ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
În baza art. 242 Cod procedură civilă suspendă judecata apelului. Cu recurs cât timp durează suspendarea. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Prahova – Secţia I Civilă.
imposibilitate prezentare apărător
Având în vedere faptul că prin Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Tribunalului Prahova nr. 4/26.08.2025, s-a hotărât, începând cu data de 27.08.2025, suspendarea soluţionării cauzelor, şi faptul că prezenta cauză nu se încadrează în excepţiile stabilite prin aceeaşi hotărâre, urmează a amâna cauza.
numire curator intimat
Respinge ca neîntemeiată excep?ia lipsei calită?ii procesuale active a reclamantei invocată de intervenienta accesorie. Respinge ca neîntemeiată excep?ia lipsei de interes a reclamantei invocată de intervenienta accesorie. Respinge ca neîntemeiată cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta ...în contradictoriu cu pârâ?ii ..... ?i cu intervenientul accesoriu ..... Admite cererea de interven?ie accesorie formulată de ... în contradictoriu cu reclamanta ....?i în interesul pârâ?ilor .... ?i ...... Obligă reclamanta la plata către intervenienta accesorie a sumei de 3500 de lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Ia act că pârâta Teodorescu Antonia Aureliana solicită cheltuieli de judecată pe cale separată. Cu drept de apel în 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Ploie?ti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei la data de 23.05.2024.
Amână pronunţarea la data de 23.05.2024. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 09.05.2024.
Amână pronunţarea la data de 09.05.2024. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 25.04.2024.
Amână pronunţarea la data de 25.04.2024. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 11.04.2024.
Amână pronunţarea la data de 11.04.2024. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 28.03.2024.
Amână pronunţarea la data de 28.03.2024. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 14.03.2024.
Amână pronun?area la data de 14.03.2024
Admite în principiu cererea de interven?ie voluntară accesorie formulată de intervenientul SC BAUPARTNER SRL în contradictoriu cu reclamanta Popescu Raicu Ionela Mădălina ?i în interesul pârâ?ilor Simionescu Alexandru Dan, Popescu Gabriel Octavian, Popescu Mihail Daniel, Andreescu Christian Sorin ?i Teodorescu Antonia Aureliana. Cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei la data de 14.12.2023.
Amână pronun?area cu privire la admisibilitatea în principiu a cererii de intervenţie accesorie la data de 14.12.2023 şi acordă termen pe fondul cauzei la data de 28.02.2024, ora 11:00
lipsă procedură
Pentru lipsă de apărare, amână judecarea cauzei la data de 20.09.2023.
În vederea timbrarii cererii, amână judecarea cauzei la data de 17.05.2023.
Pentru comunicarea înscrisurilor depuse la dosar, amână judecarea cauzei la data de 22.03.2023.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 11.01.2023.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 26.10.2022.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.971.896 RON | 44.605.003 RON | 20.174.712 RON | 556.761.126 RON | 248.767.446 RON | 785.370.147 RON | 9 |
| 2024 | 1.791.465 RON | 80.821.660 RON | 21.555.867 RON | 527.699.854 RON | 234.607.521 RON | 740.765.144 RON | 10 |
| 2023 | 2.108.035 RON | 363.699.370 RON | 18.052.808 RON | 237.049.026 RON | 460.901.392 RON | 679.849.484 RON | 9 |
