| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.566.095 RON | 3.485.594 RON | 1.451.692 RON | 835.942 RON | 4.121.015 RON | 3.514.754 RON | 35 |
| 2024 | 28.948.886 RON | 3.101.931 RON | 490.085 RON | 1.009.550 RON | 2.602.991 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 3.130.331 RON |
| 33 |
| 2023 | 26.683.968 RON | 2.351.441 RON | 546.254 RON | 937.940 RON | 2.493.091 RON | 2.893.996 RON | 31 |
| 2022 | 20.489.603 RON | 1.390.295 RON | 1.403.374 RON | 385.057 RON | 2.420.047 RON | 1.414.895 RON | 29 |
| 2021 | 15.217.562 RON | 1.628.510 RON | 218.245 RON | 315.377 RON | 2.678.897 RON | 2.788.343 RON | 28 |
| 2020 | 15.071.487 RON | 1.807.883 RON | 175.209 RON | 371.868 RON | 1.908.409 RON | 2.117.710 RON | 27 |
| 2019 | 14.887.315 RON | 1.237.681 RON | 123.906 RON | 172.758 RON | 1.427.854 RON | 1.488.754 RON | 26 |
| 2018 | 12.585.308 RON | 1.461.318 RON | 152.158 RON | 81.255 RON | 1.525.710 RON | 1.467.103 RON | 25 |
| 2017 | 10.984.665 RON | 1.012.751 RON | 255.436 RON | 90.661 RON | 1.405.195 RON | 1.252.662 RON | 24 |
| 2016 | 8.790.786 RON | 444.647 RON | 118.769 RON | 121.710 RON | 435.349 RON | 450.432 RON | 22 |
| 2015 | 6.484.107 RON | 228.554 RON | 118.620 RON | 144.070 RON | 358.985 RON | 398.113 RON | 20 |
| 2014 | 4.974.027 RON | 99.218 RON | 279.718 RON | 86.585 RON | 349.942 RON | 169.559 RON | 17 |
| 2013 | 4.365.186 RON | 255.155 RON | 336.427 RON | 35.545 RON | 359.805 RON | 70.341 RON | 12 |
| 2012 | 2.947.769 RON | 5.038 RON | 530.595 RON | 34.893 RON | 300.487 RON | -184.815 RON | 10 |
| 2011 | 2.710.836 RON | -41.634 RON | 450.826 RON | 31.204 RON | 227.042 RON | -189.853 RON | 11 |
| 2010 | 2.110.554 RON | -82.138 RON | 342.431 RON | 52.805 RON | 137.925 RON | -148.219 RON | 8 |
| 2008 | 1.812.393 RON | -48.585 RON | 247.132 RON | 27.858 RON | 168.694 RON | -50.580 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 29.566.095 RON | 28.948.886 RON | 26.683.968 RON | 20.489.603 RON | 15.217.562 RON | 15.071.487 RON | 14.887.315 RON | 12.585.308 RON | 10.984.665 RON | 8.790.786 RON | 6.484.107 RON | 4.974.027 RON | 4.365.186 RON | 2.947.769 RON | 2.710.836 RON | 2.110.554 RON | 1.812.393 RON |
| Venituri totale | 27.340.953 RON | 26.658.957 RON | 23.864.797 RON | 25.712.869 RON | 18.899.737 RON | 18.102.303 RON | 17.965.333 RON | 15.155.127 RON | 12.508.134 RON | 9.883.744 RON | 6.978.865 RON | 5.211.304 RON | 4.464.006 RON | 2.992.774 RON | |||
| Cheltuieli totale | 23.294.507 RON | 23.051.865 RON | 21.163.948 RON | 24.113.468 RON | 17.056.624 RON | 16.062.493 RON | 16.537.091 RON | 13.464.725 RON | 11.333.189 RON | 9.369.270 RON | 6.712.443 RON | 5.098.821 RON | 4.187.536 RON | 2.987.736 RON | |||
| Profit brut | 4.046.446 RON | 3.607.092 RON | 2.700.849 RON | 1.599.401 RON | 1.843.113 RON | 2.039.810 RON | 1.428.242 RON | 1.690.402 RON | 1.174.945 RON | 514.474 RON | 266.422 RON | 112.483 RON | 276.470 RON | 5.038 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Profit net | 3.485.594 RON | 3.101.931 RON | 2.351.441 RON | 1.390.295 RON | 1.628.510 RON | 1.807.883 RON | 1.237.681 RON | 1.461.318 RON | 1.012.751 RON | 444.647 RON | 228.554 RON | 99.218 RON | 255.155 RON | 5.038 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 835.942 RON | 1.009.550 RON | 937.940 RON | 385.057 RON | 315.377 RON | 371.868 RON | 172.758 RON | 81.255 RON | 90.661 RON | 121.710 RON | 144.070 RON | 86.585 RON | 35.545 RON | 34.893 RON | |||
