| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.101.677 RON | 1.204.893 RON | 1.549.935 RON | 565.079 RON | 2.536.610 RON | 1.523.614 RON | 23 |
| 2024 | 2.548.898 RON | 4.037 RON | 1.353.515 RON | 445.270 RON | 2.026.965 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| 1.118.720 RON |
| 20 |
| 2023 | 2.968.792 RON | 886.009 RON | 872.906 RON | 459.471 RON | 2.228.118 RON | 1.814.683 RON | 20 |
| 2022 | 2.910.133 RON | 909.102 RON | 989.026 RON | 415.706 RON | 1.529.334 RON | 928.674 RON | 15 |
| 2021 | 1.712.273 RON | 43.750 RON | 519.455 RON | 318.201 RON | 1.118.746 RON | 917.492 RON | 15 |
| 2020 | 1.552.826 RON | 52.425 RON | 435.977 RON | 302.623 RON | 1.007.095 RON | 873.741 RON | 17 |
| 2019 | 1.732.858 RON | 136.325 RON | 486.561 RON | 295.310 RON | 1.012.568 RON | 821.317 RON | 16 |
| 2018 | 1.189.293 RON | 323.533 RON | 174.951 RON | 316.093 RON | 543.849 RON | 684.991 RON | 15 |
| 2017 | 1.103.388 RON | 327.094 RON | 149.659 RON | 135.187 RON | 475.930 RON | 461.458 RON | 14 |
| 2016 | 617.986 RON | 49.140 RON | 130.501 RON | 43.659 RON | 221.206 RON | 134.364 RON | 11 |
| 2015 | 525.724 RON | 88.614 RON | 163.670 RON | 30.157 RON | 218.737 RON | 85.224 RON | 12 |
| 2014 | 211.480 RON | -50.589 RON | 111.906 RON | 32.457 RON | 76.059 RON | -3.390 RON | 9 |
| 2013 | 170.660 RON | 1.228 RON | 86.616 RON | 24.155 RON | 109.660 RON | 47.199 RON | 7 |
| 2012 | 544.675 RON | -21.013 RON | 115.659 RON | 25.171 RON | 136.458 RON | 45.970 RON | — |
| 2011 | 558.858 RON | 74.925 RON | 143.678 RON | 57.676 RON | 152.986 RON | 66.984 RON | 19 |
| 2010 | 382.204 RON | 3.212 RON | 184.902 RON | 76.831 RON | 100.129 RON | -7.942 RON | 8 |
| 2009 | 363.683 RON | -29.365 RON | 153.451 RON | 96.897 RON | 45.400 RON | -11.154 RON | 7 |
| 2008 | 597.220 RON | 167.776 RON | 180.192 RON | 128.895 RON | 219.508 RON | 168.211 RON | 13 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 6.101.677 RON | 2.548.898 RON | 2.968.792 RON | 2.910.133 RON | 1.712.273 RON | 1.552.826 RON | 1.732.858 RON | 1.189.293 RON | 1.103.388 RON | 617.986 RON | 525.724 RON | 211.480 RON | 170.660 RON | 544.675 RON | 558.858 RON | 382.204 RON | 363.683 RON | 597.220 RON |
| Venituri totale | 5.395.338 RON | 2.564.265 RON | 2.990.050 RON | 2.907.908 RON | 1.480.579 RON | 1.784.147 RON | 1.740.125 RON | 1.189.293 RON | 1.103.388 RON | 617.987 RON | 526.624 RON | 211.704 RON | 173.664 RON | 545.705 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 3.961.428 RON | 2.486.383 RON | 2.078.040 RON | 1.973.967 RON | 1.422.303 RON | 1.716.189 RON | 1.586.399 RON | 853.867 RON | 765.260 RON | 560.182 RON | 430.267 RON | 262.293 RON | 170.641 RON | 565.991 RON | ||||
| Profit brut | 1.433.910 RON | 77.882 RON | 912.010 RON | 933.941 RON | 58.276 RON | 67.958 RON | 153.726 RON | 335.426 RON | 338.128 RON | 57.805 RON | 96.357 RON | 0 RON | 3.023 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 50.589 RON | 0 RON | 20.286 RON | ||||
| Profit net | 1.204.893 RON | 4.037 RON | 886.009 RON | 909.102 RON | 43.750 RON | 52.425 RON | 136.325 RON | 323.533 RON | 327.094 RON | 49.140 RON | 88.614 RON | 0 RON | 1.228 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 50.589 RON | 0 RON | 21.013 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 565.079 RON | 445.270 RON | 459.471 RON | 415.706 RON | 318.201 RON | 302.623 RON | 295.310 RON | 316.093 RON | 135.187 RON | 43.659 RON | 30.157 RON | 32.457 RON | 24.155 RON | 25.171 RON | ||||
| Active circulante | 2.536.610 RON | 2.026.965 RON | 2.228.118 RON | 1.529.334 RON | 1.118.746 RON | 1.007.095 RON | 1.012.568 RON | 543.849 RON | 475.930 RON | 221.206 RON | 218.737 RON | 76.059 RON | 109.660 RON | 136.458 RON | ||||