| 2022 | 35.968.976 RON | 110.590.116 RON | 17.386.634 RON | 108.610.215 RON | 235.505.481 RON | 326.734.044 RON | 9 |
| 2021 | 1.886.833 RON | 71.280.003 RON | 85.828.291 RON | 98.780.549 RON | 203.783.284 RON | 216.742.413 RON | 11 |
| 2020 | 1.847.525 RON | 14.121.320 RON | 27.729.185 RON | 112.921.436 RON | 60.591.678 RON | 145.791.254 RON | 9 |
| 2019 | 1.328.154 RON | 38.575.858 RON | 26.660.165 RON | 93.501.965 RON | 67.223.900 RON | 131.669.934 RON | 10 |
| 2018 | 8.029.982 RON | 7.817.102 RON | 20.776.997 RON | 84.538.592 RON | 37.240.129 RON | 94.256.026 RON | 14 |
| 2017 | 4.109.152 RON | 11.202.950 RON | 10.774.520 RON | 81.589.441 RON | 22.700.275 RON | 86.438.924 RON | 14 |
| 2016 | 4.425.265 RON | 15.989.304 RON | 6.999.515 RON | 61.567.956 RON | 28.198.203 RON | 75.235.974 RON | 9 |
| 2015 | 2.015.329 RON | 6.290.760 RON | 6.923.733 RON | 59.576.155 RON | 14.132.398 RON | 59.246.670 RON | 14 |
| 2014 | 1.594.801 RON | 4.743.428 RON | 5.283.122 RON | 56.133.717 RON | 9.782.394 RON | 53.096.957 RON | 14 |
| 2013 | 14.799.521 RON | 4.290.116 RON | 2.762.220 RON | 44.315.422 RON | 14.359.353 RON | 48.327.841 RON | 13 |
| 2012 | 47.478.560 RON | 9.869.453 RON | 10.773.393 RON | 42.192.291 RON | 23.812.456 RON | 44.114.227 RON | 8 |
| 2011 | 18.409.103 RON | 11.512.816 RON | 5.896.812 RON | 25.570.479 RON | 31.302.138 RON | 34.444.234 RON | 8 |
| 2010 | 62.135.244 RON | 11.671.505 RON | 9.298.672 RON | 31.244.656 RON | 32.393.662 RON | 29.640.109 RON | 22 |
| 2009 | 80.490.266 RON | 6.719.371 RON | 28.165.258 RON | 29.670.008 RON | 40.778.092 RON | 17.987.967 RON | 103 |
| 2008 | 192.143.593 RON | 7.737.577 RON | 46.721.419 RON | 25.190.345 RON | 64.085.170 RON | 19.124.438 RON | 290 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.971.896 RON | 1.791.465 RON | 2.108.035 RON | 35.968.976 RON | 1.886.833 RON | 1.847.525 RON | 1.328.154 RON | 8.029.982 RON | 4.109.152 RON | 4.425.265 RON | 2.015.329 RON | 1.594.801 RON | 14.799.521 RON | 47.478.560 RON | 18.409.103 RON | 62.135.244 RON | 80.490.266 RON | 192.143.593 RON |
| Venituri totale | 76.070.906 RON | 94.215.007 RON | 385.409.641 RON | 164.994.943 RON | 81.655.077 RON | 24.731.404 RON | 44.064.527 RON | 24.805.656 RON | 19.333.224 RON | 33.701.518 RON | 13.835.384 RON | 10.154.808 RON | 24.469.061 RON | 53.332.946 RON | 28.347.249 RON | 63.779.946 RON | 90.425.874 RON | 187.562.685 RON |
| Cheltuieli totale | 26.866.557 RON | 9.672.861 RON | 19.700.167 RON | 53.790.155 RON | 9.924.791 RON | 9.510.739 RON | 3.602.326 RON | 16.588.038 RON | 7.412.151 RON | 17.712.214 RON | 6.870.451 RON | 4.827.463 RON | 19.693.461 RON | 41.936.738 RON | 14.902.203 RON | 49.984.584 RON | 82.561.524 RON | 178.303.425 RON |
| Profit brut | 49.204.349 RON | 84.542.146 RON | 365.709.474 RON | 111.204.788 RON | 71.730.286 RON | 15.220.665 RON | 40.462.201 RON | 8.217.618 RON | 11.921.073 RON | 15.989.304 RON | 6.964.933 RON | 5.327.345 RON | 4.775.600 RON | 11.396.208 RON | 13.445.046 RON | 13.795.362 RON | 7.864.350 RON | 9.259.260 RON |
| Profit net | 44.605.003 RON | 80.821.660 RON | 363.699.370 RON | 110.590.116 RON | 71.280.003 RON | 14.121.320 RON | 38.575.858 RON | 7.817.102 RON | 11.202.950 RON | 15.989.304 RON | 6.290.760 RON | 4.743.428 RON | 4.290.116 RON | 9.869.453 RON | 11.512.816 RON | 11.671.505 RON | 6.719.371 RON | 7.737.577 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 556.761.126 RON | 527.699.854 RON | 237.049.026 RON | 108.610.215 RON | 98.780.549 RON | 112.921.436 RON | 93.501.965 RON | 84.538.592 RON | 81.589.441 RON | 61.567.956 RON | 59.576.155 RON | 56.133.717 RON | 44.315.422 RON | 42.192.291 RON | 25.570.479 RON | 31.244.656 RON | 29.670.008 RON | 25.190.345 RON |
