ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 5% |
| firmă | 95% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite recursul. Casează în tot sentinţa civilă recurată, în sensul că: Admite contestaţia la executare. Anulează procesul verbal de încetare a executării silite din 25.05.2018 în dosarul de executare silită nr. 1249/2012 al SCPEJ Dobra, Coşoreanu şi Asociaţii. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 12.02.2025.
Pentru a se lua la cunoştinţă de întâmpinarea depusă şi pentru a se achita taxa judiciară de timbru stabilită la prezentul termen de judecată.
Respinge contestaţia la executare ca neîntemeiată. Obligă contestatoarea să plătească intimatei suma de 8875,02 lei reprezentând cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 15 de zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 01.02.2024.
Admite recursul. Casează hotărârea recurată şi trimite cauza spre rejudecare aceleiaşi instanţe de fond. Irevocabilă. Pronun?ată în şedinţă publică azi, 27.09.2023.
Amână cauza şi acordă termen la data de 27.09.2023, ora 11:00, pentru lipsă de procedură.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.000 RON | -59.177 RON | 6.079.350 RON | 1.476.015 RON | 38.718 RON | -4.564.617 RON | 0 |
| 2024 | 2.300 RON | -62.828 RON | 6.011.311 RON | 1.476.015 RON | 29.855 RON | -4.505.441 RON | — |
| 2023 | 7.700 RON | -1.732.298 RON | 6.084.147 RON | 1.476.015 RON | 165.519 RON | -4.442.613 RON | — |
| 2022 | 3.673 RON | 3.453 RON | 5.807.154 RON | 1.476.015 RON | 1.620.824 RON | -2.710.315 RON | — |
| 2021 | — | -3.680 RON | 5.809.314 RON | 1.476.015 RON | 1.619.531 RON | -2.713.768 RON | — |
| 2020 | 7.288 RON | 6.669 RON | 5.806.933 RON | 1.476.015 RON | 1.620.831 RON | -2.710.087 RON | — |
| 2019 | — | -715 RON | 5.812.714 RON | 1.476.015 RON | 1.619.942 RON | -2.716.757 RON | — |
| 2018 | 6.657 RON | 6.265 RON | 5.812.714 RON | 1.476.015 RON | 1.620.658 RON | -2.716.041 RON | — |
| 2017 | 3.437 RON | 2.858 RON | 5.815.514 RON | 1.476.015 RON | 1.617.193 RON | -2.722.306 RON | — |
| 2016 | 3.438 RON | 2.277 RON | 5.818.411 RON | 1.476.015 RON | 1.617.232 RON | -2.725.164 RON | — |
| 2015 | 8.517 RON | -217.499 RON | 5.820.608 RON | 1.476.015 RON | 1.617.152 RON | -2.727.441 RON | — |
| 2014 | 8.728 RON | -1.443.131 RON | 5.698.292 RON | 1.476.015 RON | 1.712.335 RON | -2.509.942 RON | — |
| 2013 | 16.528 RON | -22.783 RON | 5.622.172 RON | 4.294.618 RON | 260.742 RON | -1.066.812 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -160.469 RON | 5.599.769 RON | 4.294.618 RON | 261.122 RON | -1.044.029 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -79.484 RON | 5.440.996 RON | 4.294.618 RON | 262.819 RON | -883.559 RON | — |
| 2010 | — | -163.848 RON | 5.363.363 RON | 4.294.618 RON | 264.669 RON | -804.076 RON | 1 |
| 2009 | 141.245 RON | 3.114 RON | 5.264.399 RON | 4.294.618 RON | 336.395 RON | -640.228 RON | 1 |
| 2008 | — | -328.758 RON | 5.116.498 RON | 4.294.866 RON | 178.290 RON | -643.342 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.000 RON | 2.300 RON | 7.700 RON | 3.673 RON | — | 7.288 RON | — | 6.657 RON | 3.437 RON | 3.438 RON | 8.517 RON | 8.728 RON | 16.528 RON | 0 RON | 0 RON | — | 141.245 RON | — |