| Stocuri | 112.320 RON | 830.084 RON | 10.865 RON | 4.461 RON | 22.538 RON | 230.859 RON | — | — | — | — | — | — | 3.761 RON | — | ||||
| Creante | 1.555.858 RON | 804.075 RON | 1.647.519 RON | 877.134 RON | 472.681 RON | 510.479 RON | 768.915 RON | 262.926 RON | 80.668 RON | 166.938 RON | 173.775 RON | 69.113 RON | 80.583 RON | 135.675 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 596.483 RON | 236.348 RON | 438.003 RON | 550.238 RON | 547.771 RON | 212.799 RON | 215.178 RON | 280.923 RON | 395.262 RON | 54.268 RON | 44.962 RON | 6.946 RON | 25.316 RON | 783 RON | ||||
| Datorii totale | 1.549.935 RON | 1.353.515 RON | 872.906 RON | 989.026 RON | 519.455 RON | 435.977 RON | 486.561 RON | 174.951 RON | 149.659 RON | 130.501 RON | 163.670 RON | 111.906 RON | 86.616 RON | 115.659 RON | ||||
| Venituri in avans | 28.140 RON | — | — | 27.340 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Capitaluri proprii | 1.523.614 RON | 1.118.720 RON | 1.814.683 RON | 928.674 RON | 917.492 RON | 873.741 RON | 821.317 RON | 684.991 RON | 461.458 RON | 134.364 RON | 85.224 RON | -3.390 RON | 47.199 RON | 45.970 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | — | 300 RON | 300 RON | 300 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 23 | 20 | 20 | 15 | 15 | 17 | 16 | 15 | 14 | 11 | 12 | 9 | 7 | — | 19 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 559.997 RON |
| 383.382 RON |
| 367.294 RON |
| 597.399 RON |
| 465.322 RON |
| 370.336 RON |
| 373.660 RON |
| 393.326 RON |
| 94.675 RON |
| 13.046 RON |
| — |
| 204.073 RON |
| 0 RON |
| — |
| 6.366 RON |
| — |
| 74.925 RON |
| 3.212 RON |
| — |
| 167.776 RON |
| 0 RON |
| — |
| 29.365 RON |
| — |
| 57.676 RON |
| 76.831 RON |
| 96.897 RON |
| 128.895 RON |
| 152.986 RON |
| 100.129 RON |
| 45.400 RON |
| 219.508 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 138.835 RON |
| 94.231 RON |
| 40.762 RON |
| 136.956 RON |
| 14.151 RON |
| 5.898 RON |
| 4.638 RON |
| 82.552 RON |
| 143.678 RON |
| 184.902 RON |
| 153.451 RON |
| 180.192 RON |
| — |
| — |
| — |
| 66.984 RON |
| -7.942 RON |
| -11.154 RON |
| 168.211 RON |
| 300 RON |
| 300 RON |
| 300 RON |
| 300 RON |
| 8 |
| 7 |
| 13 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite cererea formulată de reclamanta SC Minet SA în contradictoriu cu pârâţii SC Royal Flex Mob SRL şi SC Dublumar SRL. Declară nul în mâinile oricui s-ar găsi biletul la ordin seria ______emis la data de 25.11.2020 de către pârâta SC Royal Flex Mob SRL în beneficiul reclamantei SC Minet SA, pentru suma de 12.055,18 de lei. Autorizează efectuarea plăţii după expirarea unui termen de 30 de zile de la publicarea prezentei ordonanţe în Monitorul Oficial al României numai dacă deţinătorul actual nu va formula opoziţie înăuntrul acestui acest termen. Prezenta ordonanţă se va notifica trasului şi va fi publicată în Monitorul Oficial al României prin grija petiţionarei şi pe cheltuiala sa. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la pronunţare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Râmnicu Vâlcea, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată astăzi, 31 iulie 2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Instanţa dispune amânarea judecării cauzei pentru administrarea probatoriului încuviinţat.
8 contracte atribuite, in valoare de 67.048 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 5.370 lei.
Achizitii directe
2 contracte
5.368 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
61.680 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 148 de zile de la data documentului, iar 27,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 14:12).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.