 | 6.513 RON | -3.833 RON | 86.906 RON | — | 76.460 RON | -10.446 RON | 1 |
| 2013 | 6.084 RON | 1.655 RON | 81.222 RON | — | 74.609 RON | -6.613 RON | 1 |
| 2012 | 5.060 RON | -2.297 RON | 80.684 RON | — | 72.417 RON | -8.267 RON | — |
| 2011 | 8.610 RON | 3.034 RON | 80.385 RON | — | 74.415 RON | -5.970 RON | — |
| 2010 | 4.709 RON | -1.270 RON | 84.713 RON | — | 75.710 RON | -9.003 RON | — |
| 2009 | 36.197 RON | 1.491 RON | 90.481 RON | — | 82.748 RON | -7.733 RON | — |
| 2008 | 51.286 RON | 1.372 RON | 79.288 RON | — | 70.063 RON | -9.225 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 159.375 RON | 158.100 RON | 158.450 RON | 82.050 RON | 198.010 RON | 82.550 RON | 53.000 RON | 69.350 RON | 9.600 RON | 20.100 RON | 4.214 RON | 6.513 RON | 6.084 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 5.060 RON |
| 8.610 RON |
| 4.709 RON |
| 36.197 RON |
| 51.286 RON |
| Venituri totale | 159.375 RON | 158.100 RON | 158.450 RON | 82.058 RON | 198.010 RON | 82.660 RON | 60.008 RON | 69.350 RON | 9.600 RON | 20.100 RON | 4.214 RON | 6.513 RON | 6.084 RON | 5.060 RON | 8.610 RON | 4.709 RON | 36.199 RON | 51.286 RON |
| Cheltuieli totale | 116.471 RON | 97.916 RON | 64.028 RON | 54.865 RON | 184.435 RON | 16.775 RON | 18.511 RON | 5.540 RON | 6.078 RON | 4.244 RON | 11.224 RON | 10.151 RON | 4.247 RON | 7.357 RON | 5.576 RON | 4.329 RON | 33.241 RON | 49.914 RON |
| Profit brut | 42.904 RON | 60.184 RON | 94.422 RON | 27.193 RON | 13.575 RON | 65.885 RON | 41.497 RON | 63.810 RON | 3.522 RON | 15.856 RON | 0 RON | 0 RON | 1.837 RON | 0 RON | 3.034 RON | 380 RON | 2.958 RON | 1.372 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.638 RON | 0 RON | 2.297 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 42.904 RON | 48.801 RON | 89.051 RON | 25.309 RON | 7.635 RON | 63.806 RON | 39.907 RON | 62.391 RON | 3.234 RON | 15.253 RON | 0 RON | 0 RON | 1.655 RON | 0 RON | 3.034 RON | — | 1.491 RON | 1.372 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.136 RON | 3.833 RON | 0 RON | 2.297 RON | 0 RON | 1.270 RON | — | — |
| Active circulante | 319.930 RON | 264.399 RON | 214.877 RON | 150.200 RON | 288.391 RON | 178.212 RON | 113.971 RON | 136.820 RON | 88.545 RON | 92.734 RON | 80.979 RON | 76.460 RON | 74.609 RON | 72.417 RON | 74.415 RON | 75.710 RON | 82.748 RON | 70.063 RON |
| Stocuri | 25.173 RON | 20.373 RON | 19.575 RON | 10.169 RON | 18.004 RON | 17.864 RON | 17.864 RON | 17.864 RON | 17.864 RON | 23.880 RON | 20.913 RON | 18.088 RON | 18.173 RON | 15.124 RON | 11.724 RON | 11.724 RON | 11.724 RON | 4.407 RON |
| Creante | 108.589 RON | 98.118 RON | 63.343 RON | 92.140 RON | 77.788 RON | 56.320 RON | 65.320 RON | 63.575 RON | 62.375 RON | 53.363 RON | 50.066 RON | 48.625 RON | 46.842 RON | 44.944 RON | 45.078 RON | 46.190 RON | 55.704 RON | 57.751 RON |
| Casa si conturi la banci | 186.168 RON | 145.908 RON | 131.959 RON | 47.891 RON | 192.599 RON | 104.028 RON | 30.787 RON | 55.381 RON | 8.306 RON | 15.491 RON | 10.000 RON | 9.747 RON | 9.594 RON | 12.349 RON | 17.613 RON | 17.796 RON | 15.320 RON | 7.905 RON |
| Datorii totale | 24.544 RON | 11.917 RON | 11.195 RON | 10.260 RON | 173.760 RON | 7.410 RON | 6.975 RON | 69.691 RON | 83.807 RON | 91.230 RON | 94.728 RON | 86.906 RON | 81.222 RON | 80.684 RON | 80.385 RON | 84.713 RON | 90.481 RON | 79.288 RON |
| Capitaluri proprii | 295.386 RON | 252.482 RON | 203.682 RON | 139.940 RON | 114.631 RON | 170.802 RON | 106.996 RON | 67.129 RON | 4.738 RON | 1.504 RON | -13.749 RON | -10.446 RON | -6.613 RON | -8.267 RON | -5.970 RON | -9.003 RON | -7.733 RON | -9.225 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Admite cererea. Dispune dizolvarea societăţii pârâte. Dispune înregistrarea hotărârii în registrul comerţului, comunicarea acesteia către Ministerului Finanţelor Publice - Agenţia Naţională de Administrare Fiscală - administraţia judeţeană a finanţelor publice/administraţia finanţelor publice a sectorului şi publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, pe cheltuiala reclamantei, pe pagina de internet a Oficiului Naţional a Registrului Comerţului sau pe portalul de servicii on-line al acestuia. Cu apel în termen de 30 de zile de la publicarea prezentei hotărâri în Monitorul Oficial. Cererea de apel se depune la Tribunalul Bucureşti, Secţia a VI-a civilă. Apelantul va depune o copie a apelului la oficiul registrului comerţului la care este înregistrată societatea a cărei dizolvare a fost pronunţată Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, astăzi, 11.12.2024.
Respinge apelul ca nefondat. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, azi, 23 mai 2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Respinge cererea ca neîntemeiată. Cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Tribunalul Bucureşti, Secţia a VI-a civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, astăzi, 22.01.2024.
5 contracte atribuite, in valoare de 236.025 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 236.030 lei.
Achizitii directe
5 contracte
236.025 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 02:08).
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.