| Active circulante | 248.767.446 RON | 234.607.521 RON | 460.901.392 RON | 235.505.481 RON | 203.783.284 RON | 60.591.678 RON | 67.223.900 RON | 37.240.129 RON | 22.700.275 RON | 28.198.203 RON | 14.132.398 RON | 9.782.394 RON | 14.359.353 RON | 23.812.456 RON | 31.302.138 RON | 32.393.662 RON | 40.778.092 RON | 64.085.170 RON |
| Stocuri | 1.316.605 RON | 1.172.892 RON | 725.420 RON | 2.157.241 RON | 996.962 RON | 838.372 RON | 982.620 RON | 1.021.283 RON | 775.966 RON | 4.640.264 RON | 1.839.057 RON | 1.156.272 RON | 1.659.144 RON | 2.096.558 RON | 3.021.788 RON | 5.571.705 RON | 12.383.767 RON | 11.431.727 RON |
| Creante | 44.906.054 RON | 33.769.748 RON | 28.340.312 RON | 31.030.319 RON | 42.924.990 RON | 45.392.535 RON | 27.552.445 RON | 19.186.050 RON | 15.459.876 RON | 5.177.721 RON | 3.172.007 RON | 471.008 RON | 998.653 RON | 9.047.930 RON | 8.424.194 RON | 10.803.656 RON | 11.699.232 RON | 52.455.846 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.433.413 RON | 1.124.475 RON | 4.016.404 RON | 2.934.675 RON | 158.406.188 RON | 4.305.157 RON | 25.602.687 RON | 12.644.295 RON | 284.428 RON | 366.032 RON | 252.651 RON | 176.481 RON | 139.109 RON | 1.399.912 RON | 114.856 RON | 146.888 RON | 435.063 RON | 197.597 RON |
| Cheltuieli in avans | 16.287 RON | 13.636 RON | 11.041 RON | 13.347 RON | 16.805 RON | 18.828 RON | 8.930 RON | 9.038 RON | 9.085 RON | 5.501 RON | 4.954 RON | 10.064 RON | 6.899 RON | 19.416 RON | 3.255 RON | 36.646 RON | 30.013 RON | 220.822 RON |
| Datorii totale | 20.174.712 RON | 21.555.867 RON | 18.052.808 RON | 17.386.634 RON | 85.828.291 RON | 27.729.185 RON | 26.660.165 RON | 20.776.997 RON | 10.774.520 RON | 6.999.515 RON | 6.923.733 RON | 5.283.122 RON | 2.762.220 RON | 10.773.393 RON | 5.896.812 RON | 9.298.672 RON | 28.165.258 RON | 46.721.419 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | 59.167 RON | — | — | — | 2.391.624 RON | 6.740.095 RON | 7.069.147 RON | 7.518.392 RON | 7.523.757 RON | 7.525.179 RON | 7.591.613 RON | 9.249.181 RON | 16.534.826 RON | 24.520.182 RON | 21.392.678 RON | 7.536.545 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 8.365 RON | 9.934 RON | 11.503 RON | 13.072 RON | 14.641 RON | 16.210 RON | 17.779 RON | 19.347 RON | 20.917 RON | — | 1.887.362 RON | — | 216.001 RON | 2.932.210 RON | 16.113.935 RON |
| Capitaluri proprii | 785.370.147 RON | 740.765.144 RON | 679.849.484 RON | 326.734.044 RON | 216.742.413 RON | 145.791.254 RON | 131.669.934 RON | 94.256.026 RON | 86.438.924 RON | 75.235.974 RON | 59.246.670 RON | 53.096.957 RON | 48.327.841 RON | 44.114.227 RON | 34.444.234 RON | 29.640.109 RON | 17.987.967 RON | 19.124.438 RON |
| Capital subscris varsat | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON | 540.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 10 | 9 | 9 | 11 | 9 | 10 | 14 | 14 | 9 | 14 | 14 | 13 | 8 | 8 | 22 | 103 | 290 |
1 contract atribuit, in valoare de 435.468 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
435.468 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.944 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:31).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.