ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Respinge apelul formulat de către apelanta PITO TRANS SRL în contradictoriu cu intimata Banca Transilvania SA împotriva sentinţei nr. 6465/09.04.2026 pronunţată de Judecătoria Arad. Definitivă. Pronunţată azi, 28.04.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de grefa instan?ei.
Respinge cererea de ordonanţă preşedinţială formulată de către reclamanta PITO TRANS SRL, în contradictoriu cu pârâta Banca Transilvania SA. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în 5 zile de la pronunţare. Cererea se va depune la Judecătoria Arad. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi 09.04.2026.
Respinge cererea de preschimbare a termenului de judecată în dosarul nr. 6253/55/2026 al Judecătoriei Arad formulată de petenta Pito Trans SRL, neîntemeiată. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 02.04.2026.
Respinge excepţia de netimbrare. Admite cererea de suspendare provizorie a executării silite formulată de către contestatoarea Pito Trans SRL, privind executarea silită din dosarul nr. 85/2026 al executorului judecătoresc Bociort Crina. Dispune suspendarea executării silite din dosarul 85/2026 al BEJ Bociort Crina până la soluţionarea cererii de suspendare a executări silite din dosarul 4853/55/2026. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 16.03.2026.
Respinge cererea de suspendare a executării silite. Admite contestaţia la executare formulată de contestatoarea Pito Trans SRL în contradictoriu cu intimata Oscar Downstream SRL. Dispune anularea executării silite din dosarul 85/2026 al BEJ Bociort Crina. Dispune restituirea către contestatoare a sumei de 1100 lei taxă judiciară de timbru. Obligă intimata la plata către contestatoare a sume de 35.160 lei cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 de zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Arad. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 04.05.2026.
stabileşte termen de pronunţare la data de 04.05.2026
Dispune disjungerea contestaţiei la executare şi formarea unui nou dosar. Respinge cererea de suspendare provizorie a executării silite formulată de către contestatoarea Pito Trans SRL privind executarea silită din dosarul nr. 85/2026 al executorului judecătoresc Bociort Crina. Fără cale de atac. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 12.03.2026.
Admite cererea
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72.597.240 RON | 992.233 RON | 19.917.365 RON | 7.225.836 RON | 12.613.942 RON | 2.207.423 RON | 233 |
| 2024 | 80.174.507 RON | 2.649.364 RON | 25.106.557 RON | 8.003.732 RON | 22.925.683 RON | 5.822.858 RON | 357 |
| 2023 | 81.190.871 RON | 21.900.962 RON | 27.194.521 RON | 9.891.857 RON | 20.476.157 RON | 3.173.493 RON | 358 |
| 2022 | 73.919.606 RON | -3.140.445 RON | 51.133.096 RON | 14.137.456 RON | 18.984.864 RON | -18.002.149 RON | 353 |
| 2021 | 55.042.548 RON | -16.076.894 RON | 49.853.504 RON | 22.097.993 RON | 12.404.278 RON | -14.861.704 RON | 291 |
| 2020 | 55.624.937 RON | 9.385.354 RON | 48.235.317 RON | 36.221.653 RON | 22.603.083 RON | 10.600.545 RON | 367 |
| 2019 | 67.019.169 RON | 6.179.361 RON | 48.347.455 RON | 35.294.161 RON | 20.976.553 RON | 7.923.314 RON | 392 |
| 2018 | 58.136.094 RON | 3.526.697 RON | 50.993.417 RON | 42.215.204 RON | 15.861.640 RON | 7.083.427 RON | 365 |
| 2017 | 43.493.646 RON | 1.921.179 RON | 45.509.102 RON | 42.361.294 RON | 8.147.696 RON | 4.999.888 RON | 302 |
| 2016 | 40.234.131 RON | 821.835 RON | 40.878.610 RON | 32.712.455 RON | 11.694.864 RON | 3.528.709 RON | 284 |
| 2015 | 39.898.290 RON | 382.788 RON | 35.879.374 RON | 30.518.077 RON | 8.068.172 RON | 2.706.875 RON | 252 |
| 2014 | 27.891.040 RON | 371.776 RON | 24.813.827 RON | 22.157.691 RON | 4.967.403 RON | 2.311.267 RON | 188 |
| 2013 | 21.889.065 RON | 333.047 RON | 17.667.226 RON | 17.345.219 RON | 2.261.497 RON | 1.939.490 RON | 148 |
| 2012 | 19.830.139 RON | 327.018 RON | 17.723.412 RON | 16.449.832 RON | 2.880.023 RON | 1.606.443 RON | 143 |
| 2011 | 16.437.099 RON | 588.357 RON | 14.431.814 RON | 13.343.894 RON | 2.359.555 RON | 1.271.635 RON | 118 |
| 2010 | 11.097.789 RON | -750.101 RON | 13.666.114 RON | 12.315.881 RON | 2.033.511 RON | 683.278 RON | 90 |
| 2009 | 8.759.884 RON | 351.553 RON | 10.008.912 RON | 9.750.060 RON | 1.692.231 RON | 1.433.379 RON | 68 |