| Active circulante | 4.121.015 RON | 2.602.991 RON | 2.493.091 RON | 2.420.047 RON | 2.678.897 RON | 1.908.409 RON | 1.427.854 RON | 1.525.710 RON | 1.405.195 RON | 435.349 RON | 358.985 RON | 349.942 RON | 359.805 RON | 300.487 RON | |||
| Stocuri | 153.645 RON | 94.809 RON | 155.319 RON | 120.077 RON | 195.891 RON | 111.372 RON | 68.801 RON | 37.828 RON | 87.240 RON | 18.865 RON | 42.085 RON | 126.635 RON | 255.807 RON | 168.932 RON | |||
| Creante | 2.664.116 RON | 252.436 RON | 245.343 RON | 1.101.248 RON | 104.797 RON | 116.965 RON | 128.106 RON | 141.841 RON | 161.406 RON | 170.193 RON | 105.705 RON | 80.823 RON | 88.416 RON | 34.659 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 1.303.254 RON | 2.255.746 RON | 2.092.429 RON | 1.198.722 RON | 2.378.209 RON | 1.680.072 RON | 1.230.947 RON | 1.346.041 RON | 1.156.549 RON | 246.291 RON | 211.195 RON | 142.484 RON | 15.582 RON | 96.896 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 9.489 RON | 7.875 RON | 9.219 RON | 13.165 RON | 12.314 RON | 12.642 RON | 12.048 RON | 12.296 RON | 12.242 RON | 12.142 RON | 13.678 RON | 12.750 RON | 11.418 RON | 10.400 RON | |||
| Datorii totale | 1.451.692 RON | 490.085 RON | 546.254 RON | 1.403.374 RON | 218.245 RON | 175.209 RON | 123.906 RON | 152.158 RON | 255.436 RON | 118.769 RON | 118.620 RON | 279.718 RON | 336.427 RON | 530.595 RON | |||
| Capitaluri proprii | 3.514.754 RON | 3.130.331 RON | 2.893.996 RON | 1.414.895 RON | 2.788.343 RON | 2.117.710 RON | 1.488.754 RON | 1.467.103 RON | 1.252.662 RON | 450.432 RON | 398.113 RON | 169.559 RON | 70.341 RON | -184.815 RON | |||
| Capital subscris varsat | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 35 | 33 | 31 | 29 | 28 | 27 | 26 | 25 | 24 | 22 | 20 | 17 | 12 | 10 | 11 |
| 2.716.812 RON |
| 2.111.162 RON |
| 1.812.416 RON |
| 2.758.446 RON |
| 2.186.850 RON |
| 1.861.001 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 41.634 RON |
| 75.688 RON |
| 48.585 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 41.634 RON |
| 82.138 RON |
| 48.585 RON |
| 31.204 RON |
| 52.805 RON |
| 27.858 RON |
| 227.042 RON |
| 137.925 RON |
| 168.694 RON |
| 79.085 RON |
| 37.355 RON |
| 38.234 RON |
| 2.608 RON |
| 4.983 RON |
| — |
| 145.349 RON |
| 95.587 RON |
| 130.460 RON |
| 2.727 RON |
| 3.482 RON |
| — |
| 450.826 RON |
| 342.431 RON |
| 247.132 RON |
| -189.853 RON |
| -148.219 RON |
| -50.580 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 8 |
| 4 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 03.09.2026
ANAF · 03.09.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
bl. D3-2, parter
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Com. Clinceni, Tarlaua 33/1, Parcela 195/1/55 și 195/1/56, număr cadastral 3510/1
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 5% |
| persoanănu mai e administrator | 95% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.