| Venituri totale | 46.803 RON | 2.725 RON | 106.910 RON | 3.673 RON | 0 RON | 7.288 RON | 0 RON | 6.657 RON | 3.437 RON | 3.438 RON | 8.517 RON | 1.462.571 RON | 27.874 RON | 10 RON | 1.151 RON | 39 RON | 323.808 RON | 10.907 RON |
| Cheltuieli totale | 105.980 RON | 65.553 RON | 1.839.208 RON | — | 3.680 RON | 400 RON | 715 RON | 192 RON | 476 RON | 1.058 RON | 226.016 RON | 2.905.440 RON | 50.161 RON | 160.479 RON | 80.635 RON | 159.012 RON | 310.980 RON | 339.390 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.673 RON | 0 RON | 6.888 RON | 0 RON | 6.465 RON | 2.961 RON | 2.380 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 12.828 RON | — |
| Pierdere bruta | 59.177 RON | 62.828 RON | 1.732.298 RON | 0 RON | 3.680 RON | 0 RON | 715 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.442.869 RON | 22.287 RON | 160.469 RON | 79.484 RON | 158.973 RON | — | 328.483 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.453 RON | 0 RON | 6.669 RON | 0 RON | 6.265 RON | 2.858 RON | 2.277 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.114 RON | — |
| Pierdere neta | 59.177 RON | 62.828 RON | 1.732.298 RON | 0 RON | 3.680 RON | 0 RON | 715 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 217.499 RON | 1.443.131 RON | 22.783 RON | 160.469 RON | 79.484 RON | 163.848 RON | — | 328.758 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 1.476.015 RON | 4.294.618 RON | 4.294.618 RON | 4.294.618 RON | 4.294.618 RON | 4.294.618 RON | 4.294.866 RON |
| Active circulante | 38.718 RON | 29.855 RON | 165.519 RON | 1.620.824 RON | 1.619.531 RON | 1.620.831 RON | 1.619.942 RON | 1.620.658 RON | 1.617.193 RON | 1.617.232 RON | 1.617.152 RON | 1.712.335 RON | 260.742 RON | 261.122 RON | 262.819 RON | 264.669 RON | 336.395 RON | 178.290 RON |
| Creante | 29.331 RON | 29.331 RON | 165.511 RON | 1.617.126 RON | 1.617.126 RON | 1.617.126 RON | 1.617.126 RON | 1.617.126 RON | 1.617.126 RON | 1.617.126 RON | 1.617.126 RON | 1.712.326 RON | 260.711 RON | 260.711 RON | 260.711 RON | 260.695 RON | 333.470 RON | 176.001 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.387 RON | 524 RON | 8 RON | 3.698 RON | 2.405 RON | 3.705 RON | 2.816 RON | 3.532 RON | 67 RON | 106 RON | 26 RON | 9 RON | 31 RON | 411 RON | 2.108 RON | 3.974 RON | 2.925 RON | 2.289 RON |
| Datorii totale | 6.079.350 RON | 6.011.311 RON | 6.084.147 RON | 5.807.154 RON | 5.809.314 RON | 5.806.933 RON | 5.812.714 RON | 5.812.714 RON | 5.815.514 RON | 5.818.411 RON | 5.820.608 RON | 5.698.292 RON | 5.622.172 RON | 5.599.769 RON | 5.440.996 RON | 5.363.363 RON | 5.264.399 RON | 5.116.498 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.842 RON | — |
| Capitaluri proprii | -4.564.617 RON | -4.505.441 RON | -4.442.613 RON | -2.710.315 RON | -2.713.768 RON | -2.710.087 RON | -2.716.757 RON | -2.716.041 RON | -2.722.306 RON | -2.725.164 RON | -2.727.441 RON | -2.509.942 RON | -1.066.812 RON | -1.044.029 RON | -883.559 RON | -804.076 RON | -640.228 RON | -643.342 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.