| 2008 | 6.069.657 RON | -641.077 RON | 8.939.682 RON | 7.616.913 RON | 896.289 RON | 112.275 RON | 46 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 72.597.240 RON | 80.174.507 RON | 81.190.871 RON | 73.919.606 RON | 55.042.548 RON | 55.624.937 RON | 67.019.169 RON | 58.136.094 RON | 43.493.646 RON | 40.234.131 RON | 39.898.290 RON | 27.891.040 RON | 21.889.065 RON | 19.830.139 RON | 16.437.099 RON | 11.097.789 RON | 8.759.884 RON | 6.069.657 RON |
| Venituri totale | 75.349.075 RON | 81.093.221 RON | 100.928.051 RON | 74.473.905 RON | 56.612.036 RON | 56.835.842 RON | 68.450.645 RON | 58.626.033 RON | 44.073.092 RON | 42.296.312 RON | 40.905.246 RON | 30.417.846 RON | 24.404.241 RON | 27.780.139 RON | 17.978.002 RON | 11.642.226 RON | 9.335.954 RON | 6.108.756 RON |
| Cheltuieli totale | 73.509.534 RON | 78.063.894 RON | 78.353.990 RON | 77.614.350 RON | 72.688.930 RON | 45.598.902 RON | 60.965.054 RON | 54.376.309 RON | 41.708.888 RON | 41.312.736 RON | 40.429.736 RON | 29.968.146 RON | 23.965.434 RON | 27.372.544 RON | 17.389.645 RON | 12.384.077 RON | 8.977.068 RON | 6.749.833 RON |
| Profit brut | 1.839.541 RON | 3.029.327 RON | 22.574.061 RON | 0 RON | 0 RON | 11.236.940 RON | 7.485.591 RON | 4.249.724 RON | 2.364.204 RON | 983.576 RON | 475.510 RON | 449.700 RON | 438.807 RON | 407.595 RON | 588.357 RON | — | 358.886 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.140.445 RON | 16.076.894 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 741.851 RON | — | 641.077 RON |
| Profit net | 992.233 RON | 2.649.364 RON | 21.900.962 RON | 0 RON | 0 RON | 9.385.354 RON | 6.179.361 RON | 3.526.697 RON | 1.921.179 RON | 821.835 RON | 382.788 RON | 371.776 RON | 333.047 RON | 327.018 RON | 588.357 RON | — | 351.553 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.140.445 RON | 16.076.894 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 750.101 RON | — | 641.077 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.225.836 RON | 8.003.732 RON | 9.891.857 RON | 14.137.456 RON | 22.097.993 RON | 36.221.653 RON | 35.294.161 RON | 42.215.204 RON | 42.361.294 RON | 32.712.455 RON | 30.518.077 RON | 22.157.691 RON | 17.345.219 RON | 16.449.832 RON | 13.343.894 RON | 12.315.881 RON | 9.750.060 RON | 7.616.913 RON |
| Active circulante | 12.613.942 RON | 22.925.683 RON | 20.476.157 RON | 18.984.864 RON | 12.404.278 RON | 22.603.083 RON | 20.976.553 RON | 15.861.640 RON | 8.147.696 RON | 11.694.864 RON | 8.068.172 RON | 4.967.403 RON | 2.261.497 RON | 2.880.023 RON | 2.359.555 RON | 2.033.511 RON | 1.692.231 RON | 896.289 RON |
| Stocuri | 82.575 RON | 115.623 RON | 254.516 RON | 183.394 RON | 675.927 RON | 2.504.944 RON | 123.102 RON | 107.834 RON | 48.604 RON | 2.281.684 RON | 3.774.796 RON | 2.600.697 RON | 111.246 RON | 24.081 RON | 388.016 RON | 320.889 RON | 442.112 RON | 132.650 RON |
| Creante | 8.062.193 RON | 21.522.229 RON | 19.300.388 RON | 17.756.269 RON | 10.549.149 RON | 17.938.439 RON | 14.490.725 RON | 9.162.952 RON | 6.524.091 RON | 5.167.225 RON | 4.183.191 RON | 2.361.890 RON | 2.110.744 RON | 2.591.283 RON | 1.959.251 RON | 1.711.502 RON | 1.187.794 RON | 755.104 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.469.174 RON | 1.287.831 RON | 921.253 RON | 1.045.201 RON | 1.179.202 RON | 2.159.700 RON | 6.362.726 RON | 6.590.854 RON | 1.575.001 RON | 4.245.955 RON | 110.185 RON | 4.816 RON | 39.507 RON | 264.659 RON | 12.288 RON | 1.120 RON | 62.325 RON | 8.535 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.285.010 RON | — | — | 8.627 RON | 489.529 RON | 11.126 RON | 55 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 538.755 RON |
| Datorii totale | 19.917.365 RON | 25.106.557 RON | 27.194.521 RON | 51.133.096 RON | 49.853.504 RON | 48.235.317 RON | 48.347.455 RON | 50.993.417 RON | 45.509.102 RON | 40.878.610 RON | 35.879.374 RON | 24.813.827 RON | 17.667.226 RON | 17.723.412 RON | 14.431.814 RON | 13.666.114 RON | 10.008.912 RON | 8.939.682 RON |
| Capitaluri proprii | 2.207.423 RON | 5.822.858 RON | 3.173.493 RON | -18.002.149 RON | -14.861.704 RON | 10.600.545 RON | 7.923.314 RON | 7.083.427 RON | 4.999.888 RON | 3.528.709 RON | 2.706.875 RON | 2.311.267 RON | 1.939.490 RON | 1.606.443 RON | 1.271.635 RON | 683.278 RON | 1.433.379 RON | 112.275 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 233 | 357 | 358 | 353 | 291 | 367 | 392 | 365 | 302 | 284 | 252 | 188 | 148 | 143 | 118 | 90 | 68 | 46 |
469 de contracte atribuite, in valoare de 2.713.809 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.665.567 lei.
Achizitii directe
463 de contracte
2.665.104 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
48.705 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 18:32).