| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 212.663 RON | 13.582 RON | 203.604 RON | 0 RON | 13.141 RON | -190.463 RON | 3 |
| 2024 | 224.002 RON | 44.686 RON | 218.922 RON | — | 14.877 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| -204.045 RON |
| 3 |
| 2023 | 193.524 RON | 45.787 RON | 264.734 RON | — | 16.003 RON | -248.731 RON | 3 |
| 2022 | 147.318 RON | -11.291 RON | 301.113 RON | 0 RON | 6.595 RON | -294.518 RON | 3 |
| 2021 | 192.262 RON | 7.219 RON | 292.581 RON | 0 RON | 9.354 RON | -283.227 RON | 5 |
| 2020 | 144.338 RON | 12.863 RON | 359.991 RON | 0 RON | 69.545 RON | -290.446 RON | 4 |
| 2019 | 223.753 RON | 5.929 RON | 356.420 RON | 650 RON | 52.461 RON | -303.309 RON | 6 |
| 2018 | 111.362 RON | -64.113 RON | 311.767 RON | 1.430 RON | 1.099 RON | -309.238 RON | 5 |
| 2017 | 138.570 RON | 34.402 RON | 284.488 RON | 5.861 RON | 33.502 RON | -245.125 RON | 2 |
| 2016 | 136.274 RON | 12.902 RON | 305.214 RON | 12.771 RON | 12.915 RON | -279.528 RON | 4 |
| 2015 | 39.031 RON | -36.377 RON | 312.449 RON | 19.361 RON | 659 RON | -292.429 RON | 3 |
| 2014 | 39.885 RON | -38.954 RON | 285.987 RON | 28.282 RON | 1.653 RON | -256.052 RON | 4 |
| 2013 | 31.761 RON | -42.653 RON | 256.890 RON | 37.203 RON | 2.589 RON | -217.098 RON | 7 |
| 2012 | 43.947 RON | -32.576 RON | 221.228 RON | 46.125 RON | 657 RON | -174.446 RON | 7 |
| 2011 | 36.325 RON | -44.462 RON | 201.510 RON | 52.178 RON | 7.463 RON | -141.869 RON | 6 |
| 2010 | 31.559 RON | -71.488 RON | 155.459 RON | 57.786 RON | 266 RON | -97.407 RON | 6 |
| 2009 | 51.739 RON | -40.490 RON | 114.570 RON | 66.011 RON | 22.640 RON | -25.919 RON | 6 |
| 2008 | 128.860 RON | 1.643 RON | 82.213 RON | 74.237 RON | 22.547 RON | 14.571 RON | 6 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 212.663 RON | 224.002 RON | 193.524 RON | 147.318 RON | 192.262 RON | 144.338 RON | 223.753 RON | 111.362 RON | 138.570 RON | 136.274 RON | 39.031 RON | 39.885 RON | 31.761 RON | 43.947 RON | 36.325 RON | 31.559 RON | 51.739 RON | 128.860 RON |
| Venituri totale | 212.663 RON | 224.002 RON | 193.524 RON | 148.322 RON | 192.998 RON | 157.512 RON | 223.753 RON | 111.362 RON | 140.370 RON | 141.697 RON | 39.031 RON | 39.885 RON | 31.761 RON | 56.386 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 196.494 RON | 172.646 RON | 145.801 RON | 158.139 RON | 183.858 RON | 143.256 RON | 215.586 RON | 174.361 RON | 104.582 RON | 127.432 RON | 74.237 RON | 77.642 RON | 73.461 RON | 88.962 RON | ||||
| Profit brut | 16.169 RON | 51.356 RON | 47.723 RON | 0 RON | 9.140 RON | 14.256 RON | 8.167 RON | 0 RON | 35.788 RON | 14.265 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.817 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62.999 RON | 0 RON | 0 RON | — | 37.757 RON | 41.700 RON | 32.576 RON | ||||
| Profit net | 13.582 RON | 44.686 RON | 45.787 RON | 0 RON | 7.219 RON | 12.863 RON | 5.929 RON | 0 RON | 34.402 RON | 12.902 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.291 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 64.113 RON | 0 RON | 0 RON | 36.377 RON | 38.954 RON | 42.653 RON | 32.576 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 650 RON | 1.430 RON | 5.861 RON | 12.771 RON | 19.361 RON | 28.282 RON | 37.203 RON | 46.125 RON | ||||
| Active circulante | 13.141 RON | 14.877 RON | 16.003 RON | 6.595 RON | 9.354 RON | 69.545 RON | 52.461 RON | 1.099 RON | 33.502 RON | 12.915 RON | 659 RON | 1.653 RON | 2.589 RON | 657 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 550 RON | — | 0 RON | -6 RON | -6 RON | — | 442 RON | ||||
| Creante | 377 RON | 337 RON | 6.257 RON | 6.257 RON | 187 RON | 187 RON | 187 RON | 187 RON | 187 RON | 1.330 RON | 620 RON | — | — | — | ||||
| Casa si conturi la banci | 12.764 RON | 14.540 RON | 9.746 RON | 338 RON | 9.167 RON | 69.358 RON | 52.274 RON | 362 RON | 33.315 RON | 11.585 RON | 45 RON | 1.659 RON | 2.589 RON | 215 RON | ||||
| Datorii totale | 203.604 RON | 218.922 RON | 264.734 RON | 301.113 RON | 292.581 RON | 359.991 RON | 356.420 RON | 311.767 RON | 284.488 RON | 305.214 RON | 312.449 RON | 285.987 RON | 256.890 RON | 221.228 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -190.463 RON | -204.045 RON | -248.731 RON | -294.518 RON | -283.227 RON | -290.446 RON | -303.309 RON | -309.238 RON | -245.125 RON | -279.528 RON | -292.429 RON | -256.052 RON | -217.098 RON | -174.446 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 | 6 | 5 | 2 | 4 | 3 | 4 | 7 | 7 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 36.786 RON |
| 31.603 RON |
| 51.739 RON |
| 128.860 RON |
| 81.248 RON |
| 101.441 RON |
| 88.952 RON |
| 124.000 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 4.860 RON |
| 44.462 RON |
| 69.838 RON |
| 37.213 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 1.643 RON |
| 44.462 RON |
| 71.488 RON |
| 40.490 RON |
| — |
| 52.178 RON |
| 57.786 RON |
| 66.011 RON |
| 74.237 RON |
| 7.463 RON |
| 266 RON |
| 22.640 RON |
| 22.547 RON |
| 1.318 RON |
| — |
| 21.964 RON |
| 21.964 RON |
| — |
| — |
| 380 RON |
| 379 RON |
| 6.145 RON |
| 266 RON |
| 296 RON |
| 204 RON |
| 201.510 RON |
| 155.459 RON |
| 114.570 RON |
| 82.213 RON |
| -141.869 RON |
| -97.407 RON |
| -25.919 RON |
| 14.571 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 6 |
| 6 |
| 6 |
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Ia act de renunţarea la judecata cererii de deschidere a procedurii insolvenţei formulată de creditoarea DIVA STAR S.R.L. Admite excepţia netimbrării contestaţiei formulate de debitoarea VIFRANA S.A., invocată din oficiu. Anulează contestaţia, ca netimbrată. Cu recurs în 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Constanţa. Pronunţată astăzi 25.11